Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
718 postów 5371 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Kto zabił Brunona Kwietnia? - żydo-katolicki Jahwe?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- czy reżim IIIŻydo-RP/Polin?


Wszak B.Kwiecień był więźniem reżimu IIIŻydo-RP/Polin. Sąd tegoż reżimu w 2015r. skazał B.Kwietnia za planowanie zamachu! – zamachu terrorystycznego! – na sejm! na 15 lat, a w 2017r. zmniejszył karę do 9 lat (- takiemu zbrodniarzowi?). Brunon Kwiecień zmarł 6 sierpnia 2019r. w więziennej celi – był zdrowy, leczył się tylko u okulisty.

I tu rysuje się pewien problem. Otóż w myśl syjonistycznej retoryki, jaka pojawiała się w powszechnych żydo-mediach w 2011r., w żydowskiej rozgłośni TOK FM, „wolno zabijać w obronie własnych zdobyczy i interesów” . Powstaje tylko pytanie, kogo ten dezyderat dotyczy, czyli komu wolno zabijać, czyje zabijanie jest słuszne i uświęcone?

_________________

„To był żart”

– To wszystko zaczęło się w 2009 rok, w trzy osoby, na temat sytuacji politycznej w kraju. Zażartowałem sobie, żeby najlepiej z tą hołotą na Wiejskiej skończyć w ten sposób, że przydałoby wysadzić Sejm – mówi w szczerym wywiadzie skazany. – Głupi żart – takim mianem określa całą sytuację. Tak też mieli stwierdzić w sądzie wszyscy świadkowie. – Jak widać ABW nie zna się na żartach, ktoś musiał donieść – dodaje. Czy chciałby pan wysadzić Sejm? – pyta reporter. Kwiecień waha się chwilę i odpowiada: nie miałem takiego zamiaru, myślę że jest wiele osób, które nie odpowiedzą wprost.

Gra operacyjna

Podczas procesu obrońcy wnosili o uniewinnienie Kwietnia, twierdząc, że padł on ofiarą nielegalnej gry operacyjnej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Agenci, którzy byli świadkami incognito w procesie, działali pod przykryciem i udając zainteresowanych sprawą wysadzenia Sejmu, kontaktowali się z Kwietniem pod koniec jego działalności doprowadzając do ujęcia go. W rozmowie z reporterem Kwiecień opowiada o pokazie, który przeprowadził dla agentów. – Pokaz miał zaznajomić grupę „spiskowców” z posługiwaniem się materiałami wybuchowymi i wytwarzaniem materiałów wybuchowych, z uzbrojeniem ładunków i odpaleniem.  To miało być przygotowanie grupy do realizacji zamachu na Sejm  i na to się zgodziłem – opowiada. Dodaje, że już od początku, w rozmowie z informatorem i innymi agentami mówił, że chce się wycofać.

za: https://www.tvn24.pl/krakow,50/brunon-kwiecien-w-wywiadzie-dla-uwagi-tvn,733423.html

__________________

„Zażartowałem sobie, żeby najlepiej z tą hołotą na Wiejskiej skończyć w ten sposób, że przydałoby wysadzić Sejm” – to oczywiste, że cała IIIŻydo-RP/Polin byłaby zrozpaczona, ale czy zrozpaczona byłaby także cała Polska? IIIŻydo-RP/Polin i Polska to zupełnie odrębne przestrzenie społeczno-polityczne, choć istniejące na tym samym obszarze. IIIŻydo-RP/Polin to zdegenerowana, zrakowaciała, tkanka na organizmie Polski, którą organizm – zdrowy organizm – powinien odrzucić. Czy Polska jest zdrowym organizmem – ?

