Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
686 postów 4787 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Przeciw 447 Just – protest przed ambasadą bandyckich USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Filmowa relacja z protestu


 

Czy syjonistyczne żydowsko-anglosaskie władze USA nie powinny najpierw rozliczyć się z ludobójstwa Indian i zwrócić pierwotnym właścicielom zagrabione im ziemie, wypłacić odszkodowania?

 

 

Filmowa relacja z protestu

 

https://www.youtube.com/watch?v=gexOP0MtNqQ

 

KOMENTARZE

 • @
  No niemożliwe, żeby był tak duży protest, a w mediach głównego ścieku o jakiejś paradzie Schumana.

  ;-)))
 • PiS
  ma już pełne majty.
 • Jak donosi sakiewiczowy "szturmowiec"
  na Marszu doszło do prowokacji polegającej na użyciu "fałszywych banerów".
  "Fałszywość" polegała na tym że członkowie terenowych "klubów gazety polskiej" popierających sprzeciw wobec 447 zjawili sie na marszu z banerami na użycie których nie mili zgody.
  cytat:/Banery zostały użyte bez wiedzy i zgody szefów tych klubów - podkreśla w rozmowie z Niezalezna.pl Ryszard Kapuściński, przewodniczący Klubów Gazety Polskiej. /

  I tu niczym dupa zza krzaka wyłazi cały PIS-iorski stosunek do wyborców.
  Wedle nich istotą "klubów gazet polskiej" nie są członkowie klubu ale "szefowie".Kurduplowi wydaje się że jest Faraonem.Panem dwu światów.
 • @ikulalibal 21:22:48
  Raczej sułtanem otoczonym wezyrami.
  Pisdzielce z sakiewiczowni w znakomity sposób wyrazili swój stosunek do 477. Ze słów Kapuścińskiego wynika, że nie przeciwnikami, a strażnikami okradzenia Polski jest ta swołocz.
 • @Jan Twardowski 21:46:31
  //Ze słów Kapuścińskiego wynika, że nie przeciwnikami, a strażnikami okradzenia Polski jest ta swołocz.//

  Już nic nie musi wynikać.Od wczoraj wszystko jest jasne.Szokujące ale jasne.

  / Wyciekła tajna notatka. WikiLeaks: Kaczyński zobowiązał się do spłaty roszczeń żydowskich. „To jedynie kwestia czasu” /
  https://nczas.com/2019/05/10/wyciekla-tajna-notatka-wikileaks-kaczynski-zobowiazal-sie-do-splaty-roszczen-zydowskich-to-jedynie-kwestia-czasu/

  Już w 2009 r yebany kartofel spiskował przeciwko nam !!!
 • @ikulalibal 21:56:42
  Chyba oba kartofle i chyba dużo wcześniej niż w 2009, bo w Magdalence to chyba nie hologram kartofla był.
 • @Jan Twardowski 22:17:08
  Tylko Konfederacja . Salute . :)
 • @Jan Twardowski 22:17:08
  I ja tak sądzę że znacznie wcześniej niż od 2009 r.Ale póki znów ktoś nie ujawni szczegółów to będą tylko moje domysły.Bardzo prawdopodobne.Nieomal pewne.Ale niestety tylko domysły.
 • @Repsol 22:30:21
  Jak najbardziej!
  Też pozdrawiam!
 • @ Autor
  5*

  Ukłony
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:33:54
  Pan Mike la Pompina może dostać skierowanie do naszego Sanatorium.
  www.auschwitz-gov.livejournal.com (w rozbudowie)
  tak jak reszta tego judaszowego towarzystwa adoracji wzajemnej.
 • PiS łamie prawo!
  PiS-owskie, zdradzieckie łotry wprowadzili cenzurę w PUBLICZNEJ TV.
  Widać dobitnie, że TV nie jest publiczna ale zawłaszczona totalnie przez PiS!
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:30:11
  Jak to niemożliwe?
  Przecież tak działają dzisiejsze media - jest cenzura.
  Podziękuj swoim PiS-iorom.
 • @
  Organizacja Narodów Zjednoczonych stwierdziła, że ​​nie mniej niż 40 milionów Amerykanów żyje w ubóstwie, a 18,5 miliona żyje w skrajnym ubóstwie, a 5,3 miliona Amerykanów żyje w warunkach, które nazywa się „Trzecim światem absolutnego ubóstwa”.

