Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Bosak, tylko Bosak na rezydenta IIIŻydo-RP/Polin

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Może tym razem wygra nasz faworyt -?


W poprzednich wyborach rezydenta IIIŻydo-RP/Polin wszyscy w WPS kibicowaliśmy Annie Grodzkiej. Niestety, Polacy nie wiedzieć czemu, nie poparli jej kandydatury, woleli A.Dudę. A w czym Grodzka ustępowała Dudzie, albo w czym może być gorszy Bosak od Dudy? Więc może tym razem nasz faworyt wygra (?).

Nie, nie naśmiewamy się z Krzycha w telavizyjnym tańcu z gwiazdami. Zaintrygowała nas jedynie jego aktorska postawa, jego upór w dążeniu do sukcesu. Co by nie mówić, ma w sobie coś ze Schwarzeneggera, który przecież został politykiem i jako gubernator Kalifornii zmniejszył podatki  (oczywiście bogatym, dla biednych nie ma to znaczenia) i ograniczył przywileje socjalne. A więc obu panów łączą także wspólne poglądy na ekonomię i politykę. I podobnie jak Schwarzenegger nie jest rdzennym Amerykaninem, tak i Bosak nie jest rdzennym Polakiem.

 

Dama druga od lewej to właśnie Anna Grodzka. Za jej kandydaturą na urząd rezydenta IIIŻydo-RP/Polin przemawiało 50 lat skutecznej walki o wolność – o wolność kobiety więzionej w męskim ciele. Zresztą pani Ania dzielnie walczyła na szerokim froncie, walczyła za wolność waszą i naszą, wiodła nieustanny bój o demokrację w Rosji, uciskanej reżimem okrutnego i agresywnego kagiebisty W.Putina. Gdyby została rezydentem IIIŻydo-RP/Polin, cały postępowy, syjonistyczny, zachodni świat z pewnością doceniłby jej zasługi – a jaki splendor spłynąłby i na nas z tego tytułu.

A.Rozenek, Anna Grodzka i R.Biedroń przed kne-sejmem w czasie akcji poparcia dla homoseksualnych dzieci w Rosji, którym reżim W.Putina ogranicza demokratyczne swobody. Z całą pewnością do tej politycznej elity zwalczającej obskurantyzm rosyjskiego reżimu można zaliczyć kandydata na kandydata na rezydenta IIIŻydo-RP/Polin K.Bosaka.

 

Może tym razem wygra nasz faworyt -? Przecież Bosak jest super. Jeśli rezydent IIIŻydo-RP/Polin to tylko Żyd, a nie jakiś, nie daj żydo-katolicki Jahwe, nacjonalistyczny Polaczek. I tu żydzi i żydo-katolicy muszą być zgodni, bowiem sam prymas W.Polak – a swoją drogą, co za paskudne nazwisko, antysemita i morderca Żydów – no, tak się kojarzy -, stwierdził, że „nacjonalizm jest herezją”.

Nie, nie mamy nic przeciw Żydom. I czy nam się to podoba czy nie, czy tego chcemy czy nie, Żydzi, także filosemici, stanowią awangardę IIIŻydo-RP/Polin.

A K.Bosak (ur. 13 czerwca 1982 w Zielonej Górze) nie tylko jest etnicznym Żydem, ale i ma zdrowe narodowe (nie mylić z nacjonalistycznymi!) poglądy – na pewno kandydatowi na kandydata Dudzie w niczym nie ustępuje, a jako etniczny Żyd bije mieszańca Dudę (Duda: „każdy ma domieszkę żydowskiej krwi”) na głowę.

Warto posłuchać, co mówi Bosak o braciach żydo-neobanderowcach (film poniżej). Daje się zauważyć u kandydata na kandydata prawdziwie żydo-katolicka postawa i autentyczne przywiązanie do nauczania Kościoła, którego Episkopat udzielił szczerego poparcia ukraińskiej żydo-rebelii. 

