Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Chrześcijaństwo, marksizm, liberalizm – antykultura, cd.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Judaizm i jego odpryski: chrześcijaństwo i islam, to instrumenty globalizacji

 
 
Pod moim tekstem pojawiły się interesujące komentarze wzbogacając poruszony przeze mnie temat antykultury jako żydowskiej metody wyniszczania narodów. Niniejszym prezentuję te komentarze w całości.

 

 

_______________________________
Tekst „Chrześcijaństwo, marksizm, liberalizm – antykultura”pojawił się na: – https://wiernipolsce1.wordpress.com/; http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/; http://wps.neon24.pl.neon24.pl/
_______________________________
.
Autor: Marcin
.

Judaizm i jego odpryski: chrześcijaństwo i islam, to instrumenty globalizacji

W naszych realiach używamy terminu „chrześcijaństwo” jako eufemizmu, odnosząc się do katolicyzmu, rzymskiego odprysku chrześcijaństwa. Poniżej wpisuję się w tą konwencję.

Chrześcijaństwo jest, z zasady, antynarodowe, oraz jest uzależnione, już na etapie doktryny, od interesów żydowskich. Jako religia chrześcijaństwo zostało stworzone przez żyda świętego Szawła, który prawdopodobnie był wysłannikiem Sanhedrynu. W dzisiejszych polskich realiach odpowiednikiem Szawła byłby pewnie Grzegorz Braun, Stasio Michalkiewicz albo sam Stasio Dziwisz, podstawiona kukła sprowadzająca nieświadome podstępu owce na manowce.

Problemy naszej cywilizacji wynikają, między innymi, z religii. Chrześcijaństwo jest obciążone grzechem pierworodnym, jest uzależnione od żydowskiego folkloru. Osobom cierpliwym polecam tekst zawodowych apologetów katolicyzmu pod tytułem „Tajemnica Izraela na tle historii„ : http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/210 W treści znajdują się takie kwiatki: „Naród żydowski jest narodem teologicznym, który Bóg stworzył dla siebie.” Aż szkoda komentować, ręce opadają, katolicki obłęd w skoncentrowanej formie.

To chrześcijaństwo narzuciło nam specjalny status żydów.Podobną rolę pełni na świecie islam. Dzisiaj zawodowi papiści często mówią, że żydów nie można krytykować bo przecież pan Jezus też był żydem, krytyka żyda to w zasadzie krytyka rzymskiego boga. Nowoczesny katolicyzm zbliża się do postulatów starożytnego Talmudu, który jako ustrój idealny narzuca taki porządek społeczny, w którym każda krytyka żyda spotyka się z natychmiastową i surową karą, aż do zupełnego wyeliminowania takich słowo-zbrodni.

Chrześcijaństwo jest forpocztą judaizmu. Przyznają to sami żydzi. Cytat z Markusa Eli Ravage (https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/): „Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami  w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska panna jest waszym ideałem macierzyństwa i kobiecości. Żydowski zbuntowany prorok jest centralną figura w waszych religijnych, modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych idoli, odstawiliśmy waszą rasową spuściznę i zastąpiliśmy ją naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może by nawet porównywalnym z  tym czystym i sprawnym opanowaniem was!”

Judaizm i jego odpryski: chrześcijaństwo i islam, to instrumenty globalizacji. Naukowcy od generała Konstantina Pawłowicza Pietrowa mówią, że globalizacja ma charakter obiektywny, musi zachodzić niezależnie od naszych chęci czy niechęci. Zarządzanie globalizacją odbywa się w sposób subiektywny, jest reżyserowane przez (ukryte) ośrodki prawdziwej władzy. W tym kontekście upadek etnicznych religii można uznać za nieuchronny efekt postępującej przez setki lat globalizacji. Może nieuchronny, a może starannie reżyserowany (?). Japończycy oparli się globalizacji w sferze religii.

Przyjęcie jakiejś nowej religii to postulat nierealny. Aby scementować naród, nową religię, przynajmniej nominalnie, musiałby przyjąć każdy. Wiemy z historii, że jest to możliwe, ale zwykle jest to proces krwawy i trwa całe pokolenia. Nie potrafię zaproponować rozwiązania, choć jako pozytywny przykład podam casus Cerkwi prawosławnej, która nie uległa tak gruntownemu rozkładowi i nadal stanowi, w wielu krajach, w tym w Rosji, instytucję wspierającą państwo.