 

Poniżej tekst z lutego 2014r.:

Ukarać Brunona Kwietnia – za nieudolność

W Krakowie, mieście wawelskiego smoka i obrad żydowskiego knesetu, przed okręgowym sądem toczy się rozprawa przeciw Brunonowi Kwietniowi w/s „planowanie zamachu terrorystycznego na konstytucyjne organy władzy państwa”. Państwo zwie się Judeopolonia, ale nazwa ta jest na razie utajniona. W tej samej sprawie oskarżonym jest niejaki Maciej O., wskazany przez B.Kwietnia jako inicjator zamachu, który jednocześnie doniósł na B.Kwietnia do policji o jego niecnych planach. Maciej O. mimo, iż także jest oskarżonym w/s, w przeciwieństwie do B.Kwietnia odpowiada jednak z wolnej stopy – (?).

Sąd odrzucił wniosek obrońców B.Kwietnia o jawność rozprawy i zdecydował o utajnieniu wyjaśnień składanych przez B.Kwietnia i Macieja O. – (?).

oto-twarz-brunobombera_18126648

I o co w tym wszystkim chodzi? Hucpa, czy żart? Czyja hucpa? Kto z kogo żartuje?

Zapewne PT Czytelnicy pamiętają całkiem niedawną sprawę „agenta Tomka”. Owóż hultaj ten uwiódł był i wywiódł w pole nieszczęsna niewiastę, posłankę PO, Sawicką Beatę, łasą na pieszczot lep i na łapówkę – łapówkę kontrolowaną. Łapówka kontrolowana była przez dzielnych polityków PiS, którzy tym diabelskim sposobem chcieli skompromitować złodziejską PO.

635193516064579659

Trzeba przyznać, że Żydzi mają poczucie humoru, które nie opuszcza ich nawet w coraz dramatyczniejszej sytuacji. Ten ich humor jest co prawda nadto specyficzny, ale potrafią robić sobie tęgie kawały. A to samolot w Smoleńsku nie wyląduje choć powinien, a to posłanka nadzieje się na agenta i łapówkę, a to posłowie Knesetu chcą sobie poobradować w cieniu pieców Auschwitz – tylko bez profetycznych wizji proszę!

 

No, ale co z B.Kwietniem i Maciejem O.?

Otóż, jestem pewien, że była to akcja jew-ropejczyków z PO wymierzona przeciw jew-ropejczykom z PiS. W ten sposób PO zamierzała skompromitować PiS jako zamachowców na konstytucyjne organa, którzy chcieli przejąć władzę w Judeopolonii. Mogło też być całkiem odwrotnie. Była to robota PiS przeciw PO z identycznym motywem. W tym drugim przypadku ślady mogłyby wieść nawet na Kreml, wprost do samego Putina, który B.Kwietniowi miał dać laskę, laskę dynamitu ma się rozumieć.

Sąd z łatwością ustaliłby, że B.Kwiecień jest sympatykiem PiS-u lub PO, w zależności od przyjętej wersji. Zresztą mógłby ustalić każdą dowolną możliwość, wszystko w zależności od potrzeb i zamówień głównych sterników żydo-systemu. Jednakowoż w sanhedrynie ktoś poszedł po rozum do głowy (i może nie wróci – ?) i wywnioskował, że nie należy tak mocno ostrzeliwać PiS-u, który teraz, według nowego scenariusza, powinien wygrać wybory. Żydo-system nie wykreował jak dotąd – i już nie wykreuje – żadnej innej „siły politycznej” poza PO, której nikt już nie chce i poza PiS, którego chce większość – większość według żydo-mediów od Michnika do Rydzyka.

 

Trzeba przyznać, że żydo-system stara się jak może, przynajmniej w temacie: rozrywka dla gojowskich mas, dla gejowskich też, dla transwestytów z genderową podbudową i bez i dla wszelkiego innego tałatajstwa, żeby odwrócić uwagę od własnych zbrodni przeciw państwu i narodowi polskiemu. Jeśli wyjaśnimy sobie termin „konstytucyjne organy władzy państwa”, to nikt nie będzie miał wątpliwości, że na ławie oskarżonych winny zasiąść te właśnie organy.

