Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Dyktator A.Łukaszenko poniewiera spedaloną demokracją UE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Demokracja spedalonego Zachodu nie przyjęła się na Białorusi


 

W ubiegłym roku zdławił na Białorusi pełzającą żydo-rebelię finansowaną i sterowaną przez żydowski reżim z Warszawy na polecenie Waszyngtonu – finansowaną oczywiście przez polskiego podatnika, dokładnie: przez podatnika okradanego przez żydowski reżim IIIRP.

Dyktator A.Łukaszenko w swoich działaniach poniewierających pedalską demokrację Zachodu wydaje się całkowicie niefrasobliwy i jakby nie pomny przestróg mężów UE – z tymi mężami to jest jednak niejaki kłopot.

R.Sikorski – mąż A.Applebaum z Manhatanu, szczęśliwy ojciec dwóch synów i może przyszłych rabinów oraz – no, to nie mąż, to pederasta -, G.Westerwelle, obydwaj szefowie MSZ, jeden z IIIRP, drugi z RFN – oto polityczna elita UE -, złożyli prezydentowi A.Łukaszence w listopadzie 2010r., na miesiąc przed wyborami prezydenckimi, pewną propozycję. Sikorski pochwalił się w TVP1, że przedstawili prezydentowi Białorusi bardzo demokratyczną ofertę:

w wypadku, gdy Łukaszenka umożliwi któremuś z jego konkurentów wygranie wyborów, odejdzie z polityki jako zamożny i żyjący w bezpieczeństwie obywatel Europy. Ale w wypadku, gdy na ten „odważny” krok się on nie zdecyduje, to winien oczekiwać losu Miłoszwicia w Jugosławii, Nadżbullacha w Afganistanie lub Saddama Husseina w Iraku…

Oto i oferta godna najwyższych wartości syjonistycznej demokracji spedalonego Zachodu, której dyktator A.Łukaszenko najzwyczajniej w świecie nie przyjął. Dziwi mnie tylko, że nie kazał obić i spuścić ze schodów tych dwu nasłanych przez pedalską demokrację syjonistycznych oferentów. No, ale dyktator A.Łukaszenko jest politykiem, dyplomatą i wie, że parlamentariuszy w mordę się nie leje, nawet jeśli są to szumowiny spod ciemnej gwiazdy – tylko niech nikt nie próbuje mi zarzucać, że gwiazda Dawida jest tu domyślna, niech każdy myśli na swój rachunek. Dyktator A.Łukaszenko doskonale wie także, że zbydlęcenie elit spedalonego Zachodu nie ma granic, co w końcu bez ogródek zakomunikował mu syjonista Sikorski: że jeśli Łukaszenko nie odejdzie, to spedalony Zachód go zamorduje.

I tak oto kolejny raz pedalska demokracja lub demokracja spedalonego Zachodu nie przyjęła się na Białorusi, mimo ogromnych wysiłków zbydlęconych elit Zachodu od Waszyngtonu poczynając, a na Warszawie kończąc. Dyktatorowi A.Łukasznko, białoruskim władzom i służbom należą się wyrazy najwyższego uznania za właściwe rozpoznanie i potraktowanie sterowanej i opłaconej przez Zachód "białoruskiej demokratycznej opozycji".

Dyktator – tego określenia w stosunku do prezydenta A.Łukaszenko używają powszechne żydowskie media w IIIRP. Jednak nie warto rozważać jego trafności, bo co by nie mówić, zawsze lepiej być dyktatorem niż pedałem.

Na tym jednak nie koniec poniewierania demokracją spedalonego Zachodu przez dyktatora A.Łukaszenko. Jak informują powszechne żydowskie media IIIRP reżim A.Łukaszenko kieruje imigrantów z Afganistanu i Iraku na granicę z IIIRP i demokracja spedalonego Zachodu tak w IIIRP jak w UE zaczyna się krztusić. Syjonistyczne władze IIIRP nie chcą imigrantów wpuszczać. Syjonistyczna opozycja IIIRP wręcz odwrotnie. Głos zabrała elita spedalonej UE stojąca murem za „prawami człowieka” i każe rządowi IIIRP przyjmować imigrantów jak leci, karmić, leczyć, dać schronienie. A co dalej, nikt nie wie. Nikt ze spedalonych, zachodnich demokratów nie odważy się na stwierdzenie, że całemu zamieszaniu winne są rządzone przez Żydów bandyckie USA.