Każdy rozumujący Polak powinien być świadomy, że dzisiaj katolicyzm jest używany jako broń ideologiczna przeciwko narodowi. Czy należy tępić katolicki fanatyzm? Jeśli tak, to w jaki sposób? Tego nie wiem.

za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/

______________________________

 

Dewastacja natury

Na destrukcyjny dla natury i w efekcie zbrodniczy dla człowieka charakter chrześcijaństwa, liberalizmu i marksizmu zwróciła uwagę pani AgnieszkaS:

Żałuję, że nie uwzględnił Pan w swojej notce stosunku chrześcijaństwa, liberalizmu i marksizmu do natury. Dlatego pozwolę sobie napisać o tym w wielkim skrócie.

Znalezione obrazy dla zapytania wycinka lasów

 

Przy jednoczesnym, celowym odłogowaniu ziemi uprawnej w Europie!

 

 

 

 

 

 

Chrześcijaństwo — przyroda nie posiada indywidualności ani duszy, człowiek bezwzględnie czyni przyrodę sobie poddaną. Akceptacja zupełnego zniszczenie przyrody dla potrzeb człowieka.

Liberalizm(amerykanizm) – wzorowanie na filozofii chrześcijańskiej, czyli przyroda nie ma duszy ani indywidualności. Życie natury podporządkowane jest całkowicie kapitalistycznej ekonomii. Akceptacja zupełnego zniszczenia przyrody dla potrzeb człowieka.

Marksizm – wynikający z ateizmu stosunek do natury. Przyroda jest pozbawiona świadomości i indywidualizmu ( czyli duszy)- pozostaje jedynie obiektem dla badań naukowych. Życie natury podporządkowane jest potrzebom komunistycznej ekonomii. Akceptacja zupełnego zniszczenia przyrody dla potrzeb człowieka.

AgnieszkaS   19.03.2017 19:25:20

 

Dziękuję,
to bardzo celne uzupełnienie.

„Czyńcie sobie ziemię poddaną” wedle Starego Testamentu – wszyscy to znamy.
Z tych to zapewne pokładów mądrości czerpał obecny papież pisząc encyklikę „Laudato si”, głoszącą pochwałę zrównoważonego rozwoju wynikającą z dbałości o ochronę środowiska naturalnego.

Papież i Kościół gładko przeszli nad tym, że zrównoważony rozwój, wedle założeń liberałów, nakazuje dostosować liczbę ludności do ekologicznych możliwości naszej planety – ze strony Kościoła jest to jawna pochwała zbrodni.

Rzeczpospolita 19.03.2017 22:31:12

______________________________

 

Chrześcijaństwo, liberalizm, marksizm – krypto-judaizm talmudyczny

(…)

Majstersztyk żydowski miał polegać – i dla wielu , którzy go kultywują jak pan, ciągle polega na tym, że tak chrześcijaństwo, jak i liberalizm, jak i marksizm, były i są krypto judaizmem talmudycznym, czyli genetycznym, bo towarzyszącym jako prawo mówione także religii mojżeszowej ( a dokładniej – objawionej rzekomo Mojżeszowi przez Boga-zazdrosnego o swoją boskość, narodowi rzekomo wybranemu ).

Instrumentalnie traktując etykę chrześcijańską, tzn. postulując że zło trzeba dobrem odpłacać ( ale oczywiście zło wyrządzone goim nie jest złem, a nawet jest dobrem !) – Żydzi wprawiali w rozterki moralne chrześcijan i pozwalali wybaczać zbrodniarzom, złodziejom i lichwiarzom.

Tylko wówczas kiedy kropla przepełniła czarę goryczy ( wynikająca z lichwy i pasożytnictwa) dochodziło do pogromów. Te zresztą inicjowane były niejednokrotnie przez samych Żydów ( tych bardziej „oświeconych”). Wychodziła tu na wierzch funkcjonalność etyki i moralności żydowskiej, która bratnią ofiarę uważała niejednokrotnie za najlepsze spoiwo żydowskiej ( etniczno-religijnej spójności, czyli getta). I w ten sposób za wieloma „pogromami: Żydów stali i stoją sami Żydzi.