  Niektóre niepokojące statystyki dotyczące ubóstwa z raportu mówią:

  40 milionów Amerykanów żyje w ubóstwie
  18,5 mln żyje w skrajnym ubóstwie
  5,3 miliona Amerykanów żyje w warunkach Trzeciego Świata absolutnego ubóstwa.

  Raport oskarżający stwierdza, że ​​„W 2016 r. 18% dzieci (13,3 mln) żyło w ubóstwie, a dzieci stanowiły 32,6% wszystkich osób żyjących w ubóstwie”.
  Jeśli chodzi o państwa Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju, Stany Zjednoczone mają najwyższy wskaźnik ubóstwa wśród młodzieży i najwyższy wskaźnik umieralności niemowląt, dodaje raport.
  https://www.ohchr.org/EN/NewsEvents/Pages/DisplayNews.aspx?NewsID=22533
 • @fretka 06:48:47
  Coś sugerujesz? że niby będą naciskać na 447 bo teraz każdy grosz się liczy?.
 • @fretka 06:48:47
  "Stany Zjednoczone mają najwyższy wskaźnik ubóstwa wśród młodzieży i najwyższy wskaźnik umieralności niemowląt, dodaje raport. "

  USA to piękny kraj, demokratyczny.One się po prostu dzielą z innymi, mniej rozwiniętymi państwami, swymi osiągnięciami.
  Niekiedy to nawet trzeba to robić środkami przymusu. Są takie kraje, które bronią się przed postępem, a nawet próbują się uwsteczniać.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:29:24
  ,,Niekiedy to nawet trzeba to robić środkami przymusu. Są takie kraje, które bronią się przed postępem, a nawet próbują się uwsteczniać."

  Czytając takie idiotyzmy, nie chce się wierzyć, że ktoś może jeszcze coś takiego napisać.
  Od 22 lipca 1944 r. Polska broniła się przed postępowym marksizmem, który postępowo kroczył ze wschodu, stąd też zastosowano nam środki przymusu, bo się uwstecznialiśmy.
  Potem nastąpiło swoiste przebiegunowanie na świecie i marksizm wyemigrował na zachód, dlatego też dzisiaj postępowy marksizm środkami przymusu narzuca się nam, ale od zachodu, bo Polacy ani rusz z postępem, dalej się uwsteczniają.
  Pan, panie Wojtas, to musisz bardzo uważać na ten postęp, bo któregoś poranka napiszesz nam Pan, że go cipa swędzi, a nie jajca.
 • @Jan Twardowski 08:09:50
  Nie myślałem, że odezwie się idiota.
  Ale jak widać - takich prostaków jest dużo.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:38:22
  Przeczytaj pan sobie raz jeszcze swój wywód, a sam pan stwierdzisz, że tylko idiota mógł coś takiego napisać.
  Pan się uwsteczniasz i może stąd ta tęsknota do narzucenia pod przymusem... myślenia, ale póki co, to pański piękny i demokratyczny kraj, nie oświatę szerzy w świecie, dlatego pańskie nadzieje są płonne.
 • Ten gigantyczny deal
  zwany 447 - z pewnością wyszedł od polskojęzycznych - co to na co dzień jedzą polski chleb - a angielskojęzyczni w to z chęcią weszli.
  Wniosek?
  Organizatorzy tej manifestacji są nieszczerzy - bo posądzają o przekręt tylko grandziarzy zza wielkiej wody - a rodzimych grandziarzy - jako sprawców całego zmieszania - jakby ostentacyjne nie widzą.
 • @ikulalibal 21:56:42
  Spiskował juz w 2007 i eurokołchoz również, bo już w latach 90tych wprowadzili zasadę, że do negocjacji akcesyjnych włączona będzie sprawa roszczeń żydostwa, są na to dokumenty, obejrzyjcie ten krótki film https://www.youtube.com/watch?v=S6Sij22k4Cg
 • @demonkracja 09:05:52
  Widzą, widzą i mówią. Tylko za mało Waść masz informacji. Organizatorzy tej manifestacji nie są naiwni, ani neszczerzy. Po prostu wiedza, co robią.
  Te rozmowy polsko-izraelskie, to rozmowy żydowsko-żydowskie. Żydów z tej strony desygnują oficjalnie rządzący. Czy organizatorzy mają obalać "demokratycznie" wybrany rząd? Sam sobie obalaj, albo działaj aby pisiorów, a także ich poprzedników nie wybierano. Rząd ma ustawę 1066, m.in. do tłumienia rebelii. Dość już zabijania Polaków.

