Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
736 postów 5732 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Rosyjska broń hipersoniczna zachwiała nuklearną równowagą!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak poinformowały źródła rosyjskie, dokonano tam kolejnego skutecznego testu dwustopniowej rakiety RS-18.

cvniofkweaewg9p

 

Rakieta wystrzelona z południowo-zachodniej Rosji uderzyła zgonie z planem w cel na Kamczatce.

 

 

 

___________________________

 

 

   USA kaput

 

 

___________________________

informacja pochodzi z października 2016r.

Poinformowano, że rakieta została wystrzelona z poligonu w okolicy miasta Jasny w regionie Orenburga a głowica bojowa uderzyła zgodnie z planem na poligonie Kura na Kamczatce. Tyle można się było przynajmniej dowiedzieć z oficjalnych raportów. Ciekawe jest jednak to co testowano tym razem a był to hipersoniczny pocisk zwany „obiektem 4202”, który został umieszczony na szczycie rakiety.

Jest to rosyjska konstrukcja pocisku umożliwiającego lot na dużych pułapach z wielkimi prędkościami. Na dodatek taki pocisk jest w stanie zmieniać swój lot co skutecznie uniemożliwia systemom przeciwrakietowym, wyliczenie jego trajektorii. W związku z tym staje się bardzo trudny do zniszczenia, bo uzyskuje się duży zasięg i krótsze okno do reagowania na atak.

Swoją drogą niewiele osób zauważyło, że pani Hillary Clinton wygadała w trakcie debaty prezydenckiej, że ten czas to obecnie 4 minuty. Niektórzy analitycy zwracali uwagę, że to obnażyło całą amerykańską strategię. Oznacza to też, że ewentualna amerykańska pani prezydent aż rwie się do wojny i się do niej przygotowuje. Tak jak i Rosjanie.

Tajemniczy obiekt 4202 to zapewne broń przyszłości. Wojskowi zakładają, że będzie wyposażony w takie same głowice jak RS-28 Sarmat zwany też Satan 2. Ten stutonowy pocisk na szczycie którego znajdują się głowice o łącznej sile rażenia 40 megaton, są w stanie zniszczyć cały kraj wielkości Francji. Gdyby udało się zamontować je na pocisku hipersonicznym byłaby to straszna broń, aż 2000 razy silniejsza niż bomby zrzucone na Hiroszimę i Nagasaki.

Prace nad napędami hipersonicznymi są zaawansowane na całym świecie. Podobne konstrukcje usiłują budować Amerykanie, ale ich testy nie kończyły się sukcesem. Budowę takiego pocisku planują tez Chińczycy. Jednak chyba właśnie Rosjanie osiągają w tej dziedzinie największy postęp. To zresztą nie dziwi, bo technologię rakietową zdołali doprowadzić do imponującej perfekcji.

 

https://www.youtube.com/watch?v=MPn8xE3fdlo

 

za: https://www.wojna.info/rosja-ma-wlasny-pocisk-hipersoniczny/;

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-przetestowala-skutecznie-wlasny-pocisk-hipersoniczny?page=0%2C3

________________________________

 

 

A oto i polityczna reakcja syjonistycznych kundli IIIŻydo-RP, wojennych prowokatorów, zawodowych rusofobów, wasali Waszyngtonu. Sprowadzili do Polin kilkutysięczną brygadę upadającej potęgi USA i udali się na modły.

Redakcja WPS

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

KOMENTARZE

 • Amerykanie
  ...już dawno Marsa zasiedlili.
 • @Talbot 20:46:20
  Nie może być ...
  Mam dobrą lunetę, a gwiazdy Dawida na Marsie nie zauważyłem, a oni pierwsi by to nagłośnili.
 • @Rzeczpospolita
  5* .Dokładając do tego Rosyjskie systemy WRE , to wygląda że NATO może majstra w d..ę pocałować . Ave. : http://www.energetyka24.com/433964,moskwa-demonstruje-systemy-walki-elektronicznej
 • @Rzeczpospolita
  Tu jak gamonie w pampersy robią . https://pulaski.pl/rosyjskie-zdolnosci-w-zakresie-srodkow-izolowania-pola-walki-a2ad-wnioski-dla-nato/
 • @Rzeczpospolita 20:58:19
  "Mam dobrą lunetę, a gwiazdy Dawida na Marsie nie zauważyłem"

  Gigantyczny pentagram w Kazachstanie
  http://www.sfora.pl/polska/Gigantyczny-pentagram-w-Kazachstanie-a58294
 • @Nibiru 21:34:29
  Poszczuć gojów na siebie to pewnie dobra ich metoda . Pozdrawiam.
 • @All
  Z ostatniej chwili . http://infonews.net.pl/nowa-technologia-do-samolotow-su-34/
 • @Talbot 20:46:20
  //Jak poinformowały źródła rosyjskie, dokonano tam kolejnego skutecznego testu dwustopniowej rakiety RS-18.//

  pytanie które to źródła poinformowały.

