Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Covidowy terror jest normą a covidowi bandyci są bezkarni

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Turcji rodzą się zdeformowane dzieci z „wyszczepionych” matek


 W Turcji rodzą się zdeformowane dzieci z „wyszczepionych” matek

_____________________________

tekst za: https://globalna.info/2021/10/08/sensacja-w-tureckiej-telewizji-takie-dzieci-rodza-sie-po-przyjeciu-preparatow/

https://marucha.wordpress.com/2021/10/08/w-turcji-rodza-sie-zdeformowane-dzieci-z-matek-ktore-sie-wyszczepily/#more-95649

_____________________________

Ujawnienie konkretnych składników  jest prawem człowieka i prawem międzynarodowym regulowanym przez Kodeks Norymberski. Jest to krytyczna i niezbędna informacja, aby każdy, gdziekolwiek na świecie, mógł podjąć świadomą decyzję, czy zgodzić się na interwencję medyczną.

Ponieważ kompletna lista składników Covid nie była dostępna, dr Robert Young i jego zespół przeprowadzili badania w celu zidentyfikowania konkretnych składników zastrzyków Covid firm Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Johnson & Johnson. Swoje odkrycia opublikowali 20 sierpnia, a artykuł został zamieszczony w dailyexpose.co.uk.

Dr Young jest biochemikiem, mikrobiologiem i dietetykiem klinicznym. On i jego zespół naukowców potwierdzili to, co badacze z La Quinta Columna odkryli wcześniej – toksyczne substancje nanometaliczne, które są magnetotoksyczne, cytotoksyczne i genotoksyczne dla roślin, owadów, ptaków, zwierząt i ludzi –  czyli całego życia na naszej planecie.

Jedna ze  zawierała nawet zagrażające życiu pasożyty. Składniki, do których należy m.in. tlenek grafenu i które mogą być poddane wpływowi zewnętrznych źródeł promieniowania, tworzą razem toksyczną chemiczną i radiacyjną zupę wewnątrz naszych ciał. Każdy, kto otrzyma zastrzyk Covid, poważnie ryzykuje swoim życiem.

Co więc znaleziono ?

Kapsydy liposomalne to mikroskopijne kapsułki lipidowe. Mówi się nam, że ich celem jest otoczenie mRNA, aby chronić materiał genetyczny przed zniszczeniem, zanim dotrze on do celu, jakim są komórki naszego ciała. Jednak głównym składnikiem tych kropli nie było mRNA, lecz tlenek grafenu.

Wszystkie cztery Covid zawierają stosunkowo wysoki poziom tlenku grafenu, ale liposomalne kapsydy firm Pfizer i Moderna składają się w 100% z tlenku grafenu (po wyekstrahowaniu z nich mRNA).

Tlenek grafenu jest cytotoksyczny, genotoksyczny i magnetotoksyczny. Poniższy obrazek przedstawia liposomowy kapsyd zawierający tlenek grafenu w firmy Pfizer. Liposom dostarcza tlenek grafenu do określonych narządów, gruczołów i tkanek, a mianowicie do jajników i jąder. Układ nerwowy, serce i mózg również otrzymują grafen.

W zastrzyku Pfizera znaleziono również Trypanosoma cruzi, pasożyta, którego kilka wariantów jest śmiertelnych i który jest jedną z wielu przyczyn zespołu nabytego niedoboru odporności lub AIDS. Nie wiadomo, czy był to przypadkowy składnik, czy też został on celowo dodany i będzie obecny we wszystkich firmy Pfizer.

W AstraZeneca dr Young i jego zespół zidentyfikowali histydynę, sacharozę, glikol polietylenowy („PEG”) i alkohol etylenowy, które znajdowały się również w zastrzykach Pfizer, Moderna i Janssen . PEG był jedynym adiuwantem wymienionym w karcie danych zawierającej wykaz składników zastrzyku firmy AstraZeneca.

Zastrzyki z PEG i alkoholu etylenowego są znane jako rakotwórcze i genotoksyczne. Firmy Janssen zawiera również cząsteczki stali nierdzewnej, które są połączone zredukowanym tlenkiem grafenu, „klejem węglowym”.