 

 

Jeśli chodzi o liberalizm, to filozofowie i ekonomiści żydowscy uznali go za najskuteczniejsze narzędzie pozbycia się suwerennej władzy monarszej. eksploatacji kolonialnej oraz osłabiania ekonomiki państw narodowych. Zauważyli to zarówno niemieccy ekonomiści tzw. kameraliści, a potem tzw szkoła romantyczna, narodowa i historyczna. Rozumieli to także Francuzi wychowani na merkantylizmie, a także polscy myśliciele gospodarczy tacy jak Staszic, Fr. hrabia Skarbek , Supiński, a potem polska szkoła ekonomi narodowej i tzw. kierunek historyczny ( chociażby Dunajewski, St. Głąbiński, St. Grabski). Co najciekawsze własnie na krytyce liberalizmu ( będącego pod wpływem żydowsko-brytyjskich „liberałów” oraz domów bankierskich Rothschildów) oparły początkowo swoją politykę gospodarczą Stany Zjednoczone , preferując protekcjonizm celny i przemysłowy.

Marksizm zaś ( choć sam k.Marks był nawet nazywany dla niepoznaki antysemitą, a podstawowe swe teorie skompilował z dorobku innych filozofów i ekonomistów) ) dawał oręże w postaci zniesienia starego porządku, rzekomej nieuchronności praw rozwoju społeczno- gospodarczego, walki klas zamiast walki narodów, zniszczenia instytucji państwa i zastąpienia jej obietnicą raju wszechświatowego – ale z „rozterki” zapomniano dodać, że pod kontrolą banków i korporacji żydowskich, które ów „liberalizm” musiał przy braku skrępowań narodowej i państwowej suwerenności doprowadzić na sam szczyt, czyli do monopolowego stadium żydowskiego kapitalizmu z etyką funkcjonalną, współcześnie nazywaną modernizmem i relatywizmem etyczno-moralnym.

KOMENTARZE

 • Komentarze ze strony WPS
  julius
  8 lipca 2017 o 15:05 Edytuj

  Przede wszystkim, jako katolicy, musimy uznać, że Kościół katolicki jest Nowym Izraelem. W rzeczywistości, Katechizm Kościoła Katolickiego, powołując się na dekret Vaticanum II zatytułowany Ad Gentes, odnosi się do Kościoła w ten sposób, stwierdzając, że Jezus ustanowił Dwunastu Apostołów jako nasiona Nowego Izraela i początku świętej hierarchii(Pkt 877). Podobnie, w swoim pierwszym liście, Święty Piotr definiuje warunki dawniej zarezerwowane dla narodu żydowskiego a teraz odnoszące się do wyznawców Chrystusa, a więc wyraźnie wskazując kościół katolicki jako Nowy Izrael. Jesteś narodem wybranym, królewskim kapłaństwem , narodem świętym odkupionych ludzi (1 Piotra 2: 9). Wyraźnie widać, że tradycyjny katolik dostał do zrozumienia, że ten tytuł, Nowego Izraela należy do Kościoła.

  http://www.dcdave.com/article4/031206.html

  _________________________

  julius
  8 lipca 2017 o 15:14 Edytuj

  W 2015 roku w Petersburgu zorganizowano spotkanie rosyjskich i chińskich naukowców, w którym przedstawiciele obu państw omówili możliwości zachowania indywidualizmu kulturowego w obliczu agresywnej globalizacji, którą narzucają światu na fundamencie judaizmu, Watykan i Stany Zjednoczone.
  W ramach II Międzynarodowej Konferencji „Rosja i Chiny: histora i perspektywy współpracy w zglobalizowanym świecie” naukowcy podnieśli wiele pytań o współpracy kulturalnej-historycznej między dwoma krajami i zidentyfikowali jeden z głównych problemów współczesnego społeczeństwa.
  Wystarczająco szybko, zgodzili się, że nieuchronny proces globalizacji przestał być obiektywnym zjawiskiem historycznym i kulturowym. Od pewnego czasu światowa integracja musi przestrzegać określonej strategii, narzucanej przez kluczowe państwa w dążeniu do osiągnięcia własnych celów.
  Dla władców Ameryki jest to zdolność do zwyciężania „ludzkich umysłów”, podważając przy tym wiarygodność innych państw, a tym samym do utrzymania globalnej roli Stanów Zjednoczonych jako jedynego arbitra.
  Dla Żydów kontrolujących „globalne żydostwo”, rozproszone po całym świecie, jest to okazja, za pośrednictwem różnych organizacji religijnych, w tym za pośrednictwem Kościoła chrześcijańskiego, aby narzucić całej ludzkości swoją wybrakowaną kulturę, ich wartości i ich religię jako uniwersalną religię całej ludzkości. Fakt, że taki cel jest ustawiony i systematycznie realizowany wskazuje wykład M.Połonskiego w Wielkiej Synagodze Chóralnej w Petersburgu w 2014 roku:

