Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
876 postów 8665 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Na Zachodzie bez zmian”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polityka państw Zachodu jest stała i nie zależy od wyniku wyborów.


Minione wybory parlamentarne w IIIRP są fragmentem szerszego procesu politycznego, któremu poddane są wszystkie państwa Zachodu, USA nie wyłączając, procesu odgórnie sterowanego przez światowe mondialistyczne gremia na czele z finansową międzynarodówką. Nieświadomi wyborcy łudzą się tylko za każdym razem, że swoją kartką wyborczą są w stanie cokolwiek zmienić w polityce ich kraju. Ich percepcja nie pozwala zaistnieć myśli, że dokonują wyborów wyłącznie spośród podmiotów dopuszczonych przez syjonistyczne reżimy Zachodu do gry na politycznej scenie i że w rzeczywistości wyborca nie ma swojej reprezentacji we władzach kraju. Dlatego ciągle prawdziwie i ciągle smutno brzmią słowa poety:

„Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.”

pisał J.Kochanowski w „Pieśni o spustoszeniu Podola” w 1575r. – !

Warto jednak zastanowić się, dlaczego tak się dzieje i czego jest to rezultat -?

Obserwacja politycznych scen państw Zachodu, w tym oczywiście także i IIIRP, wskazuje na istnienie podziału na dwie konkurujące o władzę frakcje w łonie realnie rządzącego w nich Żydostwa. Umownie można nazwać te frakcje Żydostwem anglosaskim i Żydostwem europejskim. Oczywiście w USA Żydostwu anglosaskiemu odpowiada żydowska frakcja dążąca do globalnego konfliktu, a Żydostwu europejskiemu, frakcja przeciwna wojnie, opowiadająca się za swego rodzaju izolacjonizmem i rezygnacją z $USA jako światowej waluty (frakcje te nie są ścisłym odpowiednikiem partii Demokratycznej i Republikańskiej).

Trudno przesądzić, na ile istnienie tych frakcji i polityczna walka między nimi jest realnie obiektywna, a na ile wynika z przyjętej przez światową żydowską oligarchię finansową taktyki kreowania sztucznej barykady i pozorowania politycznych wariantów. Widzimy bowiem, że polityka Zachodu, wszystkich jego państw, a przynajmniej zasadnicze kierunki tej polityki, są stałe i nie zależą od wyniku wyborów – dla społeczeństwa jest więc w zasadzie obojętne, która frakcja sprawuje rządy, ponieważ różnice między nimi dotyczą mało istotnych niuansów.

Wszelkie „wypadki przy pracy”, czyli pojawianie się na scenie politycznej podmiotów bez żydowskiej koncesji (obojętnie, której żydowskiej frakcji), co oczywiście się zdarza, wcześniej lub później kończy się dla nich eliminacją – bywa, że i fizyczną. Doświadczył tego grecki Złoty Świt, którego przywódcy zostali aresztowani i zamordowani, a partia zniknęła z parlamentu, w IIIRP potraktowano tak Samoobronę, a partii Zmiana sąd żydowskiego reżimu nie zarejestrował, nie wspominając, że jej przewodniczącego, M.Piskorskiego, byłego posła Samoobrony, przetrzymywano trzy lata w areszcie bez zarzutu i wyroku, itd., itp. Podobnie dzieje się w USA, w których niezależnego kandydata bez żydowskiej koncesji, L. LaRouche’a, aresztowano w trakcie prezydenckiej kampanii wyborczej na podstawie bzdurnych zarzutów o knowanie – planowanie przestępstwa podatkowego i na kilka lat osadzono w więzieniu, nie wyliczając innych wobec niego represji. Aktualnie w USA przygotowywany jest proces impeachmentu wobec D.Trumpa, reprezentanta żydowskiej frakcji umiarkowanej.

W IIIRP współczesnym odpowiednikiem podziału na te dwie frakcje polityczne są PO – żydostwo europejskie i PiS – żydostwo anglosaskie. Zwycięstwo jednej lub drugiej frakcji z całą pewnością nie zależy od wyborców. Warto tu zauważyć, iż PiS znakomicie wywiązuje się z wyznaczonych jej zadań przez hegemona z Waszyngtonu, które obejmują tworzenie kordonu oddzielającego Rosję od Europy (inicjatywa Międzymorza, Trójmorza, itp., itd.). Przy czym ten fragment polityki USA, bo to jest ich, a nie IIIRP polityka, jest realizowany w IIIRP przez obydwie żydowskie frakcje USA.

Wyborcy, którzy głosowali na Konfederację wiążą z tą partią patriotyczne nadzieje. Nie potrafią postawić sobie pytania, jak to możliwe, że partia Zmiana, która nigdy i nigdzie nie formułowała przeciw Żydom żadnych postulatów nie uzyskała sądowej rejestracji na polityczną działalność, natomiast członkowie Konfederacji nie tylko zorganizowali antysemicką manifestację przeciw amerykańskiej ustawie 447, ale otrzymali na tę manifestację pozwolenie od reżimowych władz IIIRP.

Obiad zarządu RN z doradcą D.Trumpa ds. międzynarodowych (kandydatem na ambasadora) prof. Tedem Mallochem – maj 2017

Czy fakt, że narodowy trzon Konfederacji ma dobre stosunki z ambasadą USA i z amerykańską administracją (ambasada USA organizowała szkolenia dla tych narodowców, których siedziba znajdowała się vis a vis ambasady USA), także jest bez znaczenia?

Może nie jest aż tak źle z polityczną głupotą wśród Polaków -? Poza tym nie wszyscy musimy być politykami. Natomiast wszyscy winniśmy mieć dostęp do rzetelnej informacji, do politycznych uczciwych analiz robionych z polskiego narodowego punktu widzenia – nie możemy jednak tego oczekiwać od żydowskich powszechnych mediów, bo nie nasze, nie polskie, interesy one reprezentują. A to właśnie te żydowskie powszechne media budują polityczną nie-świadomość polskiego społeczeństwa. Podobną rolę pełnią media żydo-katolickiego Kościoła oraz media pana T.Rydzyka, redemptorysty z Torunia.

WPS o polityce – 10 lat temu:

POPiS kłamców, czyli Polska po wyborach 

https://www.youtube.com/watch?v=zzjAJcC5Yaw

https://www.youtube.com/watch?v=XBqhqd0XOqs

 

Dariusz Kosiur

 

KOMENTARZE

 • Autor
  głupia sprawa, ale wychodzi na to, że Ziemia, to jest takie miejsce w którym kilka żydowskich gangów robi z resztą 9mldowej populacji - co tylko chce
  5*
 • @ Autor
  Ja ciągle mam nadzieję, że Konfederacja jest spoza układu...

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @Jasiek 10:45:10
  "Ja ciągle mam nadzieję, że Konfederacja jest spoza układu..."

  Bardzo łatwo wykazać, że nie jest to możliwe.
  Proszę zauważyć, że RN zgromadził na swoim I Kongresie ogromną liczbę członków z różnych stron kraju, a do sejmu weszła tylko żydowska czapka RN. Władze RN nie pochodzą z wyborów - dlaczego? - To tylko drobny przykład.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930