Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
746 postów 5901 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Renegaci na pomniki. Żyd i Kościół razem przeciw Polakom.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podły to dla Polski i Polaków czas, gdy ulice, place, szkoły, pomniki, a nawet święci Kościoła, noszą imiona zdrajców narodu i państwa.

W związku z paskudnymi enuncjacjami niejakiego , kolejnego internetowego trolla na Neon24.pl, udającego tylko chyba żydo-katolika, ale już nie skrywającego antypolskiej, syjonistycznej, propagandy chcę przypomnieć Czytelnikom poniższy tekst z 2015r.

W swoim anonsie JAM.M - napisał m.in.:"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi" i to jedyna rozsądna myśl, którą ów troll z nami się podzielił - ale podejrzewam, że nie cierpi z powodu tegoż dylematu, bo skąd ma wiedzieć, że sam jest nosicielem tej przypadłości?

D.Kosiur

________________________


zdrajcy_przechrzty


Podły to dla Polski i Polaków czas, gdy we własnym państwie nie decydują o niczym.
Gdy narodowa kultura i media zastąpione gadzinowymi syjonistycznego okupanta,
gdy syjonistyczne kreatury obwołuje się polskimi autorytetami,
gdy oświata w żydo-masońskich łapach,
gdy Polak jest zniewolonym pracownikiem – jeśli nim w ogóle jest – i zarobkowym emigrantem.
Podły to czas, gdy dwie zwycięskie partie konkurujących ze sobą frakcji, europejskiej i anglosaskiej, żydowskiego okupanta, wspomagane przez Kościół, ramię w ramię, dzielą nieświadomych politycznie Polaków na dwa zwalczające się obozy. Bo przecież taki jest ich rzeczywisty cel, dzielić, rządzić i niszczyć – tego wymagają mocodawcy z USA.
Czy to możliwe, żeby przeciętny Amerykanin był okupantem Polski? Przecież, to absurd – ? Przeciętny Amerykanin nawet nie wie, że istnieje takie państwo. Wie jednak o tym każdy Żyd w USA, a zwłaszcza ci, którzy w USA sprawują faktyczną władzę – władzę finansową nad zachodnim światem.

 

12074965_942037675838094_5291882182681082008_n

W Otwocku k.Warszawy, syjonistyczne środowisko ponad podziałami, jedną z ulic chce ochrzcić imieniem płk. R.Kuklińskiego, zdrajcy współpracującego z USA – z okupantem Polski i Europy.
„Chrzest” będzie uroczysty, bowiem mszę odprawi biskup – senior łowicki Józef Zawitkowski. Przewidziano udział Kompanii Honorowej WP. Jednym z lektorów będzie aktor J.Zelnik. Historyk, prof. J.Żaryn (ten od InstytutuDziedzictwa Myśli Narodowej im. R. Dmowskiego i I. J.Paderewskiego– D.K.) dorzuci swoje trzy po trzy o obaleniu komunistycznej dyktatury w 1989r.
Partnerem wydarzenia będzie Muzeum Historii Polski – chyba historii pielęgnujacej zdrady i zdrajców Polski (?).
Swój udział w „chrzcie” zapowiedzieli m.in.: Stowarzyszenie Międzynarodowy Rajd Katyński, Fundacja Dokumentacji Czynu Niepodległościowego – ironia, czy kpina (?), Ogólnopolski Komitet Pamięci ks.J.Popiełuszki – czy nie przewróci się w grobie?, itp. polskie organizacje nie wiadomo przez kogo i w jakim celu powołane i przez kogo zawiadywane.

Tylko Polaków mieszkających w Otwocku nikt o zdanie nie pytał.

 

Mariusz-Błaszczak-w-Otwocku-e1443519872844

Inicjatorka antypolskiej hucpy z nazwaniem ulicy imieniem płk.Kuklińskiego, Małgorzata Kupiszewska (w środku) – Otwock, spotkanie wyborcze październik 2015r.