 

Z konstytucją RP było tak.

Ostateczny kształt Konstytucji RP z 1997r. powstał na Akademii Teologii Katolickiej (od 1999r. UKSW) w Warszawie, w czasie wspólnych obrad żydowskiej agentury Zachodu, przedstawicieli KK oraz Żydów z RP.
Ostateczną treść zapisów przyjęto na sympozjum pn. „Konstytucja a porządek gospodarczy” zorganizowanym w dniach 18-19.11.1994 r. przez władze ATKFundację ATK, Fundację Konrada Adenauera oraz Międzynarodowy Fundusz Walutowy, agendę światowych lichwiarzy.

Jeśli do tego dodamy fakt, że banda Jaruzelskiego, czyli elementy żydo-bolszewi rządzącej Polską w latach 1944 – 56. w 1989r. przekazała władzę młodszemu pokoleniu syjonistów, to staje się oczywiste, że żydo-władza III RP jest nielegalna.

 

A B.Kwietnia należy posadzić za nieudolność. Narobił wszystkim tylko złudnej nadziei. A mógł zostać narodowym bohaterem, któremu naród winien byłby pomnik, taki jaki ma zamachowiec J.Piłsudski. A tak, zostają nam pomniki antypolskich szumowin i zdrajców, J.Piłsudskiego, JP2. Żydo-media od Michnika do Rydzyka gloryfikują już kolejnego agenta syjonistycznej międzynarodówki, R.Kuklińskiego. Zrobili nawet o nim film. Chcą budować pomnik kolejnej antypolskiej kanalii, która dla nich, dla okupacyjnego żydo-systemu jest bohaterem.

0001301BCVD84TUS-C102

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Kto zabił Brunona Kwietnia?
  Kaczynski lub Zieminski ...innej opcji ni ma
  shalom bracie
  shalom
 • 5* oczywiście
  P.Ch.
 • @Autor
  Porządny tekst, który wiele tłumaczy.
  Oczywiście najwyższa ocena.
 • System robi porządki przed wyborami - ?
  Dawid „Cygan” Kostecki zginął, bo za dużo wiedział? – https://sport.se.pl/sporty-walki/boks/cygan-zginal-bo-za-duzo-wiedzial-nowe-fakty-aa-SLCL-8pEd-VLBC.html
 • @Dzień żałoby
  Wrobili go.
  Załatwili go.
  To naprawdę już nie są przelewki.
  Te szumowiny trzeba powstrzymać jak najszybciej, ale mają (niestety) przewagę technologiczną (5G i inne facebooki,google,twitter itp.) a z czasem zacznie się to powiększać na ich korzyść.
  Co nie znaczy, że należy złożyć broń. Czyngis Han też miał świetną, najlepszą technikę i taktykę ale koniec końców jego imperium zdechło.
 • @Paulus Aquarius 19:12:35
  "P.Ch."

  Paweł Chojecki? Pastor? ;-)))

  Pozdro!
 • @ Autor
  5*

  Niech spoczywa w pokoju.

  To wszystko to jakiś koszmar.

