Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
876 postów 8665 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Globalne ocieplenie”, czy „globalne zażydzenie” klimatu?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Protesty rolników w Holandii. Zablokowali 1000 km dróg.


Znalezione obrazy dla zapytania krowa

Krowy za dużo pierdzą – tak twierdzą unijni komisarze, „międzynarodowi” ekolodzy i światowa mondialistyczna hołota. Można byłoby się śmiać z tej paranoi, gdyby nie chodziło o likwidację ludzi, o realizowaną przez syjonistyczne rządy Zachodu, popieraną przez Kościół, depopulację.

Press

Holenderscy rolnicy już protestują przeciw tej paranoidalnej zbrodni, ale w powszechnych żydo-mediach w IIIŻydo-RP/Polin o tych protestach cicho sza. Powszechne żydo-media lansują jakieś wytresowane ideologicznie, syjo-ekologiczno-mondialistycznie, dziecko, wytresowane niczym w Hitlerjugend, w końcu chodzi przecież o zabijanie – przepraszam, chodzi o zrównoważone dostosowanie zasobów ludzkich do pozostałych czynników produkcji. To samo, ale za to jak brzmi … ?

Żydowska gadzinówka Michnika poświęciła jej okładkę i całą stronę tekstu  https://www.press.pl/tresc/58659,klimat-dla-grety-thunberg

 

D.Kosiur

______

„Klimat dla barbarzyńców”  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/12/04/klimat-dla-barbarzyncow/

___________________

Koniecznie włącz oglądanie!

BAJKA O GRECIE I ZŁYM DWUTLENKU - CAŁY DOKUMENT PL 

https://www.youtube.com/watch?v=5HjiFuHI_X8

 

___________________

Gigantyczne protesty rolników w Holandii. Mają dość oskarżeń o to, że ich krowy powodują zmiany klimatu. Wyszli na ulice i zablokowali 1000 km dróg.

 

Film: protesty rolników w Holandii

https://www.topagrar.pl/media/uploads/holandia.mp4

 

Polityka klimatyczna Unii Europejskiej ma różne oblicza. Okazuje się, że nie tylko spalany w Polsce węgiel ma być przyczyną globalnego ocieplenia. Równie dużym problemem są… zwierzęta!

Jeden z polityków rządzącej w Holandii partii zaproponował, aby w krótkim czasie holenderscy rolnicy, z uwagi na emitowane podczas hodowli gazy cieplarniane, ograniczyli produkcję zwierzęcą o połowę. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Holenderscy rolnicy wyszli wczoraj na ulice i zablokowali 1000 km dróg. Czy polscy rolnicy mogą spać spokojnie?

Wygląda na to, że najbliższe lata dla Europy to nie tylko samoograniczanie emisji CO2 wynikającej ze spalania paliw kopalnianych (w tym przede wszystkim węgla). Rewolucyjne zmiany czekają nas także w kwestiach żywieniowych.

Statystyczny Polak zjada rocznie nieco ponad 70 kilogramów mięsa (w tym: 38 kilogramów wieprzowiny i około 25 kg drobiu – dane za 2015 rok). Co prawda daleko nam do Amerykanów (statystycznie jedzą po 125 kg mięsa rocznie), ale wiele wskazuje na to, że niebawem wolumeny zjadanego przez nas mięsa będą spadać. Wszystko przez unijną politykę klimatyczną, która zakłada ograniczenie produkcji zwierząt hodowlanych.

Dlaczego unijni biurokraci czepiają się hodowli kur, krów i świń? Chodzi o emitowane przez te zwierzęta gazy. Według różnych szacunkowych wyliczeń produkcja zwierzęca generuje spore ilości metanu i podtlenku azotu, które uchodzą za gazy o charakterze cieplarnianym.

Co prawda rolnictwo – w odróżnieniu od energetyki i przemysłu – nie jest jeszcze objęte unijnym systemem handlu uprawnieniami do emisji, jednak poszczególne państwa mogą w tym zakresie wprowadzać restrykcje. Ich celem ma być ograniczenie hodowli zwierząt przerabianych na mięso (a w konsekwencji – ograniczenie emisji metanu i podtlenku azotu).

Tjeerd de Groot, który należy do rządzącego w Holandii ugrupowania politycznego, zaproponował publicznie, aby holenderscy rolnicy w krótkim czasie ograniczyli produkcję zwierzęcą o połowę. Słowa te rozwścieczyły tamtejszych hodowców, którzy nie wytrzymali i zorganizowali wczoraj gigantyczną akcję blokady Hagi (stolicy Holandii).