Bosak o kontaktach Ruchu Narodowego z banderowcami

https://www.youtube.com/watch?v=tiNM2b-2hEA&feature=emb_logo

 

Poza tym, skoro rezydentem IIIŻydo-RP/Polin zawsze była jakaś antypolska, antynarodowa, antypaństwowa, filosemicka, kreatura – zgodnie z nauczaniem żydo-katolickiego Kościoła, że „nacjonalizm jest herezją” (za wyjątkiem żydowskiego szowinizmu zwanego syjonizmem, który od 1991r. uznawany jest za miłość do ojczyzny) -, to przecież K.Bosak na rezydenta nadaje się jak mało kto. Nie dość, że spełnia wszystkie wymogi, to jeszcze jest Żydem – a to jest atut nie do przebicia.
Powiem tak: Bosak jest super – tak trzymać.

W latach 2005-2007, będąc posłem, był członkiem Parlamentarnej Grupy Polsko-Izraelskiej.

Brat Bosaka pracuje w firmie rosyjskiego oligarchy – https://twitter.com/marekbosak/status/826043101428928513?lang=fa

I nie jest to jakikolwiek zarzut, ponieważ dla dobrego geszeftu nie mogą istnieć żadne granice. Np.: walczący z rosyjskim reżimem W.Putina rząd Żydo-PiS kupuje rosyjski węgiel do polskich elektrowni likwidując tym samym nieekologiczne górnictwo w Polsce. Inny przykład: „rosyjski” oligarcha, Mosze Kantor (interesował się zakupem Tarnowskich Azotów) został odznaczony w 2005 r. Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi RP przez rezydenta A.Kwaśniewskiego – Kwaśniewski był trzeźwy. A więc geszeft ponad granicami – geszeft międzynarodowy to sprawa priorytetowa.

Rzeczony Marek Bosak – brat kandydata na kandydata

Marek Bosak, brat Krzysztofa, jest dyrektorem w firmie Vivus (udzielanie chwilówek) rosyjskiego oligarchy Olega Wiktorowicza Bojko. Oleg Wiktorowicz Bojko to jeden ze stu najbogatszych Rosjan. Swoje imperium finansowe zaczął budować w latach 90-tych. Jak podaje portal Niezależna.pl, był informatorem KGB, działał między innymi z pomocą byłego oficera KGB, Walerija Polomarczuka. https://www.fronda.pl/a/brat-krzysztofa-bosaka-jest-dyrektorem-w-firmie-rosyjskiego-oligarchy,126037.html

Niestety, oligarsze Bojko podciął skrzydła okrutny W.Putin wydając dekret zakazujący działalności firm hazardowych na terenie Rosji.

Marek Bosak – najlepiej ubrani na Europejskim Kongresie Gospodarczym 2015 Katowice

https://dziennikzachodni.pl/europejski-kongres-gospodarczy-2015-najlepiej-ubrani-mezczyzni-na-eec-2015-katowice-zdjecia/ga/c3-3830103/zd/5195455

A więc jest nadzieja, że kandydat na kandydata K.Bosak, jako rezydent może przepchnąć IIIŻydo-RP/Polin na szersze wody międzynarodowego geszeftu. Nie jest to zresztą płonna nadzieja, na co wskazuje zainteresowanie ze strony służb USA Ruchem Narodowym, którego K.Bosak jest jednym z liderów. A czy jest to zainteresowanie polską organizacją narodową, czy raczej jej kierowniczą żydowską czapą, zostawiam ocenie Czytelników.

Zarząd RN (K.Bosak pierwszy od lewej) na obiedzie z doradcą prezydenta Trumpa, prof. Tedem Malochem – maj 2017

I nie jest istotne, czy T.Maloch jest, czy nie jest, doradcą D.Trumpa – niektórzy mają tu wątpliwości. Istotniejsze jest to, co sam mówi o sobie – że „pomagał demontować ZSRR”, co może wskazywać na jego powiązania z CIA. T.Maloch jest także krytycznie usposobiony względem UE i nazywa ją niemieckim tworem, choć chyba już powszechnie wiadomo, że UE jest tworem światowej żydowsko-anglosaskiej finansjery oraz żydo-katolickiego Kościoła, tworem projektowanym jeszcze w 1913r.