  A zresztą to nieświeżą wiadomość bo mają jeszcze lepsze rakiety.Ostatnio dotarli nimi do słońca i tam wylądowali.
  Wprawdzie przez lunetę nie mogło być ich widać do ładowali w nocy.
  Powód - w dzień by ich tam spaliło.
  Tak poinformowały źródła rosyjskie.!!!!
 • @Husky 22:09:01
  żal tylko, że ciebie nie zabrali
 • @Rzeczpospolita 22:32:30
  Rabin - podaj te rosyjskie źródło tych rewelacji
  Raczej nie należysz do ściemniaczy, znany publicysto z Otwocka
  Inaczej byłby to wielki wstyd w naszej diasporze
  shalom
 • Electromagnetic Railgun
  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32268/futurystyczna_bron_usa_4.jpeg

  Electromagnetic Railgun to - w dosłownym tłumaczeniu - elektromagnetyczne działo szynowe (zwane też kinetycznym), opracowywane głównie z myślą o amerykańskich okrętach wojennych. W dużym uproszczeniu zasada działania polega na wykorzystaniu silnego pola magnetycznego, które umożliwia wystrzelenie pocisku z ogromną prędkością.

  Wystrzelone pociski mogą mknąć z ośmiokrotną prędkością dźwięku. Przy takiej sile nie potrzebowałyby nawet uzbrojonej głowicy bojowej, gdyż do niszczenia celów wystarczyłaby sama monstrualna energia kinetyczna. Railgun umieszczony na okręcie mógłby razić cele oddalone nawet o 550 kilometrów, odległość nieosiągalną przy użyciu klasycznych dział okrętowych.

  Pierwsze testy Electromagnetic Railgun w laboratoriach rozpoczęły się już w 2008 roku, lecz gigantycznych rozmiarów prototyp był kompletnie niemobilny. Przed rokiem udało się jednak stworzyć i przetestować działo, które swoim wyglądem przypomina finalną broń.

  Jeżeli wszystkie przyjęte założenia zostaną spełnione, do 2025 roku railgun trafi na okręty marynarki wojennej USA.
 • X-37B
  X-37B
  Tajemniczy X-37B jest miniaturową, bezzałogową wersją promu kosmicznego, który służył NASA do lotów kosmicznych przez ostatnie trzy dekady. Ma 9 metrów długości i 3 metry wysokości, rozpiętość skrzydeł sięga 4,5 metra. Ładownia ma wymiary 2,1 na 1,2 metra.

  Niektórzy analitycy sądzą, że X-37 B może być prototypem broni orbitującej, która byłaby w stanie bombardować i niszczyć obce satelity w przestrzeni kosmicznej. Tajny pojazd stworzony przez inżynierów Boeinga, może krążyć po orbicie okołoziemskiej z prędkością ponad 27 tysięcy kilometrów na godzinę. Lot promu jest całkowicie zautomatyzowany, energię czerpie z paneli słonecznych, wystrzelony w kosmos może samodzielnie powrócić na Ziemię.

  Podobnie jak w przypadku załogowych wahadłowców NASA, X-37B jest w stanie wielokrotnie latać w kosmos, z tą różnicą, że jego misja może trwać długie miesiące zamiast niecałych trzech tygodni.
 • WaveRider
  Dwa udane testy X-51A

  X-51A WaveRider to eksperymentalny pojazd bezzałogowy, który jest demonstratorem technologii dla przyszłych hipersonicznych pocisków samosterujących. Ponadto nabyte doświadczenia mają zostać wykorzystane przy konstrukcji superszybkich pojazdów rozpoznawczych, a nawet transportowych.

  X-51A napędzany jest silnikiem strumieniowym typu scramjet, który teoretycznie pozwala osiągać prędkości powyżej 10 machów, czyli dziesięciokrotność prędkości dźwięku. Jednak bezzałogowy pojazd osiąga sześć machów (6400 kilometrów na godzinę) - w tym przypadku lot z Nowego Jorku do Londynu trwałby niespełna 60 minut.

  WaveRider był początkowo częścią programu Błyskawicznego Globalnego Uderzenia, którego zadaniem było umożliwienie amerykańskiej armii uderzenia w dowolne miejsce na świecie w ciągu godziny. Jednak w lipcu 2013 roku DARPA (amerykańska agencja rządowa zajmująca się rozwojem technologii wojskowej) postanowiła się skoncentrować na krótszych dystansach i taktycznym wymiarze nowej broni.

  http://a.wpimg.pl/a/i/wiadomosci/2011/opacity70.png
 • @Husky 22:41:53
  kundel,
  ale twoje notki, żebyś nie wiem jak się starał, nie zmienią faktu, że USA to jednak imperium schyłkowe w każdej dziedzinie, a zawdzięczają to twojej nadjordańskiej nacji.