Dariusz Kosiur

 

 


 

KOMENTARZE

 • Na granicy
  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2021/08/240720365_1475066676177261_5358635140978440301_n.jpg
 • @Autor
  "A.Łukaszenko doskonale wie także, że zbydlęcenie elit spedalonego Zachodu nie ma granic,...". -

  --- Niestety już nie zna. A już na początku lat 90-tych, gdy Polacy marzyli o wejściu do UE pisał Sławomir Mrożek: "Za późno zaprosili nas do wspólnej uczty; zaprosili, gdy na na stole zostały już tylko resztki jedzenia i rzygowiny".

  *****
 • @zygmuntbialas 22:13:22
  Salute :)))
 • Autor 5 * * * * *
  https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/163312,ukraina-niepodleglosc-i-banderowcy

  Pozdr, :))
 • ☆☆☆☆☆
  Autor.

  Nic dodać nic ująć, 100 procent faktów.

  Pozdrawiam :)
 • Z uporem maniaka.
  Kibicowałem Łukaszce.
  Naprawdę.
  Uważałem Białoruś za wyspę niezależności a jego za kogoś w rodzaju Franco.
  Ekonomiczny czynnik pozwalał mu olać opozycję.
  Z niej uczynić grupę kundelków.
  Ludzie po prostu widzieli i czuli spokój, małą ale stabilizację.
  Jednak zaczęło się dziać coś niedobrego.
  Być może wpadł w kleszcze Zachodu z jednej a Chazarów rządzących faktycznie Rosją z drugiej. Tam Putin, próbujący wyrwać się spod ich "opieki" znów wpadł w łapy oligarchii.
  Zresztą, koledzy mający spore pojęcie o sytuacji tam, już o tym pisali.
  Łukaszenko zaczął realizować politykę Wielkiego Brata.
  Zmuszony, z własnej woli, jedna cholera.
  Te uściski, gesty bratania się, wspólne pokazywanie.
  Można powiedzieć, kiedy zdarzy się jakiś zamach agentów Zgniłego Zachodu?
  Zaczął i tyle.
 • Białoruś nie bombardowała Afganistanu i nie gwałcila prawa człowieka i suwerenności.
  " Łukaszenko kieruje imigrantów z Afganistanu i Iraku na granicę z IIIRP i demokracja spedalonego Zachodu tak w IIIRP jak w UE zaczyna się krztusić. Syjonistyczne władze IIIRP nie chcą imigrantów wpuszczać. Syjonistyczna opozycja IIIRP wręcz odwrotnie. Głos zabrała elita spedalonej UE stojąca murem za „prawami człowieka” i każe rządowi IIIRP przyjmować imigrantów jak leci, karmić, leczyć, dać schronienie. A co dalej, nikt nie wie. Nikt ze spedalonych, zachodnich demokratów nie odważy się na stwierdzenie, że całemu zamieszaniu winne są rządzone przez Żydów bandyckie USA."

  To jest logiczne, że wszelka pomoc i odpowiedzialność spoczywa na sprawach którzy brali udział przez 20 lat w okupacji i degeneracji Afganistanu.

  Łukaszenko powinien podać wszystkich liderów zachodnich "demokracji" do Międzynarodowego Trybunału Praw Człowieka i Sprawiedliwości oraz Zbrodni Wojennych w Hadze.

  Salut ✔
 • @Leonardo da Vinci 10:27:17
  "" Łukaszenko kieruje imigrantów z Afganistanu i Iraku na granicę z IIIRP i demokracja spedalonego Zachodu tak w IIIRP jak w UE zaczyna się krztusić."