Agregat ten posiada silne pole magnetyczne i może powodować nieprawidłowe krzepnięcie krwi oraz „efekt korony” lub „efekt białka kolczastego”.

 Moderny zawiera również różne kuliste ciała obce z wgłębieniami w kształcie pęcherzyków. Te wysoce toksyczne nanocząstki to kropki kwantowe selenku kadmu, które są cytotoksyczne i genotoksyczne. Kropki kwantowe to nanocząstki półprzewodnikowe, które po oświetleniu świecą na określony kolor. Ich kolor zależy od wielkości nanocząstek. Czarne plamki na poniższym zdjęciu to tlenek grafenu.

Artykuł Dr. Younga konkluduje, że te zastrzyki Covid to „NIE są, ale nanotechnologiczne leki, które działają jak terapia genowa … Wszystkie te tak zwane” „są opatentowane i dlatego ich rzeczywista zawartość jest utrzymywana w tajemnicy nawet przed kupującymi, którzy oczywiście korzystają z pieniędzy podatników. Tak więc, konsumenci (podatnicy) nie mają informacji o tym, co dostają do swojego organizmu poprzez.”

Według dr Younga, około 500 milionów ludzi na całym świecie zostało już rannych, a potencjalnie 35 milionów zmarło z powodu zastrzyków Covid. Liczba ta prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących miesiącach, ponieważ osoby, które otrzymały dwa zastrzyki są 13 razy bardziej narażone na zranienie, hospitalizację lub śmierć z powodu wariantu Delta w porównaniu do osób naturalnie odpornych. Ale co tak naprawdę powoduje „warianty” Covid i przyszłe „fale”?

Kod genetyczny białka Spike w jest generowany przez komputer, jest „tworzony przez ludzkie ręce” i może być łatwo zmieniony. A tlenek grafenu w tkankach ciała – w mózgu, w tkance łącznej, potencjalnie w mięśniach – będzie wchodził w interakcje z pulsującymi częstotliwościami w zakresie 5G, powiedział dr Young, powodując kolejną „falę” przewidywaną w październiku.

Dr Young powiedział, że najlepiej jest przestać wstrzykiwać truciznę do swojego ciała, „Te [Covid] są niebezpieczne, ponieważ nanocząsteczki mogą przejść przez barierę krew-mózg i dotrzeć do komórek nerwowych w mózgu.”

Opublikowany artykuł naukowy Dr Young’a „Scanning and Transmission Electron Microscopy Reveals Graphene Oxide in CoV-19 Vaccines” można przeczytać pod tym LINKIEM lub w załączonym dokumencie pdf.

Japońska agencja regulująca rynek leków udostępniła na żądanie dane dotyczące testów na zwierzętach mRNA firmy Pfizer/BioNTech. Częściowo zredagowany i niekompletny raport wykazał, że nanocząsteczki użyte w mRNA docierają do prawie wszystkich organów – w tym szpiku kostnego, tarczycy i narządów rozrodczych. Po tym, jak ogłoszono, że osoby zaszczepione przeciwko Coronie nie będą mogły na razie oddawać krwi w Japonii, raport Japońskiej Agencji Farmaceutyków i Wyrobów Medycznych (PMDA), udostępniony po otrzymaniu prośby, ujawnia więcej szczegółów.

Dane z testów na zwierzętach, wcześniej niedostępne publicznie, pokazują, że nanocząsteczki szczepionki mRNA firmy Pfizer/BioNTech gromadzą się w prawie wszystkich narządach.

Chociaż najwyższe stężenie nanocząsteczek stwierdzono w miejscu wstrzyknięcia, różne ich ilości znaleziono również w komórkach innych części ciała, w tym w układzie limfatycznym, osoczu krwi, śledzionie, pęcherzu moczowym, szpiku kostnym, mózgu, sercu, płucach, trzustce, przysadce mózgowej, skórze, tarczycy, śliniankach, żołądku, a także w narządach rozrodczych (jajnikach, jądrach, gruczole krokowym) i narządach wydalniczych (nerkach i wątrobie).