  Działo elektromagnetyczne zbudowano także w Rosji. Kilka lat temu na próbnych testach pocisk wielkości drażetki wystrzelony z tego działa likwidował czołg (czołg znikał niemal bez śladu). Jest jednak jeden poważny problem: chodzi sposób dostarczania energii - tego problemu nie rozwiązano także w USA.
 • "Broń hypersoniczna". Ale jaja...
  Toć już stare Perszingi wyciągały po dziesięć Machów. Hypersoniczna prędkość znaczy, że szybciej niż 5x prędkość dzwięku. Na rakietach się, co prawda, nie znamy, my tu mamy inny fokus fachowy, ale chyba nie ma rakiet dalekiego zasięgu, które nie byłyby hypersoniczne.

  Kiedyś jakiś mądrala tutejszy, Talbot chyba albo ten Rzeczplita może, pisał, że kacapski latniskowiec "Kuźniecow" jest atomowy. I że kopci mocno, bo stos atomowy ogrzewa turbinowe kotły parowe. Mój kapral-konfident tak się od tego zanosił ze śmiechu, że aż mu plomba z amalgamu, co ją od pierwszej komunii nosił, w gardło wpadła. Teraz ma plastikową, drogą bardzo. Lepiej, żeby tego postu moi ludzie nie czytali, do denysty daleko trzeba jechać i koszta są.
 • @Rzeczpospolita 23:02:28
  Rabinie
  te twoje fake, żebyś nie wiem jak się starał, nie zmienią faktu, że Rosja to to jednak imperium(sic) w ruinie i to w każdej dziedzinie, a zawdzięczają to twojej nadjordańskiej nacji i ich carowi.

  Putin juz odprawia modly za Rosjan, bo dni i godziny sa juz policzone

  http://s.tvp.pl/images2/6/d/8/uid_6d87dc272a325cf270213e3c77281c661447425578277_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355.jpg
  shalom

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32268/futurystyczna_bron_usa_13.jpeg

  Active Denial System (System Aktywnej Odmowy) to w dużym uproszczeniu generator wiązek fal milimetrowych, które wystrzelone w kierunku człowieka powodują "uczucie gorąca skutkującego mimowolnym oddaleniem się od promienia".

  Idea stworzenia takiej broni narodziła się w wyniku doświadczeń z ostatnich dwóch dekad, gdy armia USA zaangażowała się w liczne misje stabilizacyjne. Podczas tych operacji dochodziło do wielu sytuacji, kiedy użycie konwencjonalnej broni było nie do przyjęcia, np. w konfrontacji z protestującym tłumem cywilów lub do zatrzymania pojazdu na punkcie kontrolnym. Stąd zaistniała potrzeba posiadania skutecznej, nieśmiercionośnej broni.

  Na razie "promień bólu" wciąż nie został wykorzystany na większą skalę z powodu narosłych wokół niego kontrowersji. Pojawiły się obawy, że ADS może powodować nieodwracalne uszkodzenia tkanek i narządów wewnętrznych

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32268/futurystyczna_bron_usa_14.jpeg

  Black Knight
  Black Knight (Czarny Rycerz) to wczesny prototyp bezzałogowego naziemnego pojazdu bojowego, rozwijanego przez koncern zbrojeniowy BAE Systems. Na razie znajduje się on we wczesnej fazie testów w armii USA, ale branża zbrojeniowa wiąże z nim wielkie nadzieje, wierząc, że właśnie tak będzie wyglądać przyszłość pola walki.

  Wóz ma pięć metrów długości i dwa i pół szerokości. Uzbrojenie stanowi działko kalibru 30 mm i karabin maszynowy 7.62 mm. Black Knight sterowany jest z centrum dowodzenia, ale może być również kierowany bezpośrednio z pola walki przez przenośny kontroler. Ponadto komputer pokładowy autonomicznie steruje wieżyczką oraz sam planuje trasę przejazdu, z ominięciem przeszkód terenowych.

  Black Knight wykorzystuje niektóre podzespoły wozu bojowego piechoty M2 Bradley, co powoduje obniżenie kosztów jego utrzymania i konserwacji. Prędkość maksymalna - 77 kilometrów na godzinę.