  Ukłony
 • @Jasiek 06:12:11
  Paweł Chajec
 • Bruno narodowym bohaterem
  Jeśli w internecie w rozmowach porusza się temat Bruno, no to tylko w tym sensie że szkoda, że to był bohater, no i oczywiście że sejm należy wysadzić.
  Takie myśli nie tylko Bruno chodziły po głowie.
  Można powiedzieć że tego chciałoby i życzyłoby sobie społeczeństwo.
  Mamy kolejne jeden po drugim sejmy zdrady narodowej. Szczury sejmowe zaczęły się bać już dawno temu.... czuły, że są na celowniku narodu. W każdym innym kraju stałaby się im jakaś krzywda zapewne.... no niestety my tutaj to nie Irlandia... nie arabowie xD... przez bierność społeczeństwa seria zdrajców rozkrada kraj aż do dziś. Zdrajców lub nie, bo np trudno mimo zniszczeń w kraju uznać donalda T za zdrajcę - to był niemiec xD... to jest niemiec rasowy z przodkami u hitlerowców, jako taki nikogo nie zdradzał, po prostu budował sobie czwartą rzeszę niemiecką.
  Naród nie tylko chce wysadzić sejm.. mają nadzieję że nawet całą warszawę spotka jakaś kara boża. Ze względu na to iż tam się mieszczą liczne urzędy, że warszawa łupi z podatków cały kraj, a potem tą kasiorę przepuszcza sobie na różne dyrdymały.
  Bruno chciał dobrze ;-) jak autor podaje ale niestety nie wyszło mu. Ciekawe jak się czuje ta policyjna banda, która go wrobiła. Będą teraz mieli go na sumieniu ci, którzy go wrobili, bo nie ma chyba żadnych wątpliwości, że ta policyjna banda go wrobiła. Jeśli go jakaś kara powinna spotkać, to za nielegalne fajerwerki. Co robi współczesna policja z petardami i fajerwerkami? Dokładnie nic. Nawet dupy z komendy nie ruszą, a słychać w całym mieście. Sorki pupy xd ;-)
  Teraz można Bruno stawiać pomnik większy od pomnika kaczora a nawet bruno można stawiać dwie wieże. Można nazywać dzieci tym imieniem i tak dalej. A że sejm zdrajca? Zdrajca, bo nawet teraz nie ruszą dupy aby wyjaśnić sprawę kto odpowiada za śmierć Bruno. NIby ziobro robi komisję, ale co wyjaśnią. Przepuszczą miliony i nic nie zrobią. Tyle seryjnych samobójstw, a sejm nigdy dupy nie ruszył, aby to wyjaśnić. To odpowiada standardom rosyjskim. NIc od komunizmu się nie zmieniło, dalej jest jakiś wydział mordowania i zbrodni.
  Normalni ludzie w internecie nie zastanawiają się, czy wysadzić sejm. Oni już wiedzą, że to mała szkodliwość społeczna ;-) Oczywiście potem trzeba by to odbudować, to jest ten problem że wysadzanie sejmu niczego nie załatwia. Taka kwadratura koła. Paragraf 22. Jako pracownik nauki Bruno powinien od początku zdawać sobie z tego sprawę.
  Każdy kto będzie głosować na obecne bandy w sejmie, będzie brać udział w niszczeniu kraju. Dlatego niezłe posunięcie Biedronia - dawać nowych młodych graczy do sejmu no bo nowe pokolenie ma już nowe spojrzenie, i nie bardzo da się programować przez starych durni. Oczywiście młode głupie, ale od czegoś warto zacząć aby cokolwiek zmienić.
 • Trole działają xd
  Trole działają wszystkie komentarze na 5 gwiazdek a ocena 3,7 gwiazdek...
  Rządowy troling powinien być zakazany przydałby się jasny przepis albo dobra policja która wsadzi trole za oszustwo ;-)
 • I jeszcze jedno - polskie więzienia zabijają
  Prócz tego że prowadzą tam regularne tortury niektórzy "gliniarze" no to sam system katolickiego więziennictwa to zbrodnia.
 • Jeszcze jedno
  Zapewne w zapisie sprawy twardo jest zapisany taki obraz, że to jest wrobienie bruno przez funkcjonariuszy. Po to utajniali obrady aby ukryć przestępstwo policyjne przed opinią publiczną. Kara funkcjonariuszy nie minie bo nic w przyrodzie nie ginie. Będzie sąd ostateczny, czy to się ludziom podoba czy nie, niby wszyscy o tym wiedzą ale chyba nikt nie wierzy xD
  Szkoda że wiewiórki nie dostały się do zapisu obrad sądu. No i skład sędziowski - zawsze tajny, NN.. nieznani sprawcy. Ciekawe jaki sędzia przyłożył do tego rękę. Kto zabił ;_)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930