W częściowo zredagowanym i niekompletnym sprawozdaniu nie są obecnie dostępne żadne interpretacje wyników. RT DE zapytał Ministerstwo Zdrowia na Federalnej Konferencji Prasowej o jego ocenę.

Lekarz zwolennik szczepionek bije na alarm: „Popełniliśmy wielki błąd”

[Jak lekarz może popełnić „błąd”, skoro co inteligentniejsze osoby bez wykształcenia specjalistycznego, od samego początku wiedziały, że „pandemia” jest hucpą, a „szczepionki” trucizną – admin]

Lekarz o nazwisku Dr. Byram W. Bridle, PhD. został przesłuchany przez Alexa Piersona z podcastu „On Point”. Ten wywiad jest również dostępny na Brighteon.com. Trwa on około 9 minut:

W wywiadzie, dr Bridle mówi następujące niesamowite rzeczy. Proszę pamiętać, że dr Bridle jest w 100% zwolennikiem. Samo białko spike jest prawie całkowicie odpowiedzialne za uszkodzenia układu sercowo-naczyniowego. Kiedy dostaje się do krwiobiegu, w rzeczywistości, kiedy wstrzykuje się oczyszczone białko kolca do krwi zwierząt doświadczalnych, dochodzi u nich do wszelkiego rodzaju uszkodzeń układu sercowo-naczyniowego, może też przekroczyć barierę krew-mózg i spowodować uszkodzenie mózgu.

Białko spike znaleziono w krążeniu, a więc we krwi 11 z tych 13 pracowników służby zdrowia, którzy otrzymali szczepionkę. Oznacza to, że od dawna wiedzieliśmy, że białko spike jest białkiem patogennym. To toksyna. Może powodować szkody w naszym organizmie, jeśli dostanie się do krwiobiegu.

Teraz mamy wyraźne dowody, że dostają się do krwiobiegu. Po dostaniu się do krwiobiegu, białko spike może wiązać się z receptorami, które znajdują się na naszych płytkach krwi i komórkach, które pokrywają nasze naczynia krwionośne. Płytki krwi mogą się zlepiać, co może prowadzić do powstawania zakrzepów.

To właśnie dlatego zaobserwowaliśmy zaburzenia krzepnięcia związane z tymi. Może to również prowadzić do krwawienia. Oczywiście w grę wchodzi również serce, które jest ważną częścią układu sercowo-naczyniowego. Dlatego widzimy problemy z sercem. Białko to może również przekraczać barierę krew-mózg i powodować uszkodzenia neurologiczne.

Krótko mówiąc, wniosek jest taki, że popełniliśmy wielki błąd. Do tej pory nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy. Zobaczyliśmy, że białko spike jest doskonałym antygenem docelowym. Ale nie wiedzieliśmy, że samo białko spike jest toksyną i jest białkiem patogennym. Kiedy więc szczepimy ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną, a u niektórych osób przedostaje się ona do krwiobiegu.

A kiedy tak się dzieje u niektórych osób, może to powodować uszkodzenia, zwłaszcza układu sercowo-naczyniowego. Nie mam czasu, ale jest wiele innych uzasadnionych pytań dotyczących długoterminowego bezpieczeństwa tej szczepionki.

Japoński urząd regulacyjny ds. przedstawił lub opublikował już swoje oceny doświadczeń na zwierzętach ze firmy Pfizer/BioNTech. Pokazuje to między innymi, że wbrew temu, co twierdzi producent, nanocząsteczki mRNA nie pozostają w miejscu wstrzyknięcia, lecz znajdują się w postaci o dużym stężeniu w niektórych organach, w szczególności w jajnikach kobiet. Nie mogę komentować tutaj oświadczeń japońskiego organu regulacyjnego. Mogę państwu powiedzieć, że ta została przetestowana przez EMA i uzyskała regularne zatwierdzenie. Dzięki temu, że posiada takie dopuszczenie, może być stosowany w Polsce, tak jak we wszystkich innych krajach UE.