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32268/futurystyczna_bron_usa_6.jpeg

  X-51A napędzany jest silnikiem strumieniowym typu scramjet, który teoretycznie pozwala osiągać prędkości powyżej 10 machów, czyli dziesięciokrotność prędkości dźwięku. Jednak bezzałogowy pojazd osiąga sześć machów (6400 kilometrów na godzinę) - w tym przypadku lot z Nowego Jorku do Londynu trwałby niespełna 60 minut.
 • Broń hipersoniczna
  Prędkość hipersoniczna - czyli prędkość minimum kilkunastu machów. Jeden mach to prędkość dźwięku.
  Pocisk wystrzelony z prędkością hipersoniczną w bardzo krótkim czasie przemieszcza duże odległości. Jest szybszy niż obecne systemy antyrakietowe.
  Amerykanie testując te pocisku stwierdzili że, głowica nie musi zawierać materiał wybuchowy (albo atomowy). Samo uderzenie takiego pocisku w ziemie, będzie miało destrukcyjne skutki.
 • @Daro 23:27:59
  Obecnie najszybszym samolotem hipersonicznym jest bezzałogowy Boeing X-43, który w 2004 roku osiągnął na krótko prędkość mach 9,6.
 • @Husky 23:19:54
  Skoro Rosja to imperium w ruinie, to co tak Twoi mocodawcy trzęsą portkami?
  Słyszę i czytam, że ciągle odstraszają Rosję a majac taaakie cuda techniki wojennej, już dawno i Krym i Donbas powinny być odbite.
  https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16640938_999083163558232_150582608079800539_n.jpg?oh=3e0075b55547d06b52e1f5a8fecf6c7f&oe=58FF25FD
 • @lorenco 23:38:20
  //już dawno i Krym i Donbas powinny być odbite.//
  a na co komu takie wrzody na dupie
  kto pisze ze USA chce podbic Rosje ?
 • @lorenco 23:38:20
  Lorenco
  a za najdalej rok o Donbasie będziesz czytał w wikipedi.
  Tak na dziś to Trampek z Putinem już o tym zdecydowali
  Znów będzie kolejną trauma po tyłu latach "starania się "
  ps.
  a co z ta Noworosja - mają już tak konstytucje i władze
 • Szanowny autorze
  Zaczynam w uprzejmy sposób z kilku powodów. Doceniam pański wkład w debatę publiczna nad owocami kościoła w życiu publicznym, choć nie zgadzam się z tymi poglądami zupełnie. Doceniam też ambitny poziom sporej części pańskiej publicystyki.

  Skoro jednak zabiera się pan za kwestie strategiczne i geopolityczne proszę pamiętać że technologia jest tylko jednym z czynników prowadzenia wojny. Zdecydowanie ważniejszym od techniki zbrojeniowej jest demografia.
  Dam panu przykład technologiczny. Były sobie dawniej dwa systemy video: VHS i BETA. Beta to system japoński, VHS to system 4 smoków - wysp dalekiego wschodu o zaawansowanej elektronice (jak Tajwan)
  Beta była pod każdym względem technologicznym lepsza ale przegrała w konkurencji z VHS ponieważ ten drugi standard choć gorszy zalał rynek produkcją.
  Podobnie można rozpatrywać technologię wojenną. Często niema potrzeby przegonić czy dorównać przeciwnikowi. Wystarczy ilością i siłą rażenia przy słabszym technicznie sprzęcie wojennym wykończyć przeciwnika.

  Ad rem.
  Pozycja współczesnej Rosji jest nie do pozazdroszczenia. Beznadziejna demografia, braki wojska w obsadzeniu olbrzymiego terytorium które potencjalnie mogą stanowić ogniska zapalne. Hartlandowa gospodarka. Dlatego obecnie armia rosyjska specjalizuje się w jednostkach manewrowych, szybkim przerzucaniu wojska z Europy do Azji. To jednak niema w ewentualnym przyszłym konflikcie zbrojnym żadnego znaczenia ponieważ na kontynencie amerykańskim niema państwa chińskiego. Te z kolei dysponuje wielokrotnością wojsk rosyjskich i tylko czeka aż debilni stratedzy rosyjscy wdadzą się w jakąś potężna wojnę na swoich zachodnich rubieżach.
  Punktów zapalnych Rosja ma wiele. Europa środkowa ze zantagonizowaną Ukrainą, bliski wschód z radykalnym czeczeńskim islamem i olbrzymią diasporą islamską w samej Moskwie.

  Strategicznie największym przyjacielem Rosji mogłaby być Polska czy mówiąc szerzej - międzymorze. Ale niestety tzw. katastrofa smoleńska wpycha ten rejon w łapska amerykańskie i żydowskie. Niestety również Putin nie robi nic aby zmienić ten stan rzeczy. Konsekwentnie śniąc o minionej potędze Rosja odrzuca propozycje junior partnera USA. Chiny skwapliwie to wykorzystują usypiając czujność niedźwiedzia zimowym snem i sukcesywnie prowadzą kolonizacje Syberii.