 

https://twitter.com/i/status/864541787888734208 (twitter-film - kliknij)

Nasz sobotni gość Ted Malloch o Unii Europejskiej: "Pomagałem demontować Związek Sowiecki. Może to kolejny związek, który trzeba poskromić?"

Osadzony film
Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Ruch Narodowy

 

A z biografii T.Malocha dowiemy się m.in., że:

Był przewodniczącym Światowego Kongresu Rozwoju Gospodarczego z 1992 r. (…) Kongres ten koncentrował się na „Budowaniu zintegrowanej globalnej gospodarki”. (…) Dr Malloch jest pionierem rynku globalnego, który współpracuje wyłącznie z dyrektorami naczelnymi, biznesowymi i rządowymi, którzy muszą konceptualizować projekty w skali globalnej, którzy wymagają dostępu na najwyższych szczeblach i żądają informacji „w czasie rzeczywistym”, aby rozumieć i zarządzać szybko zmieniającymi się rynkami, transformacjami rządowymi, wschodzącymi blokami handlowymi i krytycznymi relacjami.

za: http://www.tedmalloch.com

Można więc rzec, że kandydat na kandydata na rezydenta IIIŻydo-RP/Polin, K.Bosak, to człowiek o światowych, globalnych horyzontach politycznych, to autentyczny reprezentant Międzynarodu i międzynarodowych interesów.

 

 Dariusz Kosiur

 

Krzysztofowi Bosak wyrosły korzenie żydowskie - służby szykują sobie ludzi

https://www.youtube.com/watch?v=bYV7Z27W6Ww&feature=emb_logo

KOMENTARZE

 • Owszem, był taki Meir Bosak
  tylko że nie jednemu psu na imię Burek
 • @MacGregor 15:44:04
  Pan Dariusz jednak spenetrował prawdę.
 • @Ładnyś, gadasz ogólniki-idealny kandydat
  Żeby skanalizować opozycję podsuwa się medialnych przygłupków, którzy mają parcie na szkło i dodatkowo nie za wiele myślą (najczęściej artyści),
  a w dodatku ładnie wyglądają i są mało znani (na przypadek gdyby woda sodowa uderzyła im do głów to się ich zawczasu utnie):

  -Regan - aktor
  -Palikot- bezkręgosłupowy wydawca, publicysta, polityk
  -JP II-aktor

  "opozycja"
  -Hołownia-celebryta telewizyjny
  -Kukiz - piosenkarz
  -Zandberg- jewropejczyk pełną gębą, bo z Danii
  -Bosak- koncesjonowany niecelebryta, grał w TVN, gra teraz patriotę
  -Szydło, Morawiecki- wyciągnięci z kapelusza ale posłuszni, dobrze zarobią
  -Marcinkiewicz- wyciągniety z kapelusza ale woda sodowa uderzyła mu ... nie wiem gdzie.
  itp.
 • Autor
  Jeżeli Bosak jest żydem, to dobrze. Na Kremlu będą zadowoleni.
 • @Talbot 17:41:24
  Czyli istnieje szansa, że Żydzi rządzący w IIIŻydo-RP/Polin zaprzestaną boju z Rosją -? Tylko co na to Żydzi z USA, czy dadzą Żydom z IIIŻydo-RP/Polin pozwolenie na pokój z Rosją -?
 • @
  Robiąc robocze założenie, że Bosak to Chazar, a jego domniemany dziadek to jego autentyczny przodek, można powiedzieć że to się w naturze zdarza; K.Bosak jak i M.Bosak (domniemany dziadek) niespecjalnie przypominają z urody Chazarów. Ale już rodzony braciszek z kilometra byłby przeze mnie wzięty za takiego potencjalnego nochatego.