Zrzut z arkusza danych japońskiego organu regulacyjnego dla szczepionki Pfizer/BioNTech. Tabela dokumentuje, w jaki sposób białko spike gromadzi się w różnych organach, gdzie według producenta nie powinno dotrzeć. Wartości dla jajników i śledziony są zaznaczone na żółto.

Zaskakujące badanie pokazuje, że nanocząsteczki szczepionki mRNA krążą w całym organizmie: mózg, serce, wątroba, jajniki, jądra i inne. Nic dziwnego, że wszystko, co establishment mówi nam o przeciwko covid-19, jest wykalkulowanym kłamstwem. Jednym z największych i najbardziej zdradliwych kłamstw jest to, że „ mRNA pozostają w ramieniu i nie są nanocząsteczkami krążącymi po organizmie”.

Teraz wiemy, że to kompletne kłamstwo, ponieważ nowe badania z Japonii pokazują, że nanocząsteczki lipidowe (LNP) zawierające kod mRNA krążą szeroko po całym organizmie po szczepieniu, docierając do mózgu, śledziony, okrężnicy, serca, wątroby, płuc i innych organów.

Badanie, oznaczone jako „Pfizer confidential”, jest znane jako badanie biodystrybucji, w którym wykorzystuje się enzymy lucyferazy i znaczniki radioizotopowe do dokładnego śledzenia dystrybucji mRNA LNP firmy Pfizer w organizmie. Pierwsza sekcja jest oznaczona etykietą: SARS-CoV-2 mRNA (BNT162, PF-07302048).

Badanie pokazuje, jak mRNA NLP jest rozprowadzane po całym organizmie, a nawet wpływa na jajniki i jądra, co rodzi poważne pytania dotyczące płodności u osób, które otrzymują z mRNA. Wykres przedstawia masę NLP (w mikrogramach) stwierdzoną w każdym narządzie po mRNA. Zauważ, jak atakuje nadnercza?

Materiał z tureckiej telewizji

https://www.youtube.com/watch?v=ywPmw2Y3QkE

 

W Turcji urodziły się dzieci z wieloma nogami i rękami, a także z ogonami zwierząt! Matki były zaszprycowane Biontech i Moderna. Oto relacja z tureckiego kanału informacyjnego Beyaz TV.

________________________________________

________________________________________

Covidowy terror narzucony światu przez żydowsko-anglosaską finansjerę nie jest celem samym w sobie, jest tylko drogą do celu, ma umożliwić całkowite zniewolenie i ubezwłasnowolnienie oraz depopulację ludzkości.  D.Kosiur

 

Wybitny ekspert finansowy wyjaśnia, kto i dlaczego wywołał obecny kryzys. 

Ernst Wolff jest autorem wielu książek, dziennikarzem oraz wybitnym ekspertem do spraw finansów.

https://www.youtube.com/watch?v=hNapcB0tSl0

 


 

KOMENTARZE

 • ---------- nie można dodać gwiazdi ( zacięło się ?).
  ----- 1 posiedzenie Covidowej Komisji śledczej do ,spr. pandemii.

  https://www.youtube.com/watch?v=QiDeJUOZYv8
 • "Covidowy terror jest normą a covidowi bandyci są bezkarni"
  -------------------
  Tak - a bezkarność z kolei zachęca owych bezkarnych do coraz bardziej nieludzkich działań - a jednocześnie wzmacnia ich nienawiść do rodzaju ludzkiego.
  Wniosek?
  Czarci pomiot już tak ma.
 • ⭐⭐⭐⭐⭐
  Zbrodnicza nagonka ciągle trwa.

  Zbrodniarze są konsekwentni w realizacji zbrodni przeciwko ludzkości ❗❗❗

  Salut ✔
 • Wolność
  "Covidowy terror jest normą a covidowi bandyci są bezkarni"

  Mamy to, na co pozwalamy - więc w czym problem ?
 • 5*
  A ja gdzieś czytałem wypowiedź dr. Berkeley'a, że szczepionki wzmacniają organizm i po ich przyjęciu ludzie cieszą się długowiecznością.
  Cholera, komu tu wierzyć?
 • Nienawiść antyszczepionkowców jest zoologiczna.
  Jeszcze trochę a zaczną polować z nożami w zębach na zaszczepionych lub zamaskowanych.