  „Poprzez nasze spółki zależne – chrześcijaństwo i islam – rozprzestrzeniliśmy nasze przesłanie na ludzkość. A teraz zwracamy się, aby pracować bezpośrednio z ludzkością. Oznacza to, że chrześcijaństwo i islam spełniły ważną historyczną misję, one rozprzestrzeniły na ludzkość wiedzę na temat Żydów.!. . o „przykazaniach”, o Abrahamie, o Mojżeszu, o monoteizmie. Wielkie podziękowania za to! jest to wypełnienie bardzo ważnego zadania, czego sami nie bylibyśmy w stanie dokonać. Możemy po tym wspaniałym przygotowaniu nam pola wreszcie sami komunikować się z ludzkością! Mamy wiec zamiar w odniesieniu do woli Salomona zaoferować ludzkości Nową Drogę i mamy zamiar zrealizować ją w niedalekiej przyszłości, Ta droga to – transformacja judaizmu na powszechną religię ludzkości, przygotowania są w pełnym rozkwicie „
 • No, to ilu czytelników
  No, to ilu czytelników obdarzyło zaufaniem notkę z zydowskiej WPS ?
  A jakie wyrównane wysokie oceny otrzymała i ty pośrednio?
  Nic się nie chwalisz ... ?


  Średnia ocena: 1.0 (2 głosy)
  Odsłon: 25

  Napraw maszynke !!!!
 • @Husky 16:28:57
  Podejrzewam, że z kobietami także masz problemy (przedwczesne wytryski -?) - w każdym razie nie ekscytuj się przedwcześnie śledząc notowania mojego blogu.
  Spokojnie obserwuj ilość wejść i punktację. 8 tys. wejść, jak przy ostatnim poście, może nie będzie, ale już są 2 tys.
 • @Rzeczpospolita 19:11:31
  Mam nadzieję że dorzucisz jeszcze parę tysięcy
  Inaczej lipa
  A i te noty - przykre to
 • @Husky 19:14:58
  Zważywszy, że jedna pałka jest twoja, to na razie nie jest źle.
  Nie zapominaj kundel, że moje teksty nie są przeznaczone dla idiotów, a jak na razie tylko tacy wystawili swoje oceny (zawodowego antypolskiego elementu także nie wykluczam).
 • Bóg Honor Ojczyzna Naród Wiara Rodzina
  to są nasze wartości , broniąc je i przestrzegając Polska będzie Wielka !

  https://pbs.twimg.com/media/DEPHHy9XkAQw-oJ.jpg
 • @Husky 21:50:40
  Widzisz kundel,
  i żydo-bolszewizm miał dobre hasła, i nazizm także, dobre hasła miał i ma żydo-katolicyzm.
  Problem jednak w tym, że ich realizacja, właśnie za sprawą żydowskich inspiratorów tych idei, zmierza w rzeczywistości w przeciwnym kierunku niż wskazuje treść haseł.
  Tylko, że byle idiota, który np. temu tekstowi daje 1*, nie jest w stanie tego pojąć albo działa wespół ze wspomnianymi inspiratorami owych idei.
 • @Rzeczpospolita 23:32:56
  Amen
 • aha - Katolicy są "be", jako krypto żydzi, a...
  Cerkiew Prawosławna w charakterze religii państwowej pod zwierzchnictwem cara "cacy" - i wszystko krasne ;) a może i nawet cofniemy się do zasad imperium szogunów z ich pogańskim wielobóstwem oraz wybitnie darwinistycznym feudalizmem - każdy pagórek, staw i zagajnik będą mieli wówczas swego lokalnego patrona-demona
 • ops! zapomniałem jeszcze wspomnieć o krypto komnizmie Katolików
  zaiste - idiota ze mnie ;))) jak mogłem nie pojąć, że Katolicyzm popycha mnie w niewolę judaizmu i komunizmu... najwyraźniej nie nadaję się na jaśnie-oświeconego wyznawcę peruna ani nawet na użytecznego pachołka cara-wszechpatrona ober-cerkwii :P
 • @Rzeczpospolita 23:32:56
  Kosiur ?