  Ale mniejsza o urodę. Jak już wpomniałem osobiście poznałem Bosaka ok 2002r, nie wiedząc że ów pryszczaty młokos to namaszczony przez R.Giertycha dyżurny narodowiec. Wtedy wydał się oderwanym od realiów i bardzo pewnym siebie zarozumialcem, któremu w wąskim gronie, na Hożej 9 (9 bodajże) utarłem nosa, ale i to nie spowodowało u niego utraty buty i rezonu. Potem, po paru latach już każdy poznał Bosaka, i tu już z reguły idioty z siebie przed kamerami nie robił. Może to świadczyć że dobierano mu odpowiednich interlokutorów i bezpieczne tematy. Na takich bezpiecznych tematach i odpowiednich dziennikarzach poległ niegłupi w sumie W.Wierzejski (ten przynajmniej zdobył solidne wykształcenie) oraz wielu pomniejszych działaczy, mogło grzać jedynie ławki rezerwowych.

  Jak wspomialnałem inny ,,namaszczony": Tumanowicz Witold (tak, z tych Tumanowiczów) prowadziłnl prelekcję n/t wspaniałej służby w Opus Dei, i to czy sam jest w jej szeregach, to oczywiście od niego się nie dowiemy, bo wiadomo że to obcy wywiad, a więc dyskrecja obowiązuje, ale.. gdyby tylko dostał propozycję, to od razu by się zgodził.

  Pytanie jest, kim w takim razie jest/był Roman Giertych? Pamiętając że jego rodzony brat jest szychą w samym Vatican City?
  Kim był jego przodek, kręcący się obok R.Dmowskiego - Jędrzej Giertych?
 • @Oracz 20:56:19
  To wszystko świadczy o tym, że w polityce nie ma przypadkowych ludzi. Są starannie wytypowani do odgrywania zadanych im ról.
 • @Oracz 20:56:19
  Tak to Hoża 9, tam miesiliśmy swoją siedzibe LPR-u. Nawet tą siedzibę umeblowałem. MW zdemoralizował Giertych, on im wpajał, że tylko przez oszustwa w polityce, możesz byc kimś. Co ciekawe, ojciec K. Bosaka miał w owym czasie drukarnie i wiem, że przez ta drukarnie przewalały się duze zamówienia LPR-u (Wierzejski składał je na polecenie RG) ale czy były fizycznie drukowane materiały??? Tego nie wiem, ale faktury były.
  Wystarczy prześledzić to co napisałem w swoim felietonie wczesniej. Za co żył przez 15 lat w Warszawie, za co opłacał kilka uczelni, nie koncząc żadnej, za co płacił za wynajem mieszkania w W-wie, jaką rolę spełni Klub N44, kto go finansował (np; mieszkanie 140 m2), no i jego dyrektorowanie w fundacji republikańskiej, gdzie tą fundację finansowały niemieckie fundacje. No i rola brata w lichwiarskiej firmie VIvus, której właścicielem jest sowiecki zyd od Jelcyna - Bojko.
  Pomijając to, ciekawe jest to, że jego promowały liberalne media na czele z TVN-em, przecież od razu nasuwa się myśl, że takie media lansuja tylko swoich.
  Wracajac do Wierzejskiego, to był dobry chłopak z dobrej narodowej rodziny, ale koń go zepsuł, tak samo jak jego szwagra Pawłowskiego czy Ślusarczyka, bo wielu tam z MW było dla kariery np; Kawa - teraz pisowiec, Chruszcz, itp.
  Winnicki - podobna droga jak Bosaka z tym, że u niego dochodzi jeszcze pychałkowatość, też wieczny student bez efektu też siedział wiele lat w W-wie bez roboty ale dobrze żył z czego???
  Tacy ,,narodowcy", którzy plują jadem na Rosję podobnie jak pisuary, nic złego nie powiedzą na usrael, w gospodarce to liberałowie.
  ,,Ktoś" nam hoduje narodowców!!!!
 • ga pol
  aszkenazista, srefardyjczyk i chazar
 • Gratulacje
  Świetna robota śledcza. Jeżeli Krzysztof Bosak nie zaskarży Pana Dariusza Kosiura o zniesławienie to znaczy, że wyniki jego śledztwa są prawdziwe.
  Chłopcy z RN nie lubią kawy na ławę, a sami nie są w stanie przejrzeć.
  Co im podasz zeżrą, ale nie docenią.