  To jest chore.
  Ale to dowodzi jak wielkie pokłady głupoty tkwią w ludzkich móżdżkach.
  To te pokłady głupoty dają siłę manipulatorom równej maści
  od średniowiecznych inkwizycji aż po dzisiejsze antycovidowe manipulacje.

  Tacy to potrafią ignorować prose i oczywiste fakty.
  Covid istnieje i zabija statystycznie ok 2 % chorych (namierzonych)
  Szczepionki obniżają Śmiertelność Covida kilkukrotnie.
  Szczepionki zabijają marginalnie kilkaset razy mniej niż Covid na poziomie śmiertelności zwykłej grypy albo i mniej.
  Z tych prostych niepodważalnych danych wynika najprostszy wniosek...

  Warto się szczepić to po szczepieniu szanse przeżycia Covida rosną wielokrotnie.

  Bez szczepienia szanse przeżycia to 98% (2% umiera)
  Po szczepieniu szanse przeżycia to 99,9% (0,1% umiera na Covida a 0.001% umiera od zaszczepienia)

  Tylko idiota może przy takich danych wyciągać inne wnioski.
 • @Oscar 08:46:32
  "Nienawiść antyszczepionkowców jest zoologiczna.
  Jeszcze trochę a zaczną polować z nożami w zębach na zaszczepionych lub zamaskowanych."
  Jak na razie to jest dokładnie odwrotnie!
  Ludzi wyrzuca się z pracy dlatego, że nie chcieli wziąć udziału w eksperymencie.
  Odpowiedz: dlaczego ZABRANIA się LEKARZOM leczenia covida skutecznymi i tanimi lekami?
  Dlaczego wyrzuca się z pracy dziennikarzy którzy próbują zapraszać do studia ekspertów z obu stron - tych "za" i tych "przeciw"?
  Dlaczego nie ma w mediach prawdziwej debaty?
  "Bez szczepienia szanse przeżycia to 98% (2% umiera)
  Po szczepieniu szanse przeżycia to 99,9% (0,1% umiera na Covida a 0.001% umiera od zaszczepienia)"
  Skąd o tym wiesz?
  Sam to obliczyłeś czy podajesz propagandowe dane nierządu?
  A tak na koniec; mamy już 2 lata z covidem... chyba już czas o tym zapomnieć i przejść do normalnego życia. Kto miał się zarazić to się zaraził (covid przenosi się błyskawicnie i z dużą łatwością), kto miał umrzeć to już umarł a reszta się uodporniła!
  Chyba że bandyci mają pomysł na różne warianty i będziemy musieli się obowiązkowo szczepić 2-3 razy w roku do końca świata.
 • @Robik 10:07:50
  IV fala pokaże jaka mamy odporność.
  Na razie się szybko rozwija.
  Zobaczymy jak będzie w szczycie (liczba chorych i ofiar śmiertelnych.
  Jak szczyt będzie wyraźnie niższy od poprzedniego ..to mamy Covida z głowy. (poprzedni szczyt to ok 35 tys. zachorowań dziennie ok 500 ofiar śmiertelnych dziennie)...teraz mamy ok mamy poziom 1/20 poziomu szczytu poprzedniej fali.
  Z dwa miesiące będziemy wiedzieli...

  I jak będzie niski szczyt to ci "mordercy" z rządu przestaną zabijać...
  Widzisz w tym jakąś logikę ?
  Ja widzę (robią to co muszą by zapobiegać masowym śmierciom) , ale wiem że jest ona całkiem inna niż perspektywa antycovidowców (mordują na zlecenie i pewnie z przyjemnością).
 • @Oscar 11:02:02
  Czy pisząc "chorych" masz na myśli zdrowych ludzi tylko z pozytywnym testem?
 • @Robik 11:07:38
  Tak..