  https://pbs.twimg.com/media/DEI1XS3WAAARsoV.jpg
 • @Husky 10:51:05
  Kundel,
  problem leży w innym miejscu.
  Ty po prostu nie wstydzisz się własnej głupoty, a nie pozwala na to ułomny intelekt - i to jest dramat, dramat wielu takich jak ty, a niestety przekłada się to na smutny los nas wszystkich.
 • @sosenkowski 08:00:16
  Czy Pan już lewituje, czy jeszcze nie?

  Może Pan pamięta scenę z czeskiego filmu "Szpital na peryferiach", w której lekarz podsumował niefrasobliwe zachowanie pielęgniarki: "gdyby głupota miała skrzydła, fruwałaby pani jak gołębica".

  Być może, w którymś momencie uda się Panu zrozumieć, że tu nie chodzi o zindoktrynowane religią masy, ale o instytucję religijną indoktrynującą masy żydo-katolicyzmem dla potrzeb żydowskich interesów.
 • @sosenkowski 08:00:16
  Prawosławie to także żydowska religia i także jest antykulturą.
  Jednak należy tu zwrócić uwagę na istotną różnicę. Otóż prawosławie, w odróżnieniu od katolicyzmu, jest związane z tradycją narodową i państwową i nie podlega Watykanowi, który wspiera budowę NWO w interesie światowego żydostwa.
 • Nie tylko katolicyzm
  Gwoli ścisłości, nie tylko katolicyzm przypisuje żydom szczególny status.

  W USA odłam protestantyzmu zwany chrześcijaństwem ewangelicznym stanowi ogromny ruch popierający Izrael, żydów i wszystko co się z tym wiąże. Jako "born again" czyli "powtórnie urodzeni" chrześcijanie wyznający doktrynę, że biblia powinna być brana dosłownie, uważają, że poparcie Izraela "nie jest kwestią polityczną, a kwesią biblijną". W USA stanowią oni ogromny ruch, z wieloma programami telewizyjnymi tłumaczącymi pismo święte i transmitowanymi "mszami" z "nawiedzonymi" pastorami, który w efekcie takiej propagandy ma ogromne znaczenie dla poparcia politycznej doktryny od czasów Reagana stanowiącej, że interesy państwa Izrael powinny być uznawane za najważniejsze, nawet gdyby szkodziły interesom USA, co zresztą ma miejsce od wielu lat. Postawa ewangelistów wynika stąd, że utworzenie Izraela na ziemiach palestyńskich uważają za wypełnienie biblijnego proroctwa.

  To właśnie te masy "powtórnie urodzonych" chrześcijan-syjonistów, czyli konserwatystów - głosujących jako republikanie, od lat popierają pro- Izraelską politykę USA i zezwalają na jej utrzymanie się przez dziesięciolecia, wbrew interesom własnego państwa.

  https://www.pri.org/stories/2016-10-24/why-american-evangelicals-are-huge-base-support-israel
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Evangelicalism
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Christian_Zionism
 • @Lotna 18:07:53
  Oczywiście ma Pani rację.

  M.In. do tego poglądu odnosi się pierwszy komentarz, który przeniosłem tu ze strony WPS.
 • @RAM 19:33:24
  Polecam:

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/02/rok-2015-rokiem-jpii-tryumf-syjonizmu/

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2017/02/003.jpg

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2015/06/11149486_843236349098680_2894469668906627402_n-e1458640705970.jpg

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2015/06/10003362_839248016164180_1630237719746508077_n-e1458640590965.png
 • @RAM 19:33:24
  "Artykuł jest niestety zbudowany na podstawie głupich, wziętych z sufitu opinii!"

  Chyba jednak nie tak głupich, ani wziętych z sufitu, skoro, pomimo wspierających Twoją tezę wypowiedzi przedstawicieli kościoła, pozostaje faktem wieloletnia manipulacja chrześcijanami, w obliczu której wszelkie wojny wywołane przez USA w interesie Izraela na Bliskim Wschodzie, łącznie z brakiem reakcji na ludobójstwo dokonywane na Palestyńczykach - są wojnami niemal religijnymi, popieranymi przez masy chrześcijańskich syjonistów w obronie Izraela?