  Tu o kompromitacji uczestników RN.
  http://idb.neon24.pl/post/93825,kompromitacja-uczestnikow-kongresu-ruchu-narodowego

  Trzeba o młodych Polaków walczyć. Powinni się dowiedzieć, że ich zarząd przejęła żydowska klika samozwańców.
 • @Talbot 17:41:24
  W.Putin jak chce rozmawiać z naprawdę ważnymi Żydami lub żydami, to ich zaprasza na Kreml, albo przyjmuje ich zaproszenie i jedzie do Jerozolimy. Mniej ważni Żydzi lub żydzi, często dla interesu, udają tubylców. Ale jaki poważny polityk chce rozmawiać z Żydami, którzy wstydzą się, albo boją się przyznać, że są żydami ?! Żyd jak każdy inny człowiek ma prawo żyć i wierzyć w co chce, ale nie znaczy to, że powinien rządzić Polską, Rosją, USA, Chinami, czy Iranem.
 • @zbig71 16:01:39
  Pamietam jak czytalam rewelacje na ynecie, ano, ze zostaly wygrzebane papiery na Ahmadenijada, ktory startowal w wyborach prezydenckich w Iranie. A byl bardzo pyskaty, szczegolnie w stosunku do "rodakow." To sie doczekal papierow. ano, takich, ktore p.Kosiur wygrzebal na K.Bosaka.
  Serdecznie sie usmialam, bo taki wniosek z tych zaszczytow wyplywa, ze najgorsze co moze sie politykowi przytrafic to awansowanie o etniczna przynaleznosc do kasty wybranych. Co to jest za podstepny hak? Widze, ze p.Kosiur to utalentowany investigator i powinien zostac kandydatem do prezydentury. Sek w tym, ze to wszystko co powyzej napisane to sie zdrowego rozsadku nie trzyma.
  Nie, widze, ze nie mamy szans na zmiane ekipy rzadzacej i nalezy pogratulowac zwyciestwa p.Dudzie.Tak jest gdy stado baranow nie prowadzi lew.
 • czyli
  narodowy syjonizm
 • @nieżyt 23:08:58
  "aszkenazista, srefardyjczyk i chazar"

  - ależ prosze Kolegi, albo Aszkenazi, albo Sefardyjczyk - nie da się byc i tym i tym
 • @kowalskijan584 17:01:06
  "Bosak- koncesjonowany niecelebryta, grał w TVN, gra teraz patriotę"

  - skoro tańczyl w TVN to na pewno Żyd :)
  - kupował fajki w kiosku RUCH-u - to komuch
  - kupuje mleko w spóldzielni SS Poranek - koncesjonowany ludowiec
 • @Wrzodak Z. 22:44:48
  A ja kiedyś na Hożej (nr 2 albo 5?) rozmawiąłem z Bolo Tejkowerem ;)

  Pisze Pan:
  Tacy ,,narodowcy", którzy plują jadem na Rosję podobnie jak pisuary, nic złego nie powiedzą na usrael, w gospodarce to liberałowie.

  - otóż ani Winnicki ani Bosak na Rosje nie plują - trzymajmy się faktów

  A co do pochodzenia:

  No niby jak miałbym Panu udowodnić (bo Panu Dariuszowi i tak bym ni dał rady), że ja sam nie jestem Eskimosem. No dajmy na to mam na nazwisko Majewski, a żona z domu Grudzińska (tak jak Joanna Grudzińska, żona WK Konstantego) - oba nazwiska popularne wśród frankistów, w moich wpisach polemizuję z wymysłem Wielkiej Lechii, krytykuję pansłowianizm i wyśmiewam powoływanie się na wspólnote słowiańską z Rosją (bo to uważam bzdura) - to jestem eskimosem czy nie jestem?
  Jak to okreśłił chyba nierozumiejący znaczenia tych słow "nieżyt": aszkenazi, sefardyjcych i chazar :)

  serdecznie pozdrawiam
 • @adevo 01:08:39
  "Trzeba o młodych Polaków walczyć. Powinni się dowiedzieć, że ich zarząd przejęła żydowska klika samozwańców"
  - jak trzeba, to walcz

  Przy okazji: którzy to z tej żydowskiej kliki samozwańców?
  Wpradzie Bosak wygrał w długim procesie prawyborów, ale poniewaznie ma namaszczenia od Pana Dariusza,więc więc samozwańcem?

