Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
717 postów 5355 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydowski szowinizm w pełnej krasie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

– nic lepszego nie mogło się nam, Polakom, przytrafić

 

Konferencja bliskowschodnia – Zamek Królewski w Warszawie. Rezydent A.Duda wśród antypolskich, syjonistycznych, szumowin – tym gestem także i on znieważa Polskę i Polaków.

I jak tu teraz IIIŻydo-RP/Polin i jej represyjne służby mają ścigać mowę nienawiści, ksenofobię, rasizm, „antysemityzm”, gdy rozwydrzona swoją bezkarnością banda z USA i z Izraela dała w Warszawie bezprzykładny popis antypolonizmu i syjonistycznej, niepohamowanej, agresji?

Oto żydowski szowinizm w pełnej krasie – nic lepszego nie mogło się nam, Polakom, przytrafić – syjonistyczna banda sama pokazuje nam swoją prawdziwą mordę. Nadzieja w tym, że żydowską hucpę zaczyna dostrzegać coraz więcej Polaków. Takie spostrzeżenia są społeczeństwu niezbędne, bo ciągle jeszcze zbyt wielu z nas nie rozumie, że sierpień’80 to była żydowska rebelia, a wybory 1989r. i powstanie IIIRP stanowiły apogeum tej rebelii i wyniesienie żydowskiej V kolumny do władzy.

 

„Żyd jest naszym nieprzyjacielem”

Kto uczciwy dzisiaj temu zaprzeczy? Słowacki mural z 1938r. wyrażał to, co od dawna wiedzą nie tylko Słowianie, ale i inne ludy, które w swojej historii zetknęły się z żydowskim szowinizmem. Pamiętajmy także, że żydowskie zbrodnie na Polakach nie tylko nigdy nie zostały rozliczone, ale za mówienie o nich grożą represje żydo-reżimowego sądownictwa. Dowodzi to niezbicie, że IIIRP jest żydowskim reżimem, a nie demokracją. 

Oczywiście zawsze znajdą się kanalie gotowe twierdzić coś przeciwnego, pracujące na rzecz budowy „pomostów” między ofiarą i katem. Ten „pomost” to nic innego jak znieczulanie i obezwładnianie ofiary, która winna się tym łatwiej poddawać katu. Na nasze szczęście budowa tych „pomostów” przez żydo-reżimową władzę daje skutek odwrotny od zamierzonego – nie wszyscy Polacy dają się ogłupić żydowskiemu reżimowi i powszechnym żydowskim mediom. A jeśli w ogóle chcemy trwać jako polski, słowiański naród, jeśli chcemy mieć Polskie Państwo rządzone przez Polaków, to ten żydowski reżim musimy przecież bezwzględnie zlikwidować.

Szczyt V4 w Jerozolimie – Morawiecki na rezydenta IIIŻydo-RP/Polin

No więc szczytu premierów państw Grupy Wyszehradzkiej, tzw. V4 (dlaczego nie V5 – nie rozumiem -?), co to miał się odbyć w Jerozolimie – czyżby przy grobie Jezusa? -, nie było. Tylko trzech premierów, Słowacji, Czech i Węgier, pojechało spotkać się z premierem narodu wybranego – bowiem zasada „jedności” grupy V4 zobowiązuje. A o co poszło? O „drobiazg” – oczywiście, za który szowinistyczni Żydzi nie przeproszą. Wyjaśnią tylko dyplomatycznie – albo nawet nie -, że zostali źle zrozumiani. Wasalna żydo-reżimowa władza IIIŻydo-RP/Polin odetchnie z ulgą i znów całować będzie syjonistyczne dupska w Izraelu i w USA.

Wielki patriota M.Morawiecki biesiaduje wśród swoich rodaków a „naszych przyjaciół”, więcej, wśród „naszych braci”.

Na wszelki wypadek premier IIIŻydo-RP/Polin, choć nie z naszego słowiańskiego plemienia, poczuł się bardzo w obowiązku zareagować na głoszone przez swoich rodaków, a „naszych braci”, ,,żydowskie prawdy” o polskich zbrodniach na wybranym narodzie.  W końcu wybory tuż, tuż. Więc taki nieprzemyślany w geszeftach pośpiech „naszych przyjaciół” może zniechęcić nawet mniej roztropnych Polaków do popierania rządzącej Partii interesu Syjonistycznego, czyli PiS. Człowiek finansowy, M.Morawiecki, to wie i rozumie – być może jest to jego przepustka, jako polskiego patrioty, do fotela rezydenta IIIŻydo-RP/Polin, bo A.Duda jest już wystarczająco skompromitowany. A ponieważ geszeft na Polakach kroi się na prawdę wyśmienity, to trudno się dziwić, że nawet Żydzi tracą w takich momentach umiar i zimną krew. No, bo w powszechnych, światowych, żydowskich, mediach czym prędzej trzeba Polakom dorobić gęby morderców, żeby ich nikt nie żałował jako żydowskiej ofiary holokaustycznego geszeftu i możliwie jak najszybciej wyrwać przy pomocy USA te ca 300 mld $USA (ok. 1 biliona zł), a jak dobrze pójdzie to może i więcej. Nigdy nie wiadomo, czy coś nie stanie na przeszkodzie i nie przekreśli całego interesu – cymes interesu, więc kują żelazo póki gorące.