„Rolnicy i hodowcy mają dość bycia postrzeganym jako »problem«, który wymaga »rozwiązania« – wyjaśniał w wydanym oświadczeniu Dirk Bruins z grupy przemysłu rolniczego LTO.

Powstaje pytanie – czy podobne protesty trzeba będzie niebawem organizować w Polsce? Czy Bruksela nakaże przeforsowanie zmian, które wpłyną na liczbę hodowanych w naszym kraju kur, krów i świń, a w konsekwencji przyczynią się do wzrostu cen żywności?

Patrząc na trendy oraz kierunki zmian zaryzykowałbym stwierdzenie, że w ciągu 2-5 lat drogi dojazdowe do Warszawy będą z tego powodu blokowane wielokrotnie.

Źródła informacji:

Holenderscy rolnicy demonstrują w Hadze. Nawołują polityków do opamiętania (CenyRolnicze.pl)
> Protestują holenderscy rolnicy (Farmer.pl)
> Ile mięsa rocznie zjada statystyczny Polak? (PolskieRadio.pl)

za: http://niewygodne.info.pl

_____________________________

Komentarz ze strony: https://marucha.wordpress.com/2019/10/04/gigantyczne-protesty-rolnikow-w-holandii-maja-dosc-oskarzen-o-to-ze-ich-krowy-powoduja-zmiany-klimatu/

Sarmata said

Jak działa Globalne Zażydzenie Klimatu – Sprawa Grety Thunberg – BZDURA, którą żyje świat
Obszczymajtka obszymajtką, ale z tymi wszystkimi dziennikarzami dzieje się coś groźnego, podsuwają im jakieś nierozgarnięte dziecko a oni dyskutują, dyskutują … nie sprawdziwszy, że tego dwutlenku węgla (gazu cieplarnianego) jest w atmosferze 0,0411 % a więc 411 cząstek na 1 000 000 cząstek powietrza (4 na 10 000!) i co najciekawsze ten stan się zupełnie nie zmienia od dziesiątków lat.

Skład powietrza na dziś i na wczoraj … i 100 lat temu:
Składnik % – ppm (z ang. parts per million)
—————————————————————–
1. azot 78,0840 – 780 840
2. tlen 20,9460 – 209 460
3. argon 0,9340 – 9 340
4. CO2 0,0411 – 411

Puknijcie się w głowy wszyscy, którzy zabieracie głos na temat CO2 a zobaczycie jak dudni.
411 cząstek CO2 na 1 000 000 cząstek powietrza – 4 na 10 000! – i to niezmienne w czasie. Zdolności adaptacyjne organizmu ludzkiego pozwalają na zachowanie niezmienionej aktywności przy stężeniu osiągającym wartość do 0,15%. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zdefiniowało poziom maksymalny tego gazu podczas pracy w warunkach szkodliwych. NDS, czyli najwyższe dopuszczalne stężenie, wynosi ok. 5000 ppm (0,5%). Głównym źródłem CO2 w miejscach pracy, nauki i zamieszkania są ludzie, a dokładniej wydychane przez nich powietrze. Dorosły człowiek wydycha przeciętnie ok. 20l dwutlenku węgla na godzinę, a ilość ta wzrasta kilkukrotnie podczas wzmożonego wysiłku.
Wiem, że żadnej wiedzy nie macie, ale to co robicie z tym CO2 to jest jakiś upadek cywilizacji. To upokarzająca bezmyślność, poziom debila z zielonych.
4 na 10 000 cząstek CO2 w atmosferze ziemskiej znaczy mniej w bilansie energetycznym planety Ziemia niż włożenie patyka do Wisły w celu zakłócenia jej cieku/biegu.

KOMENTARZE

 • co2
  Polecam, przeczytaj:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2019/07/29/zyciodajny-dwutlenek-wegla-co2-a-wymysly-mafii-klimatycznej/
 • @Autor
  Ile CO2 w czasie swej wegetacji produkują Żydzi?

  Czy gdyby zmniejszyć ich populację, to miałoby to pozytywny wpływ na poprawę klimatu?

  PS. czy są badania więżące genetykę z ilością wytwarzanego CO2?
  Jak w tym rankingu wypadają Żydzi? Oni przecież nie zajmują się pracą fizyczną, a głównie siedzącą, co powoduje częste pierdzenie - czyli wielce szkodliwy metan!!!
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:36:33
  "Czy gdyby zmniejszyć ich populację, to miałoby to pozytywny wpływ na poprawę klimatu?"