_____________________________

Z ostatniej chwili:

sesja_0422Dzisiaj rano, 4.11.2015r., w żydowskim Radiu Wnet niedouczony młodzian lub po prostu polityczny głupek, a może już antypolska kreatura -?, Przewodniczący Rady Miasta Otwocka, niejaki Jarosław Margielski (dzisiaj prezydent Otwocka – D.K.), zapraszał słuchaczy na syjonistyczną hucpę uczczenia imieniem renegata otwockiej ulicy. Takich mamy radnych po 25 latach żydo-reżimów.

 

_____________________________

21.02.2014, sejm IIIŻydo-RP, solidarnie ponad podziałami, uchwalił:

„W 10. rocznicę śmierci płk. Ryszarda Kuklińskiego Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wyraża najwyższe uznanie dla działań pułkownika, którego poświęcenie przysłużyło się obaleniu w Polsce komunizmu i utrzymaniu światowego pokoju zagrożonego ofensywnymi planami militarnymi Związku Radzieckiego. Kierując się dobrem Polski i Polaków, nie zważając na niebezpieczeństwa, Ryszard Kukliński odważnie przeciwstawił się komunistycznemu reżimowi, stając w jednym szeregu z bohaterami walk o polską niepodległość.”

 

0001301BCVD84TUS-C102

 

Płk. R. Kukliński - kolejny renegat na pomnik

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=-XEM8Aip39o&feature=emb_logo

 

Dariusz Kosiur

PS

Polecam: „Czy Ryszard Kukliński może być wzorem do naśladowania dla Słowianina i Polaka?”– autor A.Szubert „Opolczyk” – https://opolczykpl.wordpress.com/2014/02/18/czy-ryszard-kuklinski-moze-byc-wzorem-do-nasladowania-dla-slowianina-i-polaka/

KOMENTARZE

 • 5*
  Piłsudski (Selman), Kukliński, Bartoszewski, w Łodzi, gdzie mieszkam Palka, Kern takie to ulice. Kto jeszcze, jaka szumowina?
 • 5*
  Pomnikomania w Polsce sięga już wyżyn absurdu.
  Nawet Reagan, który gnębił Polskę sankcjami ma swój pomnik.
  No ale nic to... Obecna władza pokazała, że każdy pomnik można obalić. Przyjdzie czas to Polacy zrobią porządek.
 • @MacGregor 13:51:33
  Jak się czyta to się wie. A jest napisane i wytłuszczone:

  "W Otwocku k.Warszawy, syjonistyczne środowisko ponad podziałami, jedną z ulic chce ochrzcić imieniem płk. R.Kuklińskiego (...). „Chrzest” będzie uroczysty, bowiem mszę odprawi biskup – senior łowicki Józef Zawitkowski."

  Już Pan wie, kto na kogo rzyga -?
 • @Rzeczpospolita 14:09:23
  Ma pan o tyle rację, że płk. Kukliński nie za bardzo nadaje się na piedestał.
 • Dzięki za ten tekst. 5
  No cóż gówno zwane pohaterem będzie traktowane przez uczciwych Polaków jak gówno zdrajca kuklinski.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:43:47
  Tylko po sondażach widać ze żydów i ukrów tak szybko nie obalisz. Bo ciemniaki te zakute pały mimo że pis i po to antypolacy i tak na nich zagłosują. 500 przekupiło ich na dobre.
 • 5 ☆
  W Polsce 5 kolumna w postaci trroli jest w partiach, w polityce w mediach nad zwyczaj aktywna.

  NEON24 także ma tu sporą grupę trroli szkodzących Polsce.
  Takich opłacanych szeklami i dolarami właśnie jak ich guru zdrajca Polski nijaki judasz kuklinski.