  Wobec powyższego śmiem twierdzić że nawet jeśli USA utracą pozycję hegemona to utrzymają wpływy w sporej części świata. Rosja natomiast w każdym układzie antyamerykańskim straci w dalszej perspektywie bo decyduje demografia. Stalin i reszta komuchów zrobiła swoje i minie 200lat koniunktury zanim kraj ten się pozbiera.
  Kluczowa w tej kwestii jest kultura i religia. Laicyzacja niszczy godność narodową Rosjan, szerzy alkoholizm i aborcję. Starania Putina w przywróceniu pozycji Cerkwi to kropla w morzu.

  Rakiety o których pan pisze to jedynie kwiatek do niedźwiedziego futra.
 • @Husky 00:08:22
  Co słychać w Noworosji?
  Można poczytać tutaj:
  https://vk.com/novoross_info
 • @norwid 00:09:55
  Może przestań czytać Kresy24 czy Niezależną i inne takie, Norwidzie?
 • @Husky 23:19:54
  Znalazłem świetną muzę, po rosyjsku, napisy po polsku:
  Nie grajże wariata, Ameryka,
  https://youtu.be/HUi7XQsdUXE
 • Krym Projekt Nowa Kalifornia
  KRYM - PROJEKT NOWA KALIFORNIA - DLACZEGO CHRUSZCZOW ODDAŁ KRYM UKRAINIE?

  Nikt się nie zastanawia, dlaczego w 1954 roku, Chruszczow oddał Krym Ukrainie.


  https://www.youtube.com/watch?v=ZFunccG_C7E
 • @Talbot 20:46:20
  I Snickersa też :)
 • @Husky 22:37:59
  tyle że pocisk do działa gaussa kosztuje kilka razy więcej niż rakieta :) amerykanie mają raptem kilkanaście takich pocisków i na dobrą sprawę nie wiedzą co z tym zrobić bo wywalić xxx mln $ na zniszczenie bunkra za 100 $ nie bardzo sie kalkuluje :)
 • @norwid 00:09:55
  "Doceniam pański wkład w debatę publiczna nad owocami kościoła w życiu publicznym, choć nie zgadzam się z tymi poglądami zupełnie."

  - Czyli jak rozumiem, kwestionuje Pan przede wszystkim fakty, bo w oparciu o nie powstał mój pogląd/stosunek do Kościoła.

  "Zdecydowanie ważniejszym od techniki zbrojeniowej jest demografia."

  - Może nie ważniejszym, ale istotnym obok techniki wojskowej. Równie istotnym, jeśli idzie o strategie wojenną jest wielkość posiadanego terytorium - nie sądzi Pan?

  "Strategicznie największym przyjacielem Rosji mogłaby być Polska czy mówiąc szerzej - międzymorze."

  - Jeśli już to raczej odwrotnie, strategicznym partnerem dla Polski może (powinna) być Rosja. ... I to nieszczęsne "Międzymorze" - a kto miałby ten twór wskrzesić, któreś z państw gołodupców (dzisiaj zniewolonych przez żydowskie USA), czy Rosja?

  "Wobec powyższego śmiem twierdzić że nawet jeśli USA utracą pozycję hegemona to utrzymają wpływy w sporej części świata."

  - Jeszcze przez jakiś czas tak niewątpliwie będzie. Upadek Polski - największej europejskiej potęgi, zanim doszło do rozbiorów, trwał 200 - 300 lat.
  USA są państwem o zniszczonej ekonomii, pieniądz USA nie posiada już w niczym pokrycia, a fakt, że państwo to istnieje zawdzięcza wyłącznie sile militarnej. Nuklearny światowy konflikt to z całą pewnością śmierć USA. Jeśli w USA nie nastąpi nacjonalizacja systemu finansowego, a na to się nie zanosi, ekonomiczna, a w następstwie tego polityczna, śmierć USA jest nieunikniona.
  Z pewnością zauważył Pan, że władza prezydenta USA jest ograniczona, jest on ubezwłasnowolniony przez system sądowniczy znajdujący się w gestii żydowskiej finansjery USA. A.Lincoln i JFK zostali zamordowani, ponieważ chcieli przywrócić społeczeństwu USA jego własność - system finansowy. R.Reagan po dokonanym na niego zamachu wycofał się z podobnego pomysłu. Ten żydowski rak niszczy Amerykę, tak jak w XVI, XVII w. do spółki z Kościołem zniszczył Polskę.

  Ponieważ lubi Pan polemizować z faktami, proszę, oto one:

  Demografia w Rosji
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/05/natural_population_growth_of_russia.png

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/01/4e79e7c5c0f2ce881b47f5ccf93d72f200.png
 • Autor
  Zgadzam się z przedmówcą, który stwierdził, że nie wiadomo co kto ma. Najprawdopodobniej gdyby co do czego, to ziemia mogłaby zostać odwrócona w pył na n różnych sposobów, nie tylko jedno państwo naraz.