  Na poprawę "klimatu politycznego" z pewnością tak.
  Ale nie trzeba się uciekać do tak drastycznych środków, jakie syjoniści stosowali i planują stosować wobec nas. Wystarczy ich wyeliminować ze wszystkich politycznych (ma się rozumieć wliczają się w to finanse) i decyzyjnych gremiów.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:36:33
  Putin wyjaśnił wszystkim co myśli o sprawie Grety Thunberg, oraz o zmianach klimatu. Warto obejrzeć.

  https://youtu.be/videoseries?list=WL
 • @Rzeczpospolita 18:28:59
  Cała kampania z Gretą przypomina rewolucję kulturową w maoistycznych Chinach. Niedługo klimatosceptycy będą karani za "climate denial", a jedynym słusznym poglądem będzie ten który głoszą klimatohisterycy i klimatoalarmiści.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:36:33
  Dawno temu David Icke pisał, że "ekologia" stanie się tym samym co "trockizm" dla Stalina, czyli pretekstem do terroryzowania ludności przez elity. I żeby nie szukać za daleko, to już teraz nawet straż gminna może ci wejść do domu i sprawdzić nie tylko, czym w piecu palisz, ale i czy materiał spełnia odpowiednie normy (np. wilgotności dla drewna). Świat ogarnęła paranoja stworzona przez globalistycznych przywódców, którzy wpajają społeczeństwom fałszywe teorie o zmianach klimatycznych, przy okazji zwrócę uwagę na niedawną zmianę retoryki, kiedyś mówiono o „ociepleniu klimatycznym”. Al Gore, amerykański „Guru” globalnego ocieplenia, laureat nagrody Nobla za działalność na rzecz ochrony klimatu, niezbyt bystry "pożyteczny idiota" zarobił w tym biznesie 300 do 400 mln dolarów na inwestycjach finansowych. Za czasów swojej wice-prezydentury posiadał "tylko" 2 mln dolarów. Jak widać, kiedy został pierwszym "anty-węglowodorowym" miliarderem światowym, miał taką obsesyjną ideę , że globalne ocieplenie to okropna rzecz i on uratuje świat przed katastrofą klimatyczną. Wszedł w biznes doradztwa inwestycyjnego i zdecydował, że "nie będzie wprowadzał żadnego CO2 do powietrza". Jak na dzień dzisiejszy jest najbogatszym reprezentantem kapitału sektora paliw kopalnych. Paradoksalnie jednocześnie dąży do jego likwidacji. Dziwne! Nikt o tym nie mówi, nikt nie wyjaśnia nam na czym polega polityka klimatyczna od tradycyjnej ochrony środowiska. O wiele bardziej poważnym w realnych skutkach na zmiany klimatyczne jest problem eksperymentów i doświadczeń z inżynierii klimatycznej. Na ten temat media milczą, ponieważ poznanie prawdy wyjaśniłoby nam konkretnie, jaki od stu lat systematycznie dokonuje się niebezpieczne, wielkoskalowe modyfikacje pogody. Nikt nie porusza w mediach kwestii destabilizacji równowagi ekosystemu naszej planety, młodzi ludzie, ci "pożyteczni idioci" nigdy nie słyszeli o detonacji bomb nuklearnych w pasach Van Allena, to było w 1962 roku. Nie wiedzą o skutkach tego eksperymentu, który zaburzył pole magnetyczne Ziemi. Nie wiedzą, że wysyła się setki milionów miedzianych igiełek na orbitę ziemską, że rozpyla się tony toksycznych produktów w atmosferze, że HAARP, docierając do jonosfery jest groźbą dla klimatu i całego wibracyjnego środowiska planety. Oburza mnie ta hipokryzja, to celowe ogłupianie całego społeczeństwa i patrzę bezradnie jakie będą konsekwencje tych działań militarno-naukowych. Tak! nasza planeta staje się ostatnią bronią wojenną.
 • autor 5
  Jakiś obłęd, flat mate zorientował się że ludzi jest za dużo, a jego za mało
  A przecież to on ma tu zostać, jak mu zrujnuje człowiek środowisko to jak będzie zył? ( tekst dla zorientowanych)