Pośpiech żydowski wynika być może z faktu, że „nasi bracia” wiedzą jednak coś, czego my jeszcze nie wiemy. Np., że dni UE w jej dotychczasowym kształcie są policzone (Wlk.Brytania z jej żydowskim, światowym, centrum finansowym nie bez powodu przecież opuściła ten wspaniały syjonistyczno-globalistyczny nowo-twór) i że syjonistyczne, imperialne, bandyckie USA, z coraz bardziej wyszczerbionym uzębieniem na KRLD, na Syrii, na Iranie i na Wenezueli (Gnido – to syjonistyczny niewypał), będą w końcu zmuszone ograniczyć swoje wpływy w Europie, a więc cały ordynarnie i naprędce obmyślony holokaustyczny geszeft na Polakach może wziąć po prostu w łeb.

Powód żydowskiego pośpiechu w geszefcie na Polakach może mieć także te same przyczyny, ale bardziej ambitne cele niż tylko holokaustyczny geszeft. Jak wiemy koniec syjonistycznego tworu na Bliskim Wschodzie został zapowiedziany kilka lat temu przez jednego z czołowych syjonistów, H.Kissingera. A Polska, tak jak zresztą cała grupa V4, to przecież kolebka Żydostwa (dlatego tak dla nich ważna jest grupa V4, tu przecież następuje odbudowa żydowskiego życia)  -, 80% – 90% Żydów wywodzi się z naszego terytorium, więc lepsza okazja do całkowitego opanowania i zawłaszczenia Polski oraz całkowitego wywłaszczenia Polaków może się już nie trafić. Stąd pewnie ten pośpiech i niezręczności, czyli bezczelność, hucpa, syjonistyczne rozwydrzenie i jawnie zaplanowana i ogłoszona kradzież naszego majątku narodowego.

No, no, ale ostrzegam, żeby nikt nie próbował nawet szeptać, że Żyd to oszust, kłamca i złodziej – a nie daj Boże zbrodniarz. Póki co miłości do narodu wybranego w Europie będą strzegły same USA, nasz najlepszy, wypróbowany, sojusznik. A reżim IIIŻydo-RP/Polin ma przecież sojusznicze zobowiązania także w kwestii miłowania współbraci – psubraci. Dlatego nie piszę już dokładnie, który Żyd co powiedział, bo i tak wszyscy wiedzą, że miłowanie nieprzyjaciół swoich należy do świętych obowiązków żydo-katolika, więc co za różnica kto i co mówi.

Niebawem sprawy się ułożą i wszystko ucichnie. Żydo-media przykryją całą aferę nowymi aferami, a tłum jak wiadomo pamięci nie ma. Spotkania Grupy Wyszehradzkiej, która służy interesom nie naszym, a „naszych braci” także wrócą do normy.

Tak było w lipcu 2017r. – szczyt grupy V4 w Budapeszcie

Od lewej:

B.Sobotka, naprostowany w listopadzie 2014r. przez USA: Z Ameryki Sobotka wrócił odmieniony. (…) Pod wpływem amerykańskiej krytyki premier Czech Bohuslav Sobotka odciął się od proputinowskiego kursu prezydenta Milosza Zemana.”  za gadzinówka Michnika

B.Netanjahu – patronacki duch podległych kolonii, V.OrbanR.Fico i B.Szydło – kochająca Izrael i braci Żydów.

Gdyby ktoś jeszcze nie dowierzał, że my i Żydzi „jesteśmy przyjaciółmi, jesteśmy braćmi” to proszę posłuchać – czas od: 10;44 min.

https://www.youtube.com/watch?v=_cXuhxO6ExI

 

A oto „wielki przyjaciel” Polski, przez Polaków uratowany z holokaustu, Szewach Weiss, któremu dialektyczny talent pozwolił wyprowadzić genialne twierdzenie, że  Żyd popełniający jako komunista zbrodnie na Polakach, nie jest już Żydem i nie można Żydów za te zbrodnie winić, daje dzisiaj dowody prawdziwej żydowskiej wielkiej przyjaźni i wdzięczności.

Dariusz Kosiur

PS

 Syjonistyczny atak na WPS

Sąd w Otwocku, który miał prowadzić przeciwko WPS sprawę i już zlecił nam złożenie wniosków dowodowych zrezygnował z prowadzenia sprawy wskazując jako powód, że nie jest właściwym miejscem adresowym i odesłał akta do prokuratury.

   

Przypomnę, że jesteśmy oskarżeni o obrazę przedstawicieli społeczności żydowskiej, o upublicznienie informacji o śledztwie (czyli o bandyckim najściu policji na nasze mieszkania z polecenia syjonistycznej kreatury prokuratorskiej), a ja osobiście o propagowanie faszyzmu – taki zarzut postawiła mi syjonistyczna kreatura prokuratorska, która szantażem chciała wymusić na mnie przeprosiny wobec nieokreślonej społeczności żydowskiej. WPS zostało zadenuncjowane  przez żydowską, szowinistyczną Otwarta Rzeczpospolitą. 

KOMENTARZE

 • Szewach Weiss : "polski rząd na uchodźctwie brał udział w mordowaniu Żydów"...
  Jak to było możliwe? skoro rezydowali w pałacu Żyda Rotschilda?
 • @Jan Paweł 15:37:50
  A tak na marginesie, to taką dostał ten nasz(?) "patriotyczny" rząd na uchodźstwie laurkę za kolaborowanie z ówczesnym już NWO.
 • @Jan Paweł 19:17:53
  Pozdrawiam smutno . Salute . :( https://www.wnieznane.pl/photos/1346151295.jpg
 • Doskonały wyczerpujący temat tekst.
  Podziw i szacunek dla autora.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930