  Konfederaci to sami Żydzi (Ozjasz Goldberg alias Joszua Kon Micwen, Robert Winnicki alias Ruben Wizemberg czy Grzegorz Braun alias rebe Gideon Regenschirmbestandteil) i dlatego jako Zyd własnie ich popieram

  pozdrawiam i mazel tow
 • @MacGregor 09:38:50
  "A ja kiedyś na Hożej (nr 2 albo 5?) rozmawiąłem z Bolo Tejkowerem ;)"

  Mój ojciec znał go ze szkoly. Wtedy był komunizującym polskim patriotą (a la Moczar), ale popsztykał się ze swoimi partyjnymi towarzyszami tego samego pochodzenia, zmienił nazwisko na Tejkowski i dalszy ciąg znamy. Jeśli mój ojciec historii trochę nie ubarwił.

  Z drugiej strony znam parę osób, których przodkowie byli folksdojczami, teraz są polskimi hura-patriotami aż strach. Co im pozostało to głęboki uraz do Związku Radzieckiego.
 • @adevo 01:08:39
  "Świetna robota śledcza. Jeżeli Krzysztof Bosak nie zaskarży Pana Dariusza Kosiura o zniesławienie to znaczy, że wyniki jego śledztwa są prawdziwe"

  - serio? Kol. Bosak na pewno nie ma ważniejszych spraw, niż studiowanie wpisów pana Dariusza i procesowanie sięo nazwanie go wielbłądem ;)
 • @Pedant 09:54:44
  Tejkowski chyba nie nie miał pochodzenia eskimoskiego (przypisywał mu je Urban vel urbach jerzy tak jak dziś Jojne Daniels Braunowi).
  A spotkałem go, bo sprzedawał reprinty Feliksa Konecznego przywożone chyba jeszcze przez Macieja Giertycha z Londynu (a może powielane juz w Polsce).

  Ciekawy byłbym opinii pana Dariusza o Tejkowskim, bo ten ostatni nawiązywał chyba do zadrugowców :)

  pozdr

  PS
  Mam dowód na niebycie Eskimosem!
  Otóz tejkowski najpierw przyjrzał mi się uwaznie z każdej strony i uznawszy, że nie mam rysów chazarskich zaproponował mi podpisanie deklaracji członkowskiej Polskiej Wsp Narodowej czy czegoś podobnego - cha cha
 • @MacGregor 10:15:43
  "Tejkowski chyba nie nie miał pochodzenia eskimoskiego"

  Mój ojciec go znał i twierdził że on miał takie pochodzenie. Ale może zmyślał. Nie należy polegać zbytnio na przekazach rodzinnych, bo to też forma narracji "historycznej". Niestety ojciec już nie żyje, więc nie mogę go przesłuchać :(
 • @Pedant 10:20:27
  taki żart:


  Po mieczu odziedziczył zmieszaną krew polską, francuską i niemiecką.
  Po kądzieli - rosyjską, gruzińską i osetyńską.
  Krótko mówiąc, był Żydem.
 • @milusia 05:13:44
  A zdaniem pani K.Bosak, to niby ten lew?
 • @MacGregor 09:26:06
  "- skoro tańczyl w TVN to na pewno Żyd :)"

  "Żyd duchowy" napewno, w końcu Bosak jest katolikiem. I udowodnił, ze potrafi tańczyć jak mu zagrają :)

