Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
876 postów 8665 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Jak osiągnąć światowy pokój?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak przywrócić światu normalność?

 

Jak przywrócić światu normalność?

 

Istnieje na to tylko jeden sposób: likwidacja centrów światowego terroryzmu.

Światową politykę trzeba oczyścić z terroru ideologicznego, z terroru finansowego, z terroru ekonomicznego i gospodarczego, dzisiaj także z terroru medycznego (fałszywe pandemie), z terroru militarnych podbojów w imię przewrotnych wartości, z terroru szowinizmu religijnego.

Jak tego dokonać? Teoretycznie wiadomo jak to osiągnąć. Należałoby oczyścić Zachód ze ZŁA dokonując ataku jądrowego na USA, Wlk.Brytanię, Izrael i rozwiązać państwo Watykan – bo to jest rzeczywista OŚ ZŁA. Na koniec wyeliminować niedobitki światowej żydowsko-anglosaskiej finansjery.

Likwidacja raka ludzkości wymaga radykalnych rozwiązań.

Ale niestety, nie istnieją jeszcze takie możliwości militarne, żeby zlikwidować wroga – OŚ ZŁA nie doznając przy tym uszczerbku. Dlatego kroczące z Zachodu ZŁO będzie nas nękać nadal.

Dariusz Kosiur

________________

 

PS

Wielu może zgadzać się z przedstawianą diagnozą, ale będzie miało poważne wątpliwości, co do sugerowanej metody osiągania pokoju i normalności ludzkiego świata.

Nie wolno jednak nie doceniać determinacji i bezwzględności wroga – wątpliwości grają na naszą niekorzyść, a gra idzie o życie nasze i przyszłych pokoleń.

Wątpliwości, skrupuły, są normalne dla normalnych ludzi. Tak jest na każdej wojnie: dlaczego miałbym strzelać do człowieka w innym mundurze, on też ma rodzinę, dzieci, chce żyć i przecież wcale nie musi być moim wrogiem -?

A może wystarczy skupić się na eliminacji zbrodniczej grupy światowych decydentów?

Pomysł selektywnej eliminacji najbardziej politycznie niebezpiecznych i szkodliwych osobników Zachodu rozważano ponad 30 lat temu w ZSRR. Zaniechano go, ponieważ systemy obronne były już na tyle zaawansowane, że odpowiedź mogła być natychmiastowa i o wiele bardziej dotkliwa dla społeczeństwa.

Niewielu wie, że USA na początku lat 1960. mocno naciskały na Francję, aby ta dokonała nuklearnego ataku na Polskę i na NRD.
Już po 1990r. gdy Polska stała się IIIRP i wasalem Zachodu w CNN rozważano potraktowanie Polski atomówką, gdyby nastąpił powrót do socjalizmu.

Sternicy Zachodu, architekci NWO, wspierani także przez Kościół, planują eliminację 90% „zbędnych ludzi” z całej światowej populacji. Czy w tym czasie będziemy rozważać, czy likwidacja rzeczywistej Osi Zła byłaby humanitarna? Bierzemy udział w zbrodniczej grze, której wynik może być tylko zero-jedynkowy, unicestwienie – śmierć albo życie.
90% z 7,6 mld ludności świata to chyba jednak znacznie więcej niż 400 mln ludności OSI ZŁA, a gdy plan depopulacji się powiedzie nie ostanie się zbyt wielu zwolenników humanitarnych rozwiązań.

KOMENTARZE

 • Panie Dariuszu... (nie ja dałem tą jedynkę:-)
  Zachęcam do przeczytania mojego posta :
  https://gibson.neon24.pl/post/162225,bog-zdaje-sie-opuszczac-swiat

  Jest tam opisana, JEDYNA i OSTATNIA już szansa na uratowanie tego świata.
  Praktycznie codziennie na świecie dzieją się nowe bardzo tragiczne kataklizmy, codziennie uzupełniam tego posta o nowe linki do filmów zrobionych przez przerażonych naocznych świadków.

  Panie Dariuszu, to wszystko co się teraz dzieje było zapowiadane już 3 lata temu (w poście znajdzie pan link do opisu tych zapowiedzi), gdy Pan Bóg ponownie dał światu Jego Prawo. Słyszał pan o tym?
  Świat, pisząc nieładnie, ale dosadnie OLAŁ to.