  W pociągi ich i stacja docelowa Berlin.
 • @werka1321 10:31:07
  Oby Berlin bez przesiadek i postojów.
  Mam b. poważne, nie tylko wrażenie że...
  Będzie o tym krótka notka.
 • Baćka się zmienił
  No tak, facet ogłasza w krajach jak Egipt że przewiezie Arabów i Murzynów do Europy. Zabiera ich na pokład swoich pasażerskich samolotów którzy płacą za bilety jak za zboże. Potem strzeżonymi przez policję i wojsko autobusami z Mińska zabiera ich pod polską i litewską granicę gdzie wypuszcza i poprzez przymus otaczających tych ludzi strażników nakazuje ludziom nielegalnie przechodzić granicę nawet nie bacząc że po drugiej stronie i tak ich złapią a wszyscy z przybyszów będą się męczyć. Przecież to także ludzie..
  Pamiętam jak w ~2015 Polska walczyła z Brukselą aby nie wpuszczać na tereny kraju emigrantów. Udało się wtedy no ale znalazł się Słowianin bydlę który sam ich przywozi i na tereny słowiańskie obcą krew roznosi. To co nie przejdzie do Polski zostaje w słowiańskim kraju Białorusi a granicę Rosja z Białorusią i tak zamknęła. Czy naprawdę wciąż myślicie że Lukaszenka to dobry człowiek? Czy można mu wybaczyć próbę narażania naszej słowiańskiej krwi na Muzułmanów i Afrykanow? Przecież on naraża całą Europę środkową gdzie praktycznie w odosobnieniu bronią się przed nachodźcami słowiańskie kraje. Rosja w swoich granicach ma już około 30 milionów Muzułmanów którzy w zdecydowanej większości nie są Słowianami. Dodać miliony Azjatów i innych nie słowiańskich nacji kraj ten nie można już liczyć jako ściśle słowiański. Słowiańskimi jest już tylko kilka małych krajów z Białorusią włącznie ... no i Mr. Łukaszenka... rozpylacz Arabów, Afrykanów i terrorystów którego ostatnich działań nikt już nie usprawiedliwi.
 • @Stara Baba 15:06:03
  Wreszcie ktoś kto podziela me zdanie.
  Z tym że osobiście uważam rze:) to nie on sam się zmienił lecz sytuacja.
  Obecnie nie może lekceważyć Wielkiego Brata.
  Wykonuje jego polecenia.
  Po prostu Nie Stać go na bycie drugim Franco.
 • @Stara Baba 15:06:03
  "Oj naiwny..." - Jan Kaczmarek

  https://www.youtube.com/watch?v=hAUzocyl3TY
 • @brian 15:30:12
  "Nie Stać go na bycie drugim Franco"

  Z tym Franco to chyba nieporozumienie, przecież Franco to zbrodniarz (nie zapominajmy, że popierany przez Kościół).
 • @Stara Baba 15:06:03
  //Czy naprawdę wciąż myślicie że Lukaszenka to dobry człowiek? //

  Powiem więcej - uważam go za Męża Stanu.

  Pilnuj ty lepiej Babo muzułmanów w USA a Słowianami się nie przejmuj.
  My sobie damy radę.
 • @Rzeczpospolita 16:06:42
  Tu chodzi o lawrianctwo.
  Nie dał się wciągnąć bezpośrednio w wojnę.
  Jak Łukaszko, eliminował po cichu przeciwników.
  Ale trzymał się z dala.
  Przynajmniej oficjalnie.
  I nie czuł na plecach oddechu miszki.
 • @brian 19:53:47
  Powiedzmy sobie szczerze: bez politycznego (szeroko rozumianego) wsparcia Rosji Białoruś nie istnieje. Spedalony Zachód przejąłby Białoruś jak Ukrainę. W białoruskich władzach średniego szczebla także jest Żydostwo i zajmuje pozycję wyczekującą, ale jest gotowe do przejęcia władzy.
  Te kilkakrotnie realizowane żydo-rebelie na Białorusi to fatalny błąd A.Łukaszenko i jego ludzi - to identyczny błąd jaki popełnił w PRL W.Gomułka, potem E.Gierek (w pozostałych państwach bloku socjalistycznego było podobnie), to brak odżydzenia całej politycznej sfery.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:17:15
  Jak mnie takie gadanie wk..... .
  Poza tym najlepiej mądrzyć się w ciepłym miejscu czyli w Polsce ale na Białoruś przenieść się to już nie za bardzo... mimo że rządzi nią wielki Mąż Stanu. Typowe!
 • @Stara Baba 21:39:00
  "Poza tym najlepiej mądrzyć się w ciepłym miejscu czyli w Polsce"

  U Was w Milłokach i Jackowie jest cieplej.
 • @Stara Baba 21:39:00
  Jak pisałem, był a najmniej starał się nim być.
  A my, nigdy nie mamy dowiedzieć się o prawdziwych przyczynach "miłości" Baćki i Władimira Władimirowicza.
  Czy ukrywane zadłużenie czy kwity na Baćkę, któż to wie.
  I te wspólne fotki.
  Podawanie ręki, uściski, wspólny odbiór defilad.
  Skąd to znamy?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031