  Istnieje broń, która ogólnie jest nazywana Direct Energy Weapons, czyli skierowanej wiązki energi elektromagnetycznej, która, jak wszystko wskazuje, została użyta w czasie 9-11, w wyniku czego dwa budynki obróciły się w pył, a inne zostały w bardzo dziwny sposób wypalone wewnątrz, o czym oczywiście nie ma mowy w mediach. Broń taka może zostać umocowana na głowicy.
  Były sekretarz stanu z USA, William Cohen, potwierdził w roku 1997, że takie formy energii są używane do "modyfikacji klimatu", a według wszelkich danych zostały użyte do wywołania szeregu trzęsień ziemi - w roku 2004 - tsunami w Indonezji, w roku 2008 w Chinach, w roku 2010 w Haiti i w Chile i najprawdopodobniej w roku 2011 w Japonii - ze skutkami nadal postępującymi, nieopisanymi w historii, z powodu awarii elektrowni atomowych w wyniku tsunami.
  http://criticalunity.org/news/nwo/staged-events/1730-scientist-directed-energy-weapons-turned-world-trade-center-into-nanoparticles-on-9-11
  Stacje, które produkują energię modyfikującą klimat, znajdują się w kilku, oddalonych od siebie miejscach na ziemi, także w Rosji, choć oficjalnie przeznaczone są do badań dla dobra ludzkości, nie jej unicestwienia.
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/High_Frequency_Active_Auroral_Research_Program
  https://www.amazon.ca/Angels-Dont-Play-This-Haarp/dp/0964881209
  http://www.haarp.net

  Dodać należy, że DEW mogą przerwać łączność przeciwnika, jak również wpływać na stan zdrowia ( niekoniecznie natychmiastowej destrukcji) i umysły populacji, która stanie się ich celem, mogą więc, teoretycznie, rozbroić każdą armię.
 • Dyskusje na temat, które państwo jest bliższe upadkowi, Rosja czy USA
  Nie mają zbyt wielkiego sensu. Nie dość, że oba są wykorzystywane przez kwiożerczy system monetarny, w wyniku wyścigu zbrojeń, oba wykorzystują trudno wyobrażalne zasoby pieniężne na zbrojenia właśnie, co rownież, oględnie mówiąc, nie sprzyja rozwojowi kraju, ani dobrobytowi mieszkańców. Główne ich zasoby skierowane są na badanie i doskonalenie zbrojeń właśnie, łącznie z ich programami "podboju kosmosu", będącymi kolejną przykrywką dla wyścigu zbrojeń.
  Oczywiście więc, że są to kolosy na glinianych nogach, niemniej jednak, z pewnością jedno i drugie państwo mogłoby nas wszystkich z łatwością unicestwić.
 • @Rzeczpospolita 11:49:40
  autor napisał:
  "- Jeśli już to raczej odwrotnie, strategicznym partnerem dla Polski może (powinna) być Rosja. ... I to nieszczęsne "Międzymorze" - a kto miałby ten twór wskrzesić, któreś z państw gołodupców (dzisiaj zniewolonych przez żydowskie USA), czy Rosja?"

  Rosja zawsze, ale to zawsze jako mocarstwo hartlandowe jest krajem obrotowym wobec mocarstwa morskiego. Chalanger chiński został przez nią wytypowany na przyszłego hegemona. Powód banalnie prosty i proszę się nie gniewać ale pisząc o geopolityce powinien pan to wiedzieć. Mocarstwo morskie ma kilkadziesiąt RAZY większe stopy zwrotu z handlu aniżeli mocarstwo hartlandowe. Dlatego Rosja zawsze wobec mocarstw morskich będzie zacofana technologicznie i wielokrotnie słabsza ekonomicznie. Tym sposobem staram się panu opisać dlaczego pańska teza z założenia jest błędna.

  Co do państwa polskiego - jego niepodległość zależy od zewnętrznego obszarbalansera ponieważ jest drzwiami do hartlandu - jedynymi na planecie ziemia. Geograficznie Polska to węzeł lądowy dla przyszłego Jedwabnego Szlaku. Stąd orientacja na USA jest zrozumiała i racjonalna i zupełnie nie wyklucza przyszłej współpracy polsko-chińskiej.
  Pyta pan - kto wzmocni międzymorze- oczywiście jest to w interesie obecnego hegemona ponieważ dalszy wzrost Niemiec wyrzuci USA z Euroazji. Tak więc NA PEWNO zrobią to tak przez pana nielubiani żydzi i Amerykanie.

  autor napisał:
  "- Jeszcze przez jakiś czas tak niewątpliwie będzie. Upadek Polski - największej europejskiej potęgi, zanim doszło do rozbiorów, trwał 200 - 300 lat. "