  Sam miałem paskudną infekcję i wysłali mnie na testy...i kwarantannę
  Testy wypadły negatywnie.. i kwarantannę zdjęli.
  Nie wszystkie testy pokazują Covida.

  Ze statystyk wynika teraz że Covida pokazuje ok 5 % testów.. reszta to inne infekcje..

  Czyli nie jest tak jak się sugeruje że testy "wmawiają" Covida zdrowym ludziom.
 • @Oscar 11:17:06
  Czyli według Ciebie ludzi z covidem jest dużo więcej niż podają to rządowe statystyki? Miliony (?) ludzi chodzi "zarażonych" covidem i nawet o tym nie wiedzą?
  A już na marginesie: dlaczego NIE odpowiedziałeś na moje pytania?
  Jesteś 100% pewny, że nie zdarza się żeby człowiekowi bez covida wypadł pozytywny test?
  "nie jest tak jak się sugeruje że testy "wmawiają" Covida zdrowym ludziom"
  Takich przypadków są tysiące! Ludzie którzy NIGDY by nie udali się do lekarza ponieważ NIC im nie dolega kierowani są na testy a te wypadają "pozytywnie".
  Taka schizofrenia bezobjawowa!
 • @Leonardo da Vinci 06:12:20
  Wczoraj na stadionie narodowym oglądało mecz ok. 60 tyś. widzów. Siedzieli jeden obok drugiego jak sardynki w puszce. Maseczek prawie nie było widać. To jak to w końcu jest z tym przenoszeniem wirusa przy bliskim kontakcie tym bardziej, że ludzie przebywali obok siebie w sumie jakieś 2 godziny i dopingując głośno wydychali gigatony powietrza z płuc?
  Niedzielski miał kontakty z Pfizerem już od lat.

  POWIAZANIA z firmą PFIZER mają : Min. Inwestycji i Rozwoju Kwieciński, ,sekretarz w Min. Zdrowia – Cieszyński oraz Zastępca Prezesa NFZ – NIEDZIELSKI . min. NIEDZIELSKI i jego KUMPLE z Pfizera
  https://prawy.pl/111955-niedzielski-mial-kontakty-z-pfizerem-juz-od-lat-koncern-chwalil-sie-gosciem-specjalnym-na-partnerskiej-gali
 • @Robik 11:25:06
  Testy są robione by nie zarażać innych w warunkach np. szpitalnych.
  Każdy przed przyjęciem do szpitala (w dowolnej sprawie) jest badany na Covida... Jest oczywiste dlaczego...
  bo gdyby taki chory na Covida dostał by się do szpitala to zaraziłby natychmiast sąsiadów i personel ..a personel rozniósł by to na resztę chorych...i szpital do zamknięcia, chorzy w szpitali są chorzy i umierają na choroby towarzszące...itd.
  Znane są przypadki zarażania w domach starców i potem masowe śmierci... tego chcemy uniknąć.

  Wadliwość testów nawet na poziomie 20% niczego nie zmienia
  a praktycznie ta wadliwość jest na poziomie poniżej 5%...(95% poprawnych diagnoz) to dobry wynik. (bo co zmienia że na Covida nie zachorowało 2000 osób a tylko 1600 osób ? ..NIC nie zmienia ..a realnie błąd testów jest mniejszy)

  Antycowidowcy sugerują wadliwość testów na poziomie 90% to paranoja.

  Trzeba chronić życie ludzkie.. problem jak przy okazji nie udupić gospodarki bo to sprzeczne mechanizmy..
  Trzeba szukać złotego środka ... a tu nic nie jest oczywiste ..
  i przebieg epidemii i skutki gospodarcze..
 • @kula Lis 70 12:16:49
  Każdy w medycynie ma powiązania z Pfizerem podobnie jak niemieckim
  gigantem jak mu tam..Beyer.. czy cuś.
  Tak jak każdy ma powiązania z Fejsbookiem, czy dostawcą Internetu czy innym Microsoftem...albo Intelem.
  To paskudny globalizm.. i koncentracja produkcji w rękach zdegenerowanych "elyt".