  Być może Watykan nie jest w to bezpośrednio wmieszany (w co wątpię), ale też nigdy nie słychać jego przedstawicieli nawołujących Izrael do poprawy, wręcz przeciwnie - przy każdej okazji powtarzana jest mantra o antysemityzmie, holokauście i porozumieniu z żydami.

  Co najmniej dziwne jest, że pomimo 2,1 miliarda wiernych na całym świecie, wojny nadal mają miejsce i nie widać ich końca, a przecież jest to siła ludzi, która zjednoczona w chrześcijaństwie powinna im móc zapobiec. Coś tu chyba jednak jest nie tak, jak być powinno.
 • @RAM 19:33:24
  "Akceptacja zupełnego zniszczenie przyrody dla potrzeb człowieka".
  AgnieszkaS 19.03.2017 19:25:20

  Kto i gdzie tak napisał w Kościele?
  _____________________________

  Mam poważne obawy, czy rozumie Pan słowo pisane? Czy to tylko emocje religijnego fundamentalisty uniemożliwiają percepcję?

  Nie tego w Kościele nikt tak nie napisał. Napisał za to tak: „Czyńcie sobie ziemię poddaną” - Stary Testament.
 • @Rzeczpospolita 20:21:36
  Możnaby długo dyskutować na temat w jakim stopniu JPII ma rację w kwestii dotyczącej pierwszego cytatu.

  Doświadczenie uczy, że istnieje zjawisko "wyuczonej nieporadności", a ludziom, których podstawowe potrzeby zostają zaspokojone bez wysiłku, ale też bez zachęty i perspektyw na zmianę ich sytuacji, jest bardzo ciężko wydostać się spod "opieki" państwa, w wyniku czego tworzą się grupy ludzi z pokolenia na pokolenie uzależnionych od dotacji rządowych.

  Jest to więc kwestia interpretacji, bo również z pewnością prawo dżungli zalecane przez żyda JKMikke w stosunku do słabych, chorych i z jakichś powodów nie będących w stanie się utrzymać z pracy, jest równie szkodliwe społecznie i demoralizujące, jak bezmyślna ingerencja państwa w życie ludzi ubogich i poszkodowanych przez los.
 • @RAM 20:54:11
  Nie podniecaj się tak. Ja mówię o chrześcijaństwie, nie o katolicyzmie. Obojętne, czy będziesz argumenty nazywał dziecinnymi, głupimi czy bezwartościowymi, fakty pozostają faktami, a te są takie, że chrześcijaństwo popiera żydów jako naród wybrany, syjonizm, Izrael i izraelskie wojny.
 • @RAM 20:42:23
  Zachodzę w głowę, jak to możliwe, że człowiek głoszący piękno religii katolickiej - mam nadzieję, że to piękno rozumie przede wszystkim jako szacunek dla drugiego człowieka (już nie używam terminu "miłości bliźniego") - popiera jednocześnie sztandarowe hasła żydowskiego liberalnego kapitalizmu opartego na egoizmie, a więc na czymś przeciwnym do szacunku dla bliźniego?

  Polecam:
  „Katolickie” media w służbie żydowskiego kapitalizmu - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/123823,katolickie-media-w-sluzbie-zydowskiego-kapitalizmu
 • @RAM 20:33:22
  Pan sobie raz jeszcze odczyta encyklikę "Centesimus annus", zwłaszcza ten passus: "wolny rynek jest najbardziej skutecznym narzędziem wykorzystania zasobów".
  Czy nadal nie jest Pan w stanie pojąć o czym pisze pani AgnieszkaS -?
 • @Lotna 20:23:46
  Katolicy i zatomizowani protestanci to dwie zupełnie inne instytucje. Jeśli w USraelu występuje szerokie poparcie dla wojen aszkeNAZIoli to co ma z tym wspólnego KRK?
  Jeszcze niedawno w USA żaden Katolik nie mógł kandydować na wysokie urzędy państwowe np. prezydenta. JFK był pierwszy i został dość szybko zabity.
 • @Rzeczpospolita 13:25:46
  Jeśli Pan błogosławi cerkiew jako doskonałe narzędzie transmisji władzy cara wszechwładnego i jednocześnie jawnie sympatyzuje z poganami machającymi toporem, to japoński feudalny szintoizm boga-cesarza jawi się jako logiczne rozwinięcie tego barbarzyństwa. Po prostu - kilka plemion słowiańskich zacznie się ze sobą bić o władzę i nie skończy, aż do kompletnego wyniszczenia i totalnego upodlenia całej reszty pod trepem jednego najgorszego i najbardziej bezwzględnego gangu - jak za Stalina...