  Pozdrawiam
 • @Alfax 15:07:38
  Nie jest tak źle...
  Wraże trolle są sukcesywnie usuwane.
 • Kukliński to patriota
  Dowiedział się że ruskie rakiety są wycelowane w polskę...
  znaczy że ruscy zdradzili... a wojsko "polskie" było w sumie w jego czasach również potrochę ruskie... ruscy półkownicy i co gorsza ruskie rozkazy ;-)

  Kraj od wojny był w sumie pod ruską okupacją... ruscy wynieśli się z polski dużo później ze swoimi oddziałami pacyfikacyjnymi.
  Znaczy że co że Kukliński zdradzał okupanta? xdd TAka "myśl" może pojawiać się tylko u ludzi, którzy samodzielnie nie myślą, a po prostu posługują się wdrukowanymi w nich szablonami. Gdybym był adminem portalu, taki tekst wylądowałby w lochu, bo opluwa patriotę który ryzykował życie i w końcu który zginął jak by nie było albo on albo jego syn w każdym razie było słychać strzały ;-)
  Oczernianie Kuklińskiego służy jeszcze innej grupie - grupie tamtejszych wojskowych. CZym więcej błota przylgnie do Kuklińskiego tym fajniej wypada tamtejsza kasta rządowo-wojskowa.
  Pomawianie żydów o szkodzenie polsce jest niedopuszczalne. Obrażanie Kuklińskiego również. Ciekawe jest w artykule stwierdzenie o kościele przeciw polakom. To prawda ale ten temat nie jest tak pociągnięty jak by trzeba było.
  Jeśli kukliński ujawnia plany ruskiej inwazji to kogo on zdradza rosję? Stuknąć się w głowę, co to za myślenie kto za tym stoi ;-) i o co chodzi. polecam więcej myślenia loch to też niezłe miejsce na pisanie dlaczego chociaż z drugiej strony tak jest umieszczony że faktycznie tam się nie zagląda ...
  Można by to przeredagować tak że tytuły z lochu jakoś w części się maczkiem pojawiają na stronie a przed lochem jest ostrzeżenie że to piekiełko autorów xdd
  Rosja jest odwiecznym agresorem i niestety każdy kto ją zdradza jest polskim patriotą bez dwóch zdań.
 • @Leon. 21:20:19
  No ale tamta Rosja z tą Rosją nie ma nic wspólnego, poza nazwą.
  A Kukliński to był naiwny gość, któremu się wydawało, że ZSRR i USA to są dwa antagonistyczne mocarstwa. Zapomniał, jak USA pomagało ZSRR pokonać Hitlera i zająć całą wschodnią Europę. To tak, jak by sam na siebie donosił. Nie skasowali go od razu tylko dla propagandy, że są nieprzejednanymi wrogami. No ale jak się ignoruje historię i opiera się na wrogiej propagandzie, to później się człowiek budzi z ręką w nocniku.
 • @Leon. 21:20:19
  Panie Leon,
  wymień Pan wszystkie kraje:
  a) które od 1945r. zaatakował ZSRR i potem po 1990r. zaatakował Rosja,
  b) które od 1945r. zaatakowała USA

  porównaj Pan te wyliczankę i przestań pieprzyć głupoty o "Rosji odwiecznym agresorze".

  "Pomawianie żydów o szkodzenie polsce jest niedopuszczalne."

  A niby dlaczego?
  (Chociaż oni polsce nie szkodzą, oni szkodzą Polsce.)
 • Mafia żydowska i kolaboranci przerabiają Polskę na Pollin.
  Większe miasta w Polsce to już gminy żydowskie jeśli chodzi o władze miejskie a co za tym idzie kadry urzędnicze.
  Jeszcze chwila a zażądają eksterytorialności... i poproszą zagranicznych przyjaciół (Niemców, banderowców, Amerykanów) o ochronę.
 • @Leon. 21:20:19
  Panie Leon czy myśli Pan że jakieś państwo tak się zaangażuje w jakiegoś pośledniego szpiega za jednorazową usługę. Taką pozycję jaką miał Kukliński zdobywa się długimi latami uniżonej służby. Same sprawdzanie takiego agenta to lata grzebania w jego życiorysie i prześwietlanie jego kontaktów. Żaden wywiad na świecie nie zawierzył by jakiemuś skruszonemu ,,patriocie'' (szczególnie na takim stanowisku) który postanowił sprzedać nagle takie wiadomości. Każdy wywiad zna te numery. Podwójni, a nawet potrójni szpiedzy nie są wynalazkiem naszych czasów.
 • K o g o ???
  Kogo - konkretnie - zdradził płk Kukliński?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930