  Wielkie koncerny powinny być umiędzynarodowiane (taka nacjonalizacja tylko międzynarodowa) a własność prywatna ograniczana do określonego poziomu.. udziałów zawsze mniejszościowych.
 • @Oscar 12:52:28
  Dobrze by było by wejście na rynek danego państwo oznaczało udziały dla tego Państwa w koncernie (np. proporcjonalne do populacji lub PKB) a wyjście z danego kraju oznaczało by utratę tych udziałów.
  Wtedy można by powiedzieć że wszystkie międzynarodowe koncerny działające w naszym kraju są NASZE... i nikt obcy nie pasożytuje na naszym rynku.

  I to jest jedyna akceptowalna forma globalizacji..
  To co jest dzisiaj to inwazja, kolonizacja, pasożytowanie na "naszych" zasobach.
 • @Oscar 12:46:12
  Tak się składa, że od zeszłego roku ktoś z mojej rodziny przebywa w domu starców. Wszyscy w tym dpsie byli zdrowi. Po pobraniu wymazu z gardła przez konowałów, zachorowali WSZYSCY - pacjenci i personel. Więc nie chrzań mi tu o epidemii i roznoszeniu wirusa, bo epidemię celowo roznoszą wyłącznie konowalscy zbrodniarze.
 • @Christian Shane 13:17:46
  Bzdury.
  Źle interpretowane zdarzenia..
  kiedyś wiedziano na pewno że czarownice przynoszą nieszczęście a dzisiaj tacy sami "mądrzy wiedzą na pewno że wymazy z gardła przynoszą Covida.. a może wtedy latał w okolicy nietoperz Putina...ja by sprawdził tę koncepcję... a właściwie po co sprawdzać przecież i tak wiadomo...
 • @Oscar 13:48:00
  He, he. Lubię tę pro-covidową retorykę. Jest wyjątkowo zabawana. :)
 • @Oscar 13:48:00
  Kiedyś było polowanie na czarownice, dziś - polowanie na niezaszczepionych. Dobre porównanie?
 • @ninanonimowa !!! Wybitny Ekspert finansowy wyjaśnia, dlaczego wywołano obecny kryzys, ale całkowicie zakłamuje fakt kto stoi
  za tą zbrodnią !!!


  A za tą zbrodnią stoi od starożytności ta sama połączona więzami krwi KRÓLEWSKA EGIPSKA - GRECKA, ŻYMSKA , a obecnie EURO-PEJSka ARYSTOKRACJA !!!  Warto wysłuchać, ale Ernst Wolff to KONCESJONOWANY OPOZYCJONISTA i wichrzyciel - Bolek nowej REVOL-ucji, którego zadaniem jest poburzyć.
  https://www.youtube.com/watch?v=hNapcB0tSl0  To stary sprawdzony numer, który zawsze świetnie się sprawdził.
  Wolność, Równość, Braterstwo  Tu następny Bolek, Richard Wolff, robi wykład "Czym jest socjalizm.

  Oczywiście jak zawsze dobra analiza zjawisk, ale celowo podawane błędne przyczyny opisywanych zjaswsk i błędne rozwiązania.


  Oczywiście nie ma mowy kto stał i stoi za tymi wszystkimi obiecankami i rewolucjami = wojnami.

  A stoi za nimi wymieniona powyżej ta sama połączona więzami krwi KRÓLEWSKA EGIPSKA - GRECKA, ŻYMSKA , a obecnie EURO-PEJSka ARYSTOKRACJA !!!
  https://www.youtube.com/watch?v=4qjkKMEy4y0


  http://m.neon24.pl/e633c38c959f8dd89845681908435af2,14,0.png  Bogumił Boguchwał
 • Autor
  `

  5 ☆☆☆☆☆

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • Szczególnie dla osób
  Z wyobraźnią na poziomie ameby. Jest na neonie kilka takich osób, które kwestionują cele plandemi w kontekście możliwości technologicznych.
  https://globalna.info/2021/10/11/tajny-super-komputer-kwantowy-google-kopiowanie-duszy-i-kontrola-umyslu-na-poziomie-dna/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031