  Proszę też zauważyć, iż KRK nawiązuje do Starego Testamentu z nie chęci oddania się w niewolę aszkeNAZIolom lecz z Wierności Bogu, który wybrał sobie najnikczemniejszy klan nędznych parobków egipskich, aby udowodnić WSZYSTKIM NARODOM że jest Jedyny i Wszechmocny. Tych kilku "doktorów kościoła", którzy wmawiają przewrotnie swoim słuchaczom i czytelnikom iż wyrastają z pnia judaizmu - NIE MAJĄ SZANS na żaden posłuch... co najwyżej dostaną rubrykę w GazWyb'ie ;)

  Proszę posłuchać i się zastanowić, co za głupoty Pan wypisuje: https://www.youtube.com/watch?v=eelC6Vw1OiY
 • @sosenkowski 08:07:39
  Panie Sosenkowski,
  zanim zacznie Pan kogokolwiek pouczać na jakikolwiek temat, przeczytaj Pan najpierw to, co ten ktoś pisze i podejmij szlachetny trud percepcji, zanim sam zaczniesz wypisywać własne brednie - jak na razie niczego więcej tu Pan nie spłodziłeś.
 • @Rzeczpospolita 11:09:38
  Panie "rzeczypospolita" - nie błogosławi Pan cerkwi jako doskonałego narzędzia transmisji władzy cara wszechwładnego?!?

  Panie "rzeczypospolita" - nie sympatyzuje z poganami grożącymi Chrześcijanom toporem ponad stosami płonącymi w "świętych gajach"?!?
 • @Rzeczpospolita 11:09:38
  Proszę o odwagę cywilną i przyznanie się do czapkowania Moskwie i do aktywnego udziału w budowaniu "wszechrusi" od Uralu aż po Odrę, nawet za cenę zjednoczenia zdziesiątkowanych po SSowieckiej okupacji Słowian pod egidą Peruna itp...

  https://wiaraprzyrodzona.files.wordpress.com/2015/01/perun-s-shitom.jpg

  Ja przyznam wprost - jestem za Globalnym Chrześcijaństwem, tak jako i ponad MILIARD Katolików :)))
 • @sosenkowski 11:23:59
  Przed chwilą Panu pisałem, żeby czytał Pan nie tylko to, co sam napisze.
  Poniższy komentarz - tu, pod tym tekstem - był adresowany do Pana:

  @sosenkowski 08:00:16

  Prawosławie to także żydowska religia i także jest antykulturą.
  Jednak należy tu zwrócić uwagę na istotną różnicę. Otóż prawosławie, w odróżnieniu od katolicyzmu, jest związane z tradycją narodową i państwową i nie podlega Watykanowi, który wspiera budowę NWO w interesie światowego żydostwa.

  Rzeczpospolita 09.07.2017 14:08:08
 • @sosenkowski 11:33:42
  W aktualnej sytuacji politycznej tzw. Zachodu wiele wskazuje na to, że to właśnie pańskie marzenie bliskie jest urzeczywistnienia - depopulację, a zwłaszcza likwidację Słowian, będziemy mieli jak w żydowskim banku.

  No, ale jak na prawdziwego żydo-chrześcijanina przystało żydo-chrześcijaństwo stoi na pierwszym miejscu, przed narodem i przed państwem.
 • @sosenkowski 12:32:29
  Albo prowadzi Pan w miarę możliwości poważną polemikę, albo przestajemy rozmawiać, ale głupot proszę nie wklejać.
 • @RAM 13:29:37
  Proszę zajmować się nadal tłumaczeniami, a kwestie ekonomiczne proszę sobie odpuścić.
  "Wolny rynek" - nigdy nie istniał (wyjąwszy wspólnoty pierwotne nie zorganizowane w państwa) i istnieć nie może. To jest liberalny, żydowski mit - dogmat, taki sam jak w żydo-chrześcijaństwie "trójca święta".

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031