  Pozatym idź do okulisty, sir, bo "you missed the point"-nie trafiłeś w sedno.
  Chodziło mi o to, że jeśli kogoś pokazują w telewizjach g.ównego nurtu to na 99% jest marionetką. Tak jak ostatnio Hołownia.
 • @MacGregor 09:59:25
  Ważnymi sprawami, to boże pachole - Krzycho Bosak, zajmować nigdy się nie będzie, bo nie ma kompetencji ani charakteru. Tak się utarło ostatnimi czasy ( od 30 lat ), że każdemu niemal się wydaje, że może być prezydentem, co szanowny autor także kultywuje. Ośmieszanie państwa polskiego stało się regułą i dlatego byle ciul ma czelność kandydować do najwyższych funkcji w państwie. Dla swego usprawiedliwienia powołuje się na poprzedników - jakby to miało wystarczać, że grono bezczelnych durniów jest bardzo liczne. Podśmiechujki autora niniejszego artykułu z tak ważnej sprawy jak rzeczywisty życiorys i narodowość kandydata, to dowód na brak powagi z jaką powinno być traktowane sprawowanie naczelnych funkcji państwowych. Jest przecież wystarczająco dużo okazji, aby pokazać swoją bezmyślność i zabijać nadmiar czasu. Czemu zatem akurat kwestię wyborów prezydenckich autor czyni poletkiem do uprawiania własnego bełkotliwego piśmiennictwa?
 • @stanislav 14:11:52
  Pisząc o autorze, mam oczywiście na myśli autora bzdurnych komentarzy, niejakiego MacGregora, spadochroniarza z Nibylandii.
 • @Talbot 17:41:24
  Cały czas są. Takiego przygłupa jak Gumiś, to nigdy by nie wymyślili. Życie przerosło wyobraźnię.
 • ja tam wolę polegać na księgach metrykalnych.
  Panie Dariuszu, nie chcę rozpętywać wojenki religijnej czy antyreligijnej, ale najlepiej sprawdzić w księgach. Które pokolenie się ochrzciło pierwsze. Akurat KK starannie swoje źródła prowadzi, a przewaliłem takich ksiąg tysiące na studiach. Tyczących parafii Słupy (okolice Kcyni, Żnina, Szubina) i parafi Świr (powiat Święciany i Oszmiany-tak się zmieniało). Tam przechrzty były zapisywane odpowiednio. Zarówno starozakonni jak i muzułmanie (to tyczy parafii Świr, Słupy były polskie).
  Czyli nawet KK do czegoś przydać się może. Prowadzi dokładnie biurokrację
 • @adevo 01:08:39
  Tzn. że Bosak pewnie o tym artykule się nie dowie. I czy są nawet podstawy do zaskrażania? bez jaj
 • @MacGregor 09:26:06
  Widział Biedronia=pedryl
 • Bosak u Roli o HEJCIE trolli w sieci - 17 min.
  https://www.youtube.com/watch?v=sISD3iYa9Eo&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0e-00Eskc2OK67CD2SKiMgkpn9k3noxgx0IafPfGFssHGzXi_RiUKn2B8
 • @Wican 14:25:31
  Jest jednak interesujące, że całe to polityczne grono stanowi jedną grupę stosunkowo dobrych znajomych.

  Widziałem kiedyś zdjęcie z marszu NZS, chyba z 1990r., maszerowali w pierwszym szeregu Schetyna (potem PO), Piekarska (potem SLD), Kamiński - ten ułaskawiony (potem PiS), czwartego nie pamiętam.
 • Autor
  Jak on biedak ma walczyć o prezydenturę, jeśli zdobycie 5% ogólnokrajowego poparcia prawdopodobnie jest poza jego zasięgiem?

  A zwycięstwo z takim poparciem wymagałoby chyba kremlowsko-stalinowskiej matematyki, bo ta nauczana u nas w szkołach, o ile wiem, takich przypadłości jeszcze nie dopuszcza, ;-)
 • @Wican 14:25:31
  A właściwie skoro jest dobrze sytuowany, stać go na 140m mieszkanko na lokal ,,klubowy" to z jakich przyczyn to wieczny kawaler? Zwłaszcza, że nauka jego Przenajświętszego Kościółka Rzymskiego, raczej gardzi takimi dżingsami?
 • @Docent zza morza 21:46:40
  W sondażach ma ponad 7%. Strasznie was dupą boli, że odbiera elektorat Gumisiowi.
 • @MacGregor 09:19:49
  tam było 3 panów

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031