Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Zwyciężyła demokracja spedalonego Zachodu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KRRiT zdecydowała: TVN24 dostanie koncesję na 10 lat

 

 

Niezależność mediów IIIŻydo-RP/Polin obroniona

KRRiT zdecydowała: TVN24 dostanie koncesję na 10 lat

I tak oto wielki rejwach PiS-dzielców i PO-paprańców o wolności i niezależności powszechnych żydo-mediów został zakończony. Wystarczył jeden telefon z ambasady strategicznego sojusznika, najpotężniejszego na Ziemi krzewiciela demokracji spedalonego Zachodu, żeby wolność mediów w IIIŻydo-RP/Polin uratować i zachować.

(Nie wiem tylko czemu rzeczownik PiS-dzielcy wielu kojarzy się nieprzyzwoicie erotycznie, tak jak pewnemu żołnierzowi z angielskiego dowcipu wszystko kojarzyło się z d… Tymczasem rzeczownik PiS-dzielcy to zapożyczenie formy gramatycznej od jakże pięknego rzeczownika spół-dzielcy.)

I będzie jak było, do czego w IIIŻydo-RP/Polin już przywykliśmy, czyli demokratycznie, niezależnie i wolnościowo i Polakatolik w spokoju i z dobrą nadzieją będzie mógł wypatrywać swojego zbawienia. A czyż nie o to w końcu idzie – ? Niczego więcej przecież nie trzeba do prawdziwego szczęścia.

IIIŻydo-RP/Polin, jak rzadko która demokracja Zachodu, może nawet pochwalić się niemal symbolicznym pluralizmem i wolnością mediów. A najlepszym przykładem tego medialnego symbolizmu są bracia Jacek i Jarosław Kurscy, jeden od TVP, drugi od gadzinówki Michnika – przeciwne polityczne obozy, ale rodzinna jedność i cel wspólny: zachodnia wolność i demokracja.

Zresztą pochodzą z bardzo patriotycznej rodziny, która od zawsze walczyła z komunizmem i z polskim nacjonalizmem. Ich cioteczny dziadek, rodzony brat babki ze strony matki, Lewis Bernstein Namier, jako doradca brytyjskiego MSZ nawet wyznaczył nam w 1918r. wschodnią granicę, która zaczęła obowiązywać od 1945r. – jak więc widać to rodzina o silnych tradycjach walki o zwycięstwo.

Mam nadzieję, że to kolejne zwycięstwo demokracji spedalonego Zachodu pozwoli Polakatolikom z jeszcze większym zaangażowaniem włączyć się w budowę wspólnego europejskiego domu – Europy konstruowanej na bliskich nam wszystkim wartościach. Przecież do tej budowy zachęcał Polakatolików nie tylko święty JPII, ale i dwóch kolejnych prymasów żydo-katolickiego Kościoła. To nic, że po drodze przyjdzie zmagać się z moralną i kulturową zgnilizną – Polakatolik z grzechem jest przecież obyty, grzech go nie powali. A czyż może być piękniejszy cel, niż niesienie innym zachodnich, europejskich, wartości, a choćby i nawet przy pomocy karabinu, przy pomocy covidowego terroru – dobrodziejstwa totalitarnej demokracji i tak przeważają: stajemy się wolni, prawdziwie wolni, wolni od pracy, od własności, … i od zbędnych złudnych marzeń i pragnień wolności – ale za to coraz bliżej jest do zbawienia – najszczytniejszego celu ziemskiej wegetacji Polakatolika.

 
Dariusz Kosiur
      

KOMENTARZE

 • @Autor
  Oj, Panie Darku, a czego się Pan spodziewał, jak PiS już przetrenował buńczuczne napinanie muskułów w (swoich) mediach a potem spylanie z podkulonym ogonkiem kilka razy - i ZAWSZE było to samo. Najpierw wielkie "aj waj, co to my nie pokażemy", a potem, po cichutku Legutko jedzie do Tel Aviv-u negocjować z Mossadem warunki BEZWARUNKOWEJ KAPITULACJI (oksymoron zamierzony). Ustawę o 447 Michalkiewicza (wniesioną do porządku obrad dzięki Kukiz'15) wymanewrowali. Durny elektorat PiS z żadnej z tych rejterad nie rozliczył: https://swiatowid.neon24.pl/post/149449,coscie-wyborcy-pis-uczynili-z-tej-krainy

  Jak Pan chce, proszę dorzucić parę aferek PiS do listy pod tekstem https://swiatowid.neon24.pl/post/163702,mega-niegospodarnosc-waly-i-trolle-pis-u , przyda się kiedyś.
 • Przecież to same cioty
  Morawiecki to cipa z pinglami na nosie. Reszta też nie lepsza, łącznie z muminkiem kaczyńskim. Same PiSdy. Każda Polka ma jaja większe od tych wszystkich dupolizów.
  Morawiecki, ty chuju sflaczały, przyjedź do mnie bez ochrony, to ci ręcznie wytłumaczę, co myślę o twojej posranej polityce. Ze złamaną szczeną może odczepisz się wreszcie od amerykańskiego cycka.
 • @Christian Shane 16:00:54
  Tego wymoczka to i ja bym załatwił mimo 70-tki na karku.
 • @zadziwiony 20:47:40
  Żaden polityk mnie tak nie wkurza jak on. Wystarczyłoby go ubrać w mundur SS i byłby znakomitym komendantem obozu koncentracyjnego.
 • Tak.
  Cokolwiek by się nie działo, nie ma znaczenia, byle w lodówce było papu, w kranie - woda, a za rogiem kościół.
 • @Christian Shane 21:12:23
  Polacy nie maja swoich mediów i to jest ogromny problem.
  Bo czym się różni taki tvn24 od internetowego np."dziennik gajowego maruchy"?Tylko dobranymi metodami ogłupiania Polaków (i tu i tam
  te portale ociekają "patriotyzmem").A portal gdzie pan się udziela to
  co to jest?Wystarczy krzywo spojrzeć na pańskiego guru i już gościu
  nie ma tam wstępu - bo ten guru piekielnie boi się dekonspiracji (dla
  nich konspiracja jest decydującą w kwestii realizacji podboju Polski
  i świata).
 • W przypadku rzeczonych braci K
  mamy do czynienia z klasycznym przykładem siedzenia na barykadzie - okrakiem.
  Wniosek?
  Jest to charakterystyczne dla tych - co to ich ojcem jest diabeł.
 • moje marzenie występ w TVN i opowieści o spiskach światowych.
  Dariusz Kosiur sam byś chętnie wystąpił w tvn24 jak dali by ci szansę, a tak te media żydowskie krytykujesz.
 • @norman49 18:12:58
  Media zydowskie niekoniecznie klamia:


  Times of Israel" o Morawieckim: Polska uczyniła premierem byłego bankiera o żydowskich korzeniach -
  https://dzienniknarodowy.pl/times-of-israel-o-morawieckim-poska-uczynila-premierem-bylego-bankiera-o-zydowskich-korzeniach/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031