  To odkrycia geograficzne spowodowały upadek Polski. Wzmocnienie krajów rimlandu czyli Europy zachodniej również wynikał z tego faktu. Polska będąca w klasycznej strefie zgniotu bez życiodajnego jedwabnego szlaku nie miała szans przetrwania. USA jest krajem rimlandowym o fenomenalnym położeniu geopolitycznym - do czasu powstania lądowej nitki Jedwabnego Szlaku. Dlatego pańskie wyliczenie oparte jest na błędnych przesłankach. Geografia determinuje w sposób zupełnie inny upadek Polski czy USA.

  autor napisał:
  "USA są państwem o zniszczonej ekonomii, pieniądz USA nie posiada już w niczym pokrycia, a fakt, że państwo to istnieje zawdzięcza wyłącznie sile militarnej. Nuklearny światowy konflikt to z całą pewnością śmierć USA. Jeśli w USA nie nastąpi nacjonalizacja systemu finansowego, a na to się nie zanosi, ekonomiczna, a w następstwie tego polityczna, śmierć USA jest nieunikniona."

  Kolejny raz nie dostrzega pan pewnych analogii. Gdyby zamiast USA w cytowanym fragmencie wstawić Rosja Jelcyna miałby pan równie prawdziwe zdanie. Z uporem broni pan Rosji nie dostrzegając że Trump poparł marsz dla zycia "pro life". Procesy które dzisiaj mają miejsce w USA do rosyjska pierestrojka lat 90tych XXw. Znienawidzony szczególnie przez Izrael - Obama rozpoczął przywracanie równowagi między potencjami w regionach swiata. Jak to ujął w jednym z wykładów Bartosiak - Ameryka przespała 25lat przekonana o swej omnipotencji. Stąd właśnie neo-konserwa realizowała projekt depopulacji i przebudowy bliskiego wschodu. W mojej ocenie Trump pozornie trzyma z Izraelem, nawet Iwanka nie pomoże wobec twardych faktów demograficznych. USA - 380, UE - 450, Chiny 1400. Z tego zestawienia wynika prosty fakt: Izrael kaput, depopulacja kaput, globalizacja kaput.
  Starzy imperialiści jakich powołał Trump mają ciężkie zadanie do wykonania - wyrwać z korzeniami syjonistyczną hucpę, zrobić to muszą inaczej USA padnie tak jak padła Rosja pod panowaniem talmudystów.

  Dla żydów lekcja jest taka - nie mordujcie innych narodów bo źle się to dla was skończy.
 • @Husky 22:39:29
  przecież amerykanie doskonale wiedzą że satelity można niszczyć impulsem elektromagnetycznym. Już w latach siedemdziesiątych podczas prób nuklearnych w kosmosie w ten sposób zniszczyli jedna trzecią swoich satelit
 • @norwid 08:52:19
  Błędem jest próba objaśniania geopolityki za pomocą mało dzisiaj użytecznej teorii z początku XXw. Proponuję o wiele bardziej interesującą literaturę w rodzaju historii ekonomii, szczególnie polecam podręczniki anglosaskie. Dowie się pan np. jakie były rzeczywiste przyczyny I w. światowej i rewolucji żydo-bolszewickiej, itp.

  Dzisiaj podział na mocarstwo lądowe i morskie traci sens - szkoda, że nie pokusił się pan o adekwatną w tej mierze refleksję dając dobry przykład Jedwabnego Szlaku.
  USA są - na razie jeszcze - mocarstwem morskim, ale mocarstwem w sensie militarnym, ponieważ USA nie są już ani światowym producentem, ani eksporterem (podupadły stocznie w USA), są importerem.

  Polska nie jest państwem niepodległym i polityczna orientacja na USA ten stan konserwuje (w przeciwieństwie do orientacji na nie-żydowską Rosję - doświadczenia PRL 1956-80 są tu pomocne) - czyżby pan tego nie rozumiał?

  "To odkrycia geograficzne spowodowały upadek Polski."

  - Spotkałem już takie zdanie u jakiegoś żydo-katolickiego oszołoma - to oczywiście piramidalna brednia, której nie da się udowodnić. Dlatego ponownie polecam anglosaskie historie ekonomii oraz np. „Zarys gospodarczych dziejów Polski” – prof. J. Rutkowski 1923 r. s. 221.
  Znajdzie pan w tej pracy np. następujący fragment:

  "W XVII w. życie gospodarcze w Polsce znajdowało się całkowicie w rękach Żydów. Nic, więc dziwnego, że chory organizm gospodarczy bronił się przed lichwą rekordowo szybką dewaluacją pieniądza. Od 1500 r. w ciągu 200 lat polski grosz zdewaluował się 17-krotnie." - s. 48 op.cit.