  W polityce trzeba wiedzieć co i po co się robi a nie mówić, co się myśli.
 • I pomyslec, ze organizacja tego protestu to robota ,,, KATOLIKOW
  jakis dysonans poznawczy?
 • @demonkracja 09:05:52
  Niekoniecznie. Pierwotnie kwota urojeń oscylowała na poziomie 30 miliardów i w mojej opinii owe roszczenia byly wysuwane przez światowe żydostwo. Polskojęzyczni wymyślili w ten sposób, że owszem, damy wam ta kasę, ale skoro może to być 30 mld, to dlaczego nie może być 300? W tan sposób kwota urosła do tak gigantycznych rozmiarów.
  Spisek jest międzynarodowy, bowiem uważam, że ta ustawa została po prostu kupiona w amerykańskim kongresie. Jakie będą proporcje podziału i pomiędzy kim, to nie wiem,, ale wiem, że wyasygnowanietakiej kwoty na rzecz kogokolwiek, rozłoży Polskę na amen.
  Trudno jest jednoznacznie stwierdzic, gdzie urodzil się ten plan, czy w USA, czy w Polsce, stąd tez nie zarzucałbym nikomu nieszczerości w tym zakresie. Taki zarzut sugerowałby, że manifestujący popierali swoim protestem polskojęzycznych, a tak z pewnością nie było.
 • @ikulalibal 07:27:39
  Raczej to, ze "imperium" dba bardziej o interesy krzykliwej mniejszosci narodowej niz powazne problemy narodu amerykanskiego.
 • @MacGregor 10:39:54
  No właśnie!
  Czciciele Swarożyca byli jakoś słabo zauważalni.
 • A tu taka niespodzianka
  z Wikileaks:
  Portal “WikiLeaks” opublikował depeszę pochodzącą z 2009 roku, kiedy ówczesny amerykański ambasador w Polsce Viktor H. Ashe miał spotkać się z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. Były premier miał go wówczas zapewnić, że Polska ureguluje żydowskie roszczenia majątkowe za pośrednictwem specjalnej ustawy przyjętej przez parlament, zaś pieniądze pozyska z wyprzedaży majątku narodowego.
  „Kaczyński powiedział, że jest pewien, iż Sejm przyjmie ustawodawstwo w sprawie odszkodowań/rekompensat za konfiskaty z czasów II wojny światowej i komunistycznych w ciągu następnych dwóch lub trzech lat” – informował Ashe, który dodatkowo pisał, że Kaczyński miał mówić o już podjętej w tej sprawie decyzji. Prezes PiS uzależniał jednocześnie odpowiedni moment na przeforsowanie nowego prawa od cen akcji giełdowych. Ich nieodpowiedni poziom mógł bowiem spowodować, że na spłatę roszczeń nie wystarczą dochody z prywatyzacji majątku narodowego.
  https://wolnemedia.net/kaczynski-mial-obiecac-uregulowanie-zydowskich-roszczen/