  pozdrowił
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:36:33
  Christine Lagarde: „Starzy ludzie żyją zbyt długo i istnieje ryzyko dla globalnej gospodarki, coś trzeba zrobić”
  https://forumemjot.wordpress.com/2019/10/02/christine-lagarde-starzy-ludzie-zyja-zbyt-dlugo-i-istnieje-ryzyko-dla-globalnej-gospodarki-cos-trzeba-zrobic/#more-69084
 • @Rzeczpospolita 18:28:59
  PANIE PREZYDENCIE NIECH PAN ODPOWIE NA MÓJ LIST! - Sławomir Archacki. Czy Ameryka jest krajem przyjaznym? czy wrogim? Kolejne szokujące informacje, którymi dzieli się Sławomir Archacki... https://www.youtube.com/watch?v=7UPFf1XplHg
  Ciekawe dywagacje. Wszak żydowskie korporacje w USA wspierały zarówno Niemców (min. poprzez państwa neutralne) jak i ZSRR co jest niezaprzeczalnym faktem. Myślę, że Niemców to nie koniecznie jest za co przepraszać, natomiast to, że żydzi finansowali utylizację swoich współbraci. Niezaprzeczalnym faktem jest również, że Niemcy zaciągali kredyty na budowę obozów koncentracyjnych u...żydów. Na cześć bankierów szwajcarskich, gdzie III. Rzesza miała do końca wojny nieograniczoną linię kredytową na prowadzenie wojny, obóz w Oświęcimiu został nazwany Auschwitz (wymawia się to słowo Aus-Schwitz a po polsku ausszwic) co oznacza "ZE SZWAJCARII".
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:36:33
  B.Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili, żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę.
 • @kula Lis 68 08:23:15
  „Christine Lagarde: „Starzy ludzie żyją zbyt długo i istnieje ryzyko dla globalnej gospodarki, coś trzeba zrobić”

  Ta żydówa przecież do nastolatków nie należy, może powinna coś zrobić ze sobą? (Swoją drogą, myślałam że jest co najmniej 15 lat starsza niż jest - 63 lata, bo wygląda na ok. 80).
 • Powstanie chłopskie w Holandii! Przeciw Totalnemu Ocipieniu rządów
  https://politykapolska.eu/wp-content/uploads/2019/10/Holenderscy-rolnicy-protestuja-przeciw-polityce-klimatycznej-1.jpg
  Przez Redakcja Polityka Polska -3 października 2019

  Wczoraj był historyczny dzień dla Europy. W Holandii doczekaliśmy się pierwszego protestu przeciwników szalonej polityki klimatycznej. Był on spektakularny i zorganizowali go rolnicy wściekli na holenderski rząd, który poddał się propagandzie klimatycznych alarmistów zobowiązując tamtejszych farmerów do zmniejszenia produkcji o połowę!
  Żądania zwolenników walki ze zmianami klimatu za wszelką cenę spowodowały, że protestujący wykrzykiwali “mamy dosyć polityków, mediów, aktywistów, rozpowszechniających kłamstwa!!!”. W sumie na drogi wyjechało ponad 2000 ciągników, które, kierując się do Hagi, gdzie ma siedzibę holenderski rząd, skutecznie zablokowały wszystkie drogi dojazdowe do tego miasta, w tym autostrady.

  Dziesiątki tysięcy ludzi zgromadziło się na ulicach Hagi na wiecu, na którym zaprotestowano przeciwko podatkom klimatycznym i absurdalnej polityce samoograniczania w imię zideologizowanej ekologii. Po raz pierwszy zobaczyliśmy masowe protesty przeciwko elitom przygotowującym dla nas szokową klimatyczną transformację.

  Bez wątpienia nie był to ostatni raz gdy ludzie [pokojowo] zaprotestowali przeciwko narzucanym im siłą rozwiązań rzekomo korzystnych dla naszej planety. Im bardziej to dotyczy danego człowieka tym bardziej skłonny jest do protestowania. Prawdopodobnie w Polsce ludzie wyjdą na ulicę protestować przeciwko klimatycznym katastrofistom dopiero po urealnieniu cen prądu elektrycznego, który musi drastycznie zdrożeć już wkrótce, właśnie z powodu realizacji przez nasz kraj tej dziwacznej polityki samoograniczania i opodatkowywania dla ratowania Ziemi.