  "Gdyby zamiast USA w cytowanym fragmencie wstawić Rosja Jelcyna miałby pan równie prawdziwe zdanie."

  - Szkoda, że nie kontynuował pan tego logicznego rozumowania. Otóż Rosji Jelcyna - czyli Rosji demontowanej przez Żydów - już nie ma, a USA w dalszym ciągu znajdują się w rękach żydowskiej finansjery. Prezydent Tramp jest - ma być - tylko realizatorem polityki innego żydowskiego obozu, który rozumie, że rola hegemona jest już nie możliwa.
 • @Lotna 14:40:38
  "Istnieje broń, która ogólnie jest nazywana Direct Energy Weapons, czyli skierowanej wiązki energi elektromagnetycznej, która, jak wszystko wskazuje, została użyta w czasie 9-11, w wyniku czego dwa budynki obróciły się w pył (...)"

  W USA obowiązuje prawo budowlane, które zmusza projektantów wysokich budynków w miejskiej zwartej zabudowie do jednoczesnego projektowania (oraz wykonania odpowiedniej instalacji) sposobu demontażu budynku.

  Wieżowce WTC według projektu posiadały rozmieszczone w odpowiednich miejscach konstrukcji budynku ładunki jądrowe. Resztę widzieliśmy na filmach.
 • @Rzeczpospolita 15:31:28
  Wiele czytałam i słyszałam na temat 9-11, ale nigdy nigdzie nikt nie mówił, że były rozmieszczone ładunki jądrowe podczas budowy. Twierdzi Pan, że cały Manhattan i wszystkie centra wielkich miast w USA i na całym świecie, to tykająca bomba atomowa? Czy obszar dookoła zniszczonych budynków nie byłby trwałe napromieniowany? Skąd te dane?

  Owszem, istnieją dane na temat, że ładunki (nuklearne ?) mogły być w budynkach zainstalowane, na niedługi czas przed faktem. Niemniej jednak, długoletnie badania wskazują na użycie DEW.

  http://www.drjudywood.com/wtc/key.html
  http://www.drjudywood.com/articles/scientific/JonesScientificMethod.html

  Oczywiście jest to nadal hipoteza.

  Wielu naukowców i różnego rodzaju specjalistów od lat bada wszelkie ślady i się głowi nad tym, co się stało, a Pan już wszystko wie?
 • @Rzeczpospolita 15:31:28
  E tam
  W kazamatach Kremla są rozmieszczone ładunki termojądrowe a na dachu rakiety z napędem hiprsonicznym
 • @Lotna 07:18:37
  // Czy obszar dookoła zniszczonych budynków nie byłby trwałe napromieniowany?//

  bo to były "czyste" ładunki nuklearne
  nieskażone, takie hamerykanskie
 • @Lotna 07:18:37
  Niczego takiego nie twierdzę.
  Nie wiem też od kiedy obowiązuje w USA prawo budowlane nakazujące przy projekcie wieżowców uwzględniać sposób jego demontażu.

  A to o czym napisałem jest np. tu: https://ripsonar.wordpress.com/2013/10/22/nuklearne-wyburzenie-world-trade-centre/

  https://monitorpolski.wordpress.com/2011/09/07/11-wrzesnia-%E2%80%93-final-gordon-duff/
 • @Husky 08:23:04
  kundlu,
  zajrzyj do podręczników fizyki IV klas liceów i zrób sobie powtórkę z fizyki atomowej
 • @Rzeczpospolita 11:14:14
  To się kompletnie kupy nie trzyma, raz że budynki zanikały/zamieniały się w puder od góry, a dwa, że część podziemi - gdzie rzekomo te ładunki miałyby się znajdować - została kompletnie nie tknięta, o czym mowa w linku, który podałam. No a poza tym sama idea budowli gotowych do rozbiórki za pomocą uprzednio zainstalowanych ładunków nuklearnych to już głęboka teoria spiskowa. Drugi artykuł mówi:

  "Metoda detonacji nuklearnych budynków 1,2 i 7 WTC była oficjalną zaakceptowaną w planach budowy. Zatwierdził ją ówczesny gubernator stanu Nowy Jork, Nelson Rockefeller. Pod budynkami wykopano tunele, którymi w każdej chwili mogłyby być dostarczone ładunki nuklearne o sile 150kT każdy. Tunele biegły od budynku 7 do 1 i 2."

  Kluczowe słowo: Mogłyby.
  Wiele wieżowców ma korytarze podziemne i pod wieloma ulicami są tunele, gdzie można przejść kilka dobrych kilometrów, od jednego drapacza chmur do wielu innych czy do stacji metra, co nie znaczy że są tam zainstalowane ładunki nuklearne w razie potrzeby rozbiórki. Na dodatek jakieś opowieści o udziale bin- Ladena...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829