  I po co bić pianę, skoro ta ustawa tak czy inaczej będzie wprowadzona.
  Sprawa (niestety) jest przesądzona.
  Bo kto rezygnuje z 300 miliardów dolarów ?
  Tylko idiota.
  A o żydach można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że są idiotami....
 • @Jan Twardowski 10:43:28
  ""Spisek jest międzynarodowy, bowiem uważam, że ta ustawa została po prostu kupiona w amerykańskim kongresie."
  -------------------
  Chodzi o precedens w postaci - mienia bezspadkowego. Żeby ograbić Polaków w tym stylu - trzeba to zrobić poza prawem - a tego nie da się zrobić bez czynnego udziału polskojęzycznych. Po prostu 447 - to tylko taka umowna forma nacisku na polskojęzycznych - aby to usprawiedliwiało w jakiś sposób ich przed tubylcami.
  Wobec powyższego - polskojęzyczni nie są bez winy - bo inaczej po co w ogóle procedować i płacić za uchwalenie - 447?
 • @Jan Twardowski 10:43:28
  .
  Cel uświęca środki stosowane w okupowanym kraju, przez prawa zagraniczne obowiązujące – 1. Dekret Bieruta, 2. Kodeks Napoleona, 3. 447.

  Polskie prawo się nie liczy, bo stało się wirtualne za sprawą konstytucyjnej trójki, dającej Polakom równowagę podziału władzy.

  W teoretycznym państwie z wirtualną równowagą, legalnie panuje banda parzystej trójki, bez zarzutów zbrodni na matematyce i blokady systemu równowagi demokracji.
  Dziś z każdym dniem potrzebna jest precyzyjniejsza równowaga systemu demokracji, dla bezpieczeństwa ludzi w nowych szybkościach techniki.

  Pozdrawiam
 • @SZS 13:26:27
  Najzabawniejsze, ale najtragiczniejsze, pokazujące - skundlony, zmanipulowany przez okupantów - stan umysłów Polaków są stwierdzenia :
  " kto jak kto, ale żydzi nie są idiotami", " sprawa jest przesadzona" itp., itd.

  A czemu to żydzi nie są idiotami? To co jednak są jakimiś wybrańcami?

  A czemu to sprawa jest przesądzona? No chyba ktoś będzie decydował o tym czy wypłacać ( czyli pozwalać okradać Polaków), czy nie wypłacać?

  Można przecież to ustalić. Jeśli powołane do tego służby nie wykonają swych powinności i obowiązków, to w ramach we wszystkich porządkach prawnych uznawanej obronie koniecznej i działania w stanie wyższej konieczności na polskie grupy egzekucyjne winny wykonać wyroki na zdrajcach, sprzedawczykach i złodziejach. Wcześniej im to profilaktycznie uzmysławiając ( patrz art 85, pkt.1 Konstytucji RP: art. 129 kk, ) . Art 25 kk Obrona konieczna:
  § 1. Nie popełnia przestępstwa, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem.
  § 2. W razie przekroczenia granic obrony koniecznej, w szczególności gdy sprawca zastosował sposób obrony niewspółmierny do niebezpieczeństwa zamachu, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia.
  § 2a. Nie podlega karze, kto przekracza granice obrony koniecznej, odpierając zamach polegający na wdarciu się do mieszkania, lokalu, domu albo na przylegający do nich ogrodzony teren lub odpierając zamach poprzedzony wdarciem się do tych miejsc, chyba że przekroczenie granic obrony koniecznej było rażące.
  § 3. Nie podlega karze, kto przekracza granice obrony koniecznej pod wpływem strachu lub wzburzenia usprawiedliwionych okolicznościami zamachu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031