  Oczywiście lewica, która wzięła „klimatyzm” na sztandary i sprzyjające jej media, skupiają się na tym, aby cały czas tresować społeczeństwo zmuszając ludzi do bycia weganami albo karząc ich za to, że jeżdżą samochodem do pracy lub chcą polecieć gdzieś na wakacje. Celem alarmistów, którzy rzekomo walczą o dobro planety jest narzucenie masom swojego punktu widzenia i zmuszenie wszystkich do jego przestrzegania. Do tej pory im się to udawało, ale skoro nawet w postępowej do bólu Holandii w ludziach coś pękło, to może jest szansa, że zaczniemy się bronić przed tym galopującym szaleństwem.

  Za: zmianynaziemi.pl

  https://politykapolska.eu/2019/10/03/powstanie-chlopskie-w-holandii-przeciw-totalnemu-ocipieniu-rzadow/
 • @Zorion 22:01:27
  Powiedzcie ekoterrorystyczni klimatolodzy .. co jest złego w ociepleniu? Co jest złego w zwiększeniu ilości CO2 w atmosferze Ziemi? Przecież im cieplej, im więcej co2 .. tym lepiej. Jest szybsza i lepsza wegetacja roślin, jest szybszy wzrost biomasy, jest szybszy obrót tej biomasy w biosferze. Rolnictwo jest bardziej wydajne, jest większa możliwość zaspokojenia potrzeb żywnościowych populacji ludzkiej. A klimat jeszcze kilkaset lat temu .. mam na myśli wieki średnie .. był o wiele cieplejszy niż obecnie. Plantacje winorośli sięgały połowy Szwecji, a wyspa Grenlandia była wyspą naprawdę zieloną stad jej nazwa. Dziś ta wyspa jest biała od śniegu i lodowców. Na Grenlandii było wiele osiedli ludzkich, wypasane były całe stada zwierząt głównie owiec ale też i bydło rogate. Nawet przez niemal wiek w szczytowym okresie ocieplenia były tam obsiewane pola. Powiedzcie ekoterroryści .. jakie fabryki wówczas produkowały owo straszne co2? Jaka motoryzacja, jakie spalane węgla wtedy się odbywało? Niemal wszystkie wasze klimatyczne teorie są naciągane .. pod wpływem lobby klimatycznego .. które to lobby ma swoje istotne destrukcyjne interesy. Destrukcyjne globalnie. To zwyczajni oszuści tyle, że działający w skali globalnej i mający olbrzymie wpływy. Klimat na Ziemi zmienia się cyklicznie, są to większe i mniejsze cykle. Ten obecny to kilkuset letni cykl naprzemiennych ociepleń i ochłodzeń .. wynikający z samej natury. Powiedzcie ekoterroryści .. co spowodowało ocieplenie klimatu w wiekach średnich i wcześniej , i co potem powodowało ochłodzenie i tak na przemian? Wiecie ekoterroryści? Czy tylko powtarzacie te swoje wyuczone mantry , nie mające wiele wspólnego z prawdziwą wiedzą? Do wszystkich .. po prostu zapoznajcie się z klimatyczną historią Ziemi .. choćby tylko z czasów obecnej cywilizacji. A potem pomyślcie logicznie. Jeszcze jedno pytanie do ekoterrorystów , co jest przyczyną zmian klimatów (tzw. ocieplenie) na wszystkich pozostałych planetach układu słonecznego? Tak się bowiem składa, że owe wszystkie zmiany są skorelowane ze zmianami na Ziemi. Jak to ekoterroryści wyjaśnią?
 • @Rzeczpospolita 18:28:59
  W czasie porannego szczytu korki wokół Hagi pobiły w ubiegły wtorek wszelkie rekordy. Ich łączna długość wyniosła 1000 km, gdyż z całej Holandii jechały kolumny traktorów na protest rolników przeciw uznawaniu ich za winnych zanieczyszczeniom związkami azotu i węgla. No i ponownie słyszę, że porażone infantylizmem lewactwo nie potrzebuje rolnictwa. Niektórzy z nich od dawna ignorują rolnictwo, twierdząc że "przecież mleko, chleb i mięso można kupić w TESCO". Polscy rolnicy nagrali specjale wideo, w którym wspierają kolegów z Holandii:

  https://www.facebook.com/wsensiepl/videos/916658868703777/
 • @Lotna 17:49:51
  https://forumemjot.files.wordpress.com/2019/10/christine-lagarde-e1518387591424-360x180.jpg
 • @kula Lis 68 13:05:35
  Myślę, że to Cię zainteresuje:
  https://youtu.be/TUJCjs1REA4

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930