  Miliony ludzi na całym świecie, przepłaciło już swoim życiem to lekceważenie Prawa Bożego. Polska jest tutaj bardzo łagodnie traktowana (tylko Warszawa i Kraków- miasta największej rozpusty, ostrzegawczo ucierpiały), ponieważ... jest ostatnim krajem w którym ludzie jeszcze chodzą do kościołów, modlą się i pokutują.
  CAŁY ŚWIAT SIĘ BAWI... jak zapowiedziała to Matka Boska w La Salette, co miało być wg zapowiedzi znamiennym w Czasach Ostatecznych... Mamy obecnie czasy Sodomy i Gomory bis.

  Zachęcam do przeczytania tego posta, głębokich refleksji i przyłączenia się swoim autorytetem i wszelkimi możliwościami do tego oddolnego ruchu ratowania Polski a przez to i świata.

  Pozdrawiam serdecznie.
 • Na prawdę byłby pan zdolny dokonać tego?
  //Należałoby oczyścić Zachód ze ZŁA dokonując ataku jądrowego na USA, Wlk.Brytanię, Izrael i rozwiązać państwo Watykan – bo to jest rzeczywista OŚ ZŁA. //

  Zgadzam się co do diagnozy ale co do terapii mam spore wątpliwości.
  Oceniam że 70 % populacji zamieszkującej obszar "osi zła" nie ma z nią niczego wspólnego.Ci ludzie są takimi samymi zakładnikami systemu jak i my (czyli mieszkańcy pozostałych obszarów planety).Już lepiej wyłuskać i zneutralizować faktycznych "winowajców" czyli 30%.
 • @Jan Paweł 16:32:51
  "Świat, pisząc nieładnie, ale dosadnie OLAŁ to."

  Świat, czyli kto, my wszyscy? My praktycznie o niczym nie decydujemy w polityce.
 • @Jan Paweł 16:32:51
  Globaliści poprzez swoje globalne media wmawiają nam że nic się nie dzieje, że to tylko anomalie pogodowe i... trzeba podnieść podatek od CO2:-) (potrafią zarobić na wszystkim, także na tragediach! zbrodniarze!).
  Należałoby ich tutaj zapytać, czy wybuchy wulkanów (na całym świecie), niemal masowe trzęsienia ziemi, a nawet spadające z nieba kule ognia meteorytów, jakie miało miejsce parę dni temu we Francji, także są anomaliami pogody?

  Panie Dariuszu, zachęcam do porzucenia tych wszystkich wojowniczych teorii, ponieważ przeciwnik, silny jest siłą szatana... tak, tak panie Dariuszu, oni autentycznie spotykają się ze zmaterializowanym szatanem, który przekazuje im procedury działania i... środki.

  Bez Pana Boga jesteśmy w tej walce... BEZBRONNI.
 • @Rzeczpospolita 16:37:36
  Proszę przeczytać tego mojego posta, to przekona się pan, jak wiele, my zwykli ludzie możemy zrobić, ale skłóceni z Kościołem zostaliśmy pozbawieni tej Siły, którą moglibyśmy pokonać to zło.

  Podam jeden przykład (a jest ich bardzo wiele) :
  Prymas Wyszyński przeprowadził Śluby Jasnogórskie w sierpniu 1956 roku, a już w październiku zmieniła się władza w Polsce, objęli ją Polacy.
  Po latach Prymas Wyszyński powiedział : "dostaliśmy więcej niż chcieliśmy".
  Jak wiemy rozmawiał on z Gomułką, co było solą w oku ludziom odsuniętym w '56 od władzy, więc "podpuścili" Prymasa do wystosowania tego zbrodniczego wtedy dla Polski "Listu pojednania", co, jak wiemy bardzo zdenerwowało Gomułkę (i nie tylko).

  Komuś wtedy i teraz bardzo zależało i nadal zależy na skłóceniu ludzi z Kościołem.
  Okupant wie, że Polaków nie da się pokonać bez zniszczenia Kościoła w Polsce.
  Na szczęście, jak widać, nie jest tak łatwo zniszczyć Kościół w Polsce.
  Dlatego Polska jest jeszcze przez Pana Boga oszczędzana i jest jeszcze szansa na uratowanie Polski i Polaków, a może i w ślad za tym świata, przynajmniej jakiejś jego części.

  Dlatego zachęcam pana do głębokich refleksji, tym bardziej, że jest pan katolikiem. Pan Jezus ciągle, cierpliwie jeszcze czeka na pana w... konfesjonale.
 • Wojna o pokój
  Musi być taka, aby nie ostał się nawet kamień na kamieniu.
 • @Asgard 17:02:16
  //Musi być taka, aby nie ostał się nawet kamień na kamieniu. //

  A co w tym dziwnego lub absurdalnego?
  Właśnie taką a nie inna wojnę "u końca czasów" zapowiadają wszystkie religie.
  Rozumiem że tutejszy gospodarz jako zadeklarowany "bezbożnik" nie uwzględnia pewnych narzucających się analogii,ale pani?
 • @ikulalibal 16:37:27
  "Zgadzam się co do diagnozy ale co do terapii mam spore wątpliwości."

  I już stracił Pan życie - ponieważ nie docenia Pan determinacji i bezwzględności wroga.

  Wątpliwości, skrupuły, jakie Panem miotają są normalne dla normalnych ludzi. Tak jest na każdej wojnie: dlaczego miałbym strzelać do człowieka w innym mundurze, on też ma rodzinę, dzieci, chce żyć i przecież wcale nie musi być moim wrogiem -?

  "Już lepiej wyłuskać i zneutralizować faktycznych "winowajców" czyli 30%."

  Pomysł selektywnej eliminacji najbardziej politycznie niebezpiecznych i szkodliwych osobników Zachodu rozważano ponad 30 lat temu w ZSRR. Zaniechano go, ponieważ systemy obronne były już na tyle zaawansowane, że odpowiedź mogła być natychmiastowa i o wiele bardziej dotkliwa dla społeczeństwa.

  Nie wiem, czy Pan wie, ale USA na początku lat 1960. mocno naciskały na Francję, aby ta dokonała nuklearnego ataku na Polskę i NRD.
  Już po 1990r. gdy Polska stała się IIIRP i wasalem Zachodu w CNN rozważano potraktowanie Polski atomówką, gdyby nastąpił powrót do socjalizmu.

  Sternicy Zachodu, architekci NWO, wspierani także przez Kościół, planują eliminację 90% "zbędnych ludzi" z całej światowej populacji. Pan w tym czasie będzie rozważał, czy likwidacja rzeczywistej Osi Zła jest humanitarna. Bierzemy udział w zbrodniczej grze, której wynik może być tylko zero-jedynkowy, unicestwienie - śmierć albo życie.
  90% z 7,6 mld ludności świata to chyba jednak znacznie więcej niż 400 mln ludności OSI ZŁA i gdy plan depopulacji się powiedzie nie zostanie zbyt wielu zwolenników humanitarnych rozwiązań.
 • @Rzeczpospolita 18:12:35
  //..planują eliminację 90% "zbędnych ludzi"..//

  To dla niektórych może być bardzo kuszące rozwiązanie.
  Zero Chińczyków, zero azjatów, zero murzynów, zero kolorowych i zero muzułmanów.
  Sama elita w rajskim edenie, plus roboty i sztuczna inteligencja do ich zarządzania.
  Może już niedługo…
 • @Rzeczpospolita 18:12:35
  Problem w tym, że my nie potrafimy tak nienawidzić naszych wrogów jak oni nas.
  Pan zapewne odpowie, że to wina katolickiego wychowania w duchu miłości bliźniego.
 • @Asgard 22:57:35
  Wydaje mi się, że to raczej nasza słowiańska mentalność.
 • @Rzeczpospolita 00:18:10
  A więc jesteśmy bez szans ?
 • Wolność
  "dokonując ataku jądrowego na USA....."

  A czy zastanowił się Pan jak wtedy wyglądałaby ziemia/ekologia ?
 • @Asgard 01:28:22
  Pesymistą nie jestem, optymistą raczej umiarkowanym, wizjonerem także nie jestem. Polegam na wiedzy zgromadzonej w różnych dziedzinach nauki.
  Historia ludzkości wskazuje, że nieodłączną cechą rodzaju ludzkiego jest jej stały postęp we wszystkich dziedzinach ludzkiej działalności - jest to nieodłączna cecha rodzaju ludzkiego, która pozwala wnioskować, że potrafimy pokonywać negatywne, szkodliwe, przeciwności.

  Istnieje matematyczny opis tego postępu (przy zastosowaniu geometrii syntetycznej i liczb zespolonych) mającego charakter negentropiczny - jest to cecha charakterystyczna dla procesów życia - procesów wykazujących stały rozwój -, w tym także egzystencji gatunku ludzkiego.
  I właśnie w tym upatrywałbym szans na zniszczenie OSI ZŁA.
 • @werka1321 08:39:18
  Proszę sobie wyobrazić, że musi Pani stanąć do pojedynku i albo Pani zastrzeli przeciwnika, albo przeciwnik zastrzeli Panią - a właśnie przed taką perspektywą staje ludzkość: zwycięży bezwzględna OŚ ZŁA albo wielokrotnie większa reszta ludzkości, której byt jest zagrożony.

  Teraz może Pani roztrząsać ekologiczne i humanitarne dylematy.
 • @Rzeczpospolita 14:30:49
  -------- zgadzam się